Wizerunkowe zmiany naszych rodzimych gwiazd zawsze wzbudzają sporo kontrowersji! Tym razem przekonała się o tym Barbara Kurdej-Szatan, która postawiła na zupełnie nową dla siebie długość włosów. Z jakim efektem? Jak się czuje w nowej fryzurze i przede wszystkim, co na to jej najbliżsi? Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan o swojej metamorfozie włosów

Jak wiadomo, kobieta zmienną jest! Coś na ten temat wie jedna z ulubionych, polskich aktorek - Barbara Kurdej-Szatan. Jeszcze chwile temu celebrytka miała długie włosy - od zawsze kojarzona jest właśnie z takim wizerunkiem! W ostatnim czasie postawiła jednak na totalną metamorfozę! Barbara Kurdej-Szatan na komunii swojej córki pokazała się w krótkich włosach! Podczas wywiadu z naszą reporterką, aktorka opowiedziała, co skłoniło ją do tej zmiany i jak się czuje w zupełnie nowej odsłonie! Wyznała także, że bała się tak drastycznego cięcia! Co więcej, nie wszyscy byli zachwyceni taką zmianą!

- Wszyscy mnie od tego odżegnywali. Rafał mówił, że nie. Moja Hania powiedziała, że już nie będę tą samą mamusią, jak zetnę - wyznała w rozmowie z Party.pl Barbara Kurdej-Szatan.

Co skłoniło ją do zmiany? Wszystko wyjaśnia w naszym wywiadzie! Jak Wam się podoba Barbara Kurdej-Szatan w zupełnie nowym looku?

Zobacz także: "Mask Singer": Barbara Kurdej-Szatan szczerze o zwycięstwie Nataszy Urbańskiej

Party.pl
Reklama

Idealna fryzura wymaga idealnego outfitu! Znajdź go online i kup taniej, wykorzystując nasz kod rabatowy H&M!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama