East News

To już koniec! Ariana Grande znowu jest singielką! Dlaczego rozstała się z Petem Davidsonem?

East News

 

Niedawno pisaliśmy o rzekomym kryzysie w związku Ariany Grande i Pete'a Davidsona. Podobno komik zamalował tatuaż, który zrobił z dedykacją dla ślicznej piosenkarki. Teraz zagraniczne media potwierdziły te doniesienia. Podobno związek Ariany Grande i Pete'a Davidsona jest już przeszłością.

Choć żadne z nich nie skomentowała tej informacji, wiele mówią ich profile na Instagramie. Ariana Grande zablokowała możliwość komentowania jej zdjęć. Z kolei Pete Davidson... całkiem usunął swoje konto!

 

Zobacz także: To tu Ariana Grande koi swoje nerwy! Te luksusowe wnętrza robią wrażenie! ZDJĘCIA

 

Ariana Grande i Pete Davidson: historia miłości

Ariana Grande ma za sobą bardzo burzliwy związek z Mac Millerem. Tę miłość zabiły narkotyki. Raper od lat zmagał się bowiem z uzależnieniem. Choć Ariana Grande robiła wszystko, by mu pomóc, w końcu straciła cierpliwość. Piosenkarka rozstała się z muzykiem na początku 2018 roku. Chwilę później związała się z Petem Davidsonem. Co ciekawe, para po miesiącu ogłosiła, że jest już po zaręczynach! Ariana Grande z upodobaniem udzielała kolejnych wywiadów, w których zapewniała, że jeszcze nigdy nie była tak zakochana. Pete Davidson był dla niej również ogromnym wsparciem, gdy na początku września okazało się, że Mac Miller nie żyje. Ciało rapera znaleziono w jego posiadłości. Muzyk prawdopodobnie przedawkował narkotyki.

 

Zobacz także: Po śmierci Mac Millera Arianę Grandę zalała fala hejtu! Na szczęście wokalistka ma przy sobie jego...

 

Ariana Grande po śmierci byłego ukochanego wpadła w depresję. Piosenkarka odwołała wszelkie swoje koncerty. Czy śmierć Mac Millera miała wpływ na jej obecny związek? Czekamy na oficjalne oświadczenie Ariany Grande...

 

POLECAMY: W tej fryzurze Ariana Grande jest nie do poznania! Tak wygląda bez makijażu i bez słynnego kucyka!

 

Jeszcze niedawno para była widziana razem

East News

 

Co zaszło między nimi?

Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53