Ariana Grande, Pete

Kryzys w związku Ariany Grande?! Jej chłopak USUNĄŁ tatuaż, który zrobił specjalnie dla niej

Ariana Grande, Pete

 

Ariana Grande ma za sobą dramatyczne przeżycia. We wrześniu media obiegła informacja, że jej były chłopak, Mac Miller, przedawkował narkotyki. Ciało rapera znaleziono w jego posiadłości. To ponoć mocno przybiło gwiazdkę, która rozstała się z nim zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Ariana Grande odwołała wszelkie koncerty i zaszyła się w swoim domu. W tych trudnych chwilach mogła liczyć na swojego nowego chłopaka, Pete Davidsona. Jednak teraz pojawiła się informacja, że i w tym związku nie dzieje się najlepiej...

 

Zobacz także: Ariana Grande jest w ciąży?! To ZDJĘCIE wprawiło w osłupienie jej fanów!

 

Ariana Grande i Pete Davidson mają kryzys?

 

Choć związek Ariany Grande i Pete Davidson nie ma zbyt dużego stażu, wydawało się, że komik całkiem stracił głowę dla pięknej gwiazdki i planuje z nią wspólną przyszłość. Celebryta, na znak swojej miłości, zdecydował się nawet na bardzo romantyczny krok. Pete Davidson słynie ze swojego upodobania do tatuaży. Dlatego aby okazać uwielbienie Arianie Grande, wytatuował sobie królicze uszy, które są znakiem rozpoznawczym artystki. Pojawiły się one między innymi na okładce jej płyty pt. "Dangerous Woman".

 

POLECAMY: Mac Miller spisał przed śmiercią testament! Do podziału jest ogromna kwota!

 

Okazuje się jednak, że Davidson zdążył już... zakryć ten tatuaż! Czy to oznacza, że w ich związku nie dzieje się najlepiej? Nic z tych rzeczy! Peter Davidson postanowił przykryć go czarnym sercem. Wygląda na to, że komik uznał, iż to lepiej wyrazi jego uczucie do pięknej Ariany :)

 

Poza tym fani Ariany twierdzą, że gwiazda jest w ciąży. Wszystko przez jedno zdjęcie - TUTAJ JE ZOBACZYSZ. Mamy nadzieję, że w takim przypadku plotki o rozstaniu naprawdę są tylko plotką!

 

POLECAMY: Klątwa Ariany Grande?! Jej byłego chłopaka zabiły narkotyki. Jej obecny partner... też jest uzależniony!

 

Ariana Grande i Pete Davidson tworzą bardzo kolorową parę

Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!

 

Ariana Grande ma za sobą ciężki czas

East News

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53