Basia Kurdej-Szatan z wózkiem

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wózek syna! To prawdziwa limuzyna. Znamy markę i cenę

Basia Kurdej-Szatan z wózkiem

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i pochwaliła się wózkiem swojego synka. Jaką bryką "wozi" się mały Henryk? Okazuje się, że gwiazda serialu "M jak miłość" i jej mąż Rafał Szatan nie oszczędzali przy wyborze wózka dla drugiego dziecka. Stylowa limuzyna chłopca kosztuje ok. 2800 złotych. Zobaczcie, jak wygląda!

Basia Kurdej-Szatan pokazała wózek syna

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan zaledwie kilka dni temu po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawił się wówczas synek pary, Henryk. Szczęśliwi rodzice, którzy mają również córkę Hanię, chętnie pokazują w sieci zdjęcia swojej najmłodszej pociechy. Ostatnio podczas relacji na InstaStories mogliśmy zobaczyć, jak Basia Kurdej-Szatan razem z mężem wybrali się pierwszy spacer z synkiem. Wtedy mały Henryk "woził" się w foteliku, który został umieszczony na stelażu wózka. Część internautów zwróciło młodej mamie uwagę, że dziecko powinno wypoczywać w gondoli a nie w foteliku samochodowym. Teraz Barbara Kurdej-Szatan opublikowała nowe zdjęcie i postanowiła uspokoić swoich fanów pokazując, że jej synek ma bardzo wygodną limuzynę.

Jest gondola, jest rureczka, jest bosssko :)))
Dla ciekawskich (bo pytaliście, zatem uprzedzam kolejne pytania) - wózek jest marki @anex_baby, jest super ! Wygodny, solidny, łatwo się składa, dobrze amortyzuje 👌🏼 my zadowoleni :))))) miłego wieczoru wszystkim 💙- napisała na Instagramie.

Zgodnie z naszymi podejrzeniami Barbara Kurdej-Szatan wybrała dla synka wózek marki Anex model M/type- za zestaw 2w1 (gondola i spacerówka) plus torba trzeba zapłacić ok. 2800 złotych.

Zobaczcie, jak prezentuje się wózek synka Basi Kurdej-Szatan! Fajny? Naszym zdaniem bardzo!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan tylko nam powiedziała, jak przebiegł poród! Znamy szczegóły

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wózek syna.

Wcześniej mogliśmy zobaczyć, jak wygląda fotelik małego Henryka.

Barbara Kurdej-Szatan z mężem i synkiem na spacerze
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48