Barbara Kurdej-Szatan w dziwnej stylizacji z poszarpaną spódniczką na finale konkursu dla projektantów
ons.pl

"Kłócimy się tak, że iskry lecą" - mówi Basia Kurdej-Szatan. Czy aktorka naprawdę rozwodzi się z mężem?

Barbara Kurdej-Szatan w dziwnej stylizacji z poszarpaną spódniczką na finale konkursu dla projektantów
ons.pl

Barbara Kurdej-Szatan się rozwodzi? Plotka głosi, że sukcesy zawodowe aktorki nie idą u niej w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. W najnowszym wydaniu "Flesza" gwiazda zdradziła, czy naprawdę zamierza rozstać się z mężem, Rafałem Szatanem!

 

Aktorka przyznała, że jej związek przechodzi teraz fazę.... stabilizacji!

Jesteśmy z Rafałem pięć lat po ślubie. Nasza córeczka Hania ma cztery lata. Tyle czasu wystarczyło, żebyśmy zdążyli poznać swoje dobre i gorsze strony. Nie jesteśmy typowym małżeństwem. U nas od początku było burzliwie i szło w ekspresowym tempie. Szybko się zaręczyliśmy, po roku znajomości wzięliśmy ślub, a potem zaszłam w ciążę. Nie przeszliśmy na początku tych wszystkich faz kłótni, docierania się, konfrontowania ze swoimi przyzwyczajeniami. Dopiero gdy zamieszkaliśmy razem i stworzyliśmy rodzinę, nagle zaczęły się schody. Okazało się, że każde z nas lubi postawić na swoim i okropnie się żarliśmy. Oboje z Rafałem mamy ogniste charaktery, jesteśmy uparciuchami. Czasem bywam dla niego jędzą, ale go kocham - przyznała w rozmowie z "Fleszem" Basia Kurdej-Szatan.

W wywiadzie Barbara Kurdej-Szatan zdradziła też, co naprawdę myśli o dyrektorze Michale Żebrowskim, z którym pracuje na scenie Teatru 6. piętro! Naprawdę jest tak ostrym szefem?

Fakt, ale bardzo go polubiłam. Rzeczywiście czasem wpada w lekką furię, ale mnie to jakoś bawi. Przy okazji: panie dyrektorze, pozdrawiam (śmiech). Z dyrektorem Żebrowskim poznałam się na planie reklamy. Dużo krzyczał, rozstawiał technicznych po kątach. Najpierw byłam w szoku, ale jak poobserwowałam go dłużej, uświadomiłam sobie, że on robi to, bo... jest bardzo przejęty i chce perfekcyjnie wykonać swoje zadanie. To jego sposób na wyładowanie emocji. Trochę go już znam i prywatnie Michał jest bardzo fajnym człowiekiem - mówi Basia.

Jesteście ciekawi jaka Basia jest prywatnie i... jak imprezuje? To wszystko przeczytacie w nowym "Fleszu".

 

Barbara-Kurdej Szatan zaprzecza plotkom o rozwodzie z mężem Rafałem Szatanem.

Barbara Kurdej-Szatan w szortach i czarnej kurtce z mężem Rafałem dżinsach w białych butach
ONS

Aktorka przyznaje, że jej córka Hania jest dla niej najważniejsza na świecie.

Barbara Kurdej-Szatan z córką na pikniku z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka
Akpa

Wywiad z Basią Kurdej-Szatan przeczytasz w nowym wydaniu "Flesza".

Okładka Flesza z Hanną Lis
Flesz

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04