Barbara Kurdej - Szatan

Barbara Kurdej-Szatan na rodzinnym spacerze. Jej płaszcz to największy hit tej jesieni

Barbara Kurdej - Szatan

Basia Kurdej-Szatan miesiąc temu po raz drugi została mamą. Choć pogoda już jesienna, aktorka często stara się wychodzić na rodzinne spacery ze swoją pociechą. Ostatnio paparazzi przyłapali całą rodzinę na ulicach Warszawy, a my zwróciliśmy szczególną uwagę na stylizację gwiazdy. Płaszcz Barbary Kurdej-Szatan to największy hit na jesień 2020!

Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan tylko nam powiedziała, jak przebiegł poród! Znamy szczegóły

Barbara Kurdej-Szatan na rodzinnym spacerze. Jej płaszcz to największy hit tej jesieni! 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niedawno powitali na świecie swojego synka, Henryka. Aktorka w pełni poświęca się macierzyństwu i na razie nie myśli o powrocie do pracy. Drugie dziecko było dla niej ogromnym marzeniem. Gwiazda w wywiadach przyznawała, że długo starała się z mężem, aby ich rodzina się powiększyła. Nic więc dziwnego, że teraz całą energię i każdą chwilę, chce poświęcić maleństwu. 

Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie i często możemy zobaczyć na nim nowe fotografie Henryczka. Tym razem to paparazzi uchwycili na zdjęciach moment rodzinnego spaceru rodziny Szatanów. Oczywiście widzimy na nich całą czwórkę, spacerującą po ulicach Warszawy. Zobaczcie jak wyglądali! 

Barbara Kurdej - Szatan

Basia Kurdej-Szatan jest nie tylko świetną aktorką, ale także ma doskonały styl! Na ostatni spacer gwiazda wybrała fantastyczny płaszcz, który jest prawdziwym hitem tej jesieni. Kolor camelowy w ogóle nie wychodzi z mody! Klasyczny krój płaszcza  dodaje elegancji i będzie pasował z wieloma połączeniami. Tym razem gwiazda zdecydowała się na szerokie spodnie w kolorze płaszcza oraz czarne buty na grubej podeszwie. Całość wygląda naprawdę fantastycznie!

Barbara Kurdej - Szatan

Hania, córeczka Basi i Rafała to juz prawdziwa elegantka! Tylko spójrzcie jak ślicznie wyglądała na ostatnim spacerze z rodzicami i braciszkiem!

Barbara Kurdej - Szatan

Uwielbiamy patrzeć na tą uroczą rodzinkę, a Wy?

Barbara Kurdej - Szatan

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03