Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na pikniku literackim Imieniny Jana Kochanowskiego 2020
ONS.pl

Basia Kurdej-Szatan o szczegółach swojego porodu! Czy zdecyduje się na cesarskie cięcie?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na pikniku literackim Imieniny Jana Kochanowskiego 2020
ONS.pl

Basia Kurdej-Szatan już za moment po raz drugi zostanie mamą! Poród gwiazdy zbliża się naprawdę wielkimi krokami - aktorka może już urodzić w każdej chwili. W rozmowie z "Super Expressem" przyszła mama zdradziła, jak zaplanowała ten dzień. Czy będzie rodzić naturalnie, a może jednak zdecydowała się na cesarkę? Zobaczcie co zdradziła Basia Kurdej - Szatan!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan w bikini eksponuje ciążowy brzuszek: "Mam nadzieję, że tu nie urodzę!"

Basia Kurdej-Szatan zdradza szczegóły porodu! Czy zdecyduje się na cesarskie cięcie?

Już w najbliższych dniach Basia i Rafał powitają na świecie swoje drugie dziecko! Na świat przyjdzie synek pary, który ma dostać na imię Henryk. Druga ciąża była dla małżeństwa ogromnym marzeniem - długo starali się o kolejnego potomka, ale na szczęście już niedługo będą mogli go przywitać na świecie.

Pierwsza pociecha pary, Hania, przyszła na świat, kiedy Basia i Rafał brali udział w programie "X Factor". Wtedy mąż aktorki był przy porodzie i bardzo wspierał swoją żonę. Gwiazda w wywiadach podkreśla, że ukochany spisał się wtedy na medal i nie wyobraża sobie drugiego porodu bez wsparcia partnera. Wygląda więc na to, że Basia Kurdej-Szatan nie myśli o cesarce i ponownie chce urodzić naturalnie. 

Poród ma się odbyć naturalnie. [...] Rafał będzie ze mną. To bardzo ważne - wyjawiła w rozmowie z "Super Expressem" aktorka.

Oczywiście po narodzinach synka, gwiazda chce zaznać spokoju i poświęcić całą energię maleństwu. Z tego też względu na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie aktorka wróci do swoich obowiązków zawodowych. 

Po porodzie raczej pewne jest, że nie wrócę od razu do pracy, a później zobaczymy. [...] Powrót będzie zależny od przebiegu porodu, mojego samopoczucia, a przede wszystkim od tej małej istotki - powiedziała Basia Kurdej-Szatan tabloidowi. 

Czy Basia i Rafał myślą zatem o tym, aby w przyszłości ich rodzina powiększyła się o kolejne dziecko? Na to pytanie w rozmowie z "Super Expressem", aktorka odpowiedziała krótko: 

Ojej! Na razie jeszcze czekamy na drugie dziecko, więc to pytanie jest zdecydowanie przedwczesne - dodała gwiazda.

W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Basi szczęśliwego i szybkiego rozwiązania! Życzymy również dużo zdrowia i z niecierpliwością czekamy na radosną nowinę! 

Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

Rafał i Basia za chwilę powitają na świecie synka!

Barbara Kurdej-Szatan z mężem
East News

Aktorka chce urodzić naturalnie. Przy porodzie ma być obecny jej mąż. 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na pikniku literackim Imieniny Jana Kochanowskiego 2020
ONS.pl

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43