Barbara Kurdej - Szatan już od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na początku swojej kariery wystąpiła w programie "X-Factor", później wzięła udział w popularnej reklamie, a teraz możemy podziwiać ją m.in. w hitowych serialach i programach telewizyjnych. Okazuje się, że pomimo tylu obowiązków Barbara Kurdej-Szatan jeszcze podkręca tempo - zdecydowała się ostatnio stworzyć również własną linię ubrań. Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się efektami swojej pracy na Instagramie. Gwiazda opublikowała wówczas zdjęcia na których pozowała właśnie w ubraniach sygnowanych własnym nazwiskiem. 

Jak doszło do współpracy Basi Kurdej-Szatan z marką odzieżową Patriotic i co aktorka mówi o swojej kolekcji? Posłuchajcie sami! 

Barbara Kurdej- Szatan stworzyła własną linię ubrań.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co może powstać ze znajomości od urodzenia, gdy wspólne pasje połączą się ? Ciuszki !!! :D z chłopakami z Patriotic mieszkaliśmy na jednym piętrze w bloku ! Teraz łączymy siły !!! Stworzyliśmy wspólnie coś wyjątkowego :) Na początek przedstawiamy Wam 4 produkty, w tym mój ulubiony dresik :) wzory, kolory i fasony sama wymyślałam i projektowałam wraz z @patriotic.lady ! Jestem z nich ogromnie dumna iiiii bardzo ciekawa czy Wam się spodobają ? To takie trochę odzwierciedlenie mnie w modzie ... :))) Wszystko już jest dla Was dostępne na www.patriotic.pl ( LINK W BIO ) - taaaakże - wygodnego noszenia ! :))))))))) P.S. Ilość ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy :P @patriotic_48 #mojakolekcja #nowakolekcja #limitededition #dres #nośsięwygodnie #cool #comfortable #polishgirl #tracksuit #lifestyle #streetstyle #streetlife #moje #logo #ilikeit #love #loveit #mystyle #memyselfandi

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan