Antoni Pawlicki i Maria Stefańska rozstali się
ONS

Dziewczyna zostawiła Pawlickiego. Poszło o znaną aktorkę

Antoni Pawlicki i Maria Stefańska rozstali się
ONS

Antoni Pawlicki i Maria Stefańska rozstali się. Jak donosi "Na żywo", para rozstała się z powodu zazdrości Marii o serialową partnerkę Antka z "Czasu honoru", Agnieszkę Więdłochę, szczególnie po tym jak fotoreporterzy spotkali ukochanego na czułościach z koleżanką z pracy w jednym z parków.

Gram z różnymi aktorkami i jeżeli ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że nasze relacje są wyłącznie zawodowe, to nie da się kontynuować takiego związku - tak Pawlicki skomentował tamte zdjęcia i doniesienia o romansie.


Antoni i Maria przez kilka lat mieszkali razem pod jednym dachem na warszawskiej Saskiej Kępie. Ukochana Pawlickiego była osobą spoza branży, skończyła Wyższą Szkołę Nauk Społecznych, pracowała w restauracji i właśnie tam spotkała swojego znanego chłopaka. Podobno na głowie dziewczyny były rachunki i cały dom. Dzięki jej 3-letniemu synowi Stefkowi Pawlicki stał się również odpowiedzialnym mężczyzną.

Antek miał świetny kontakt z chłopcem. Chętnie się nim zajmował, odprowadzał na zajęcia do muzycznego żłobka, chodził na spacery i na plac zabaw. - opowiada "Na Żywo" jego znajoma.


Ciekawe kto następny zajmie serce Antka?

Gwiazdy "Czasu Honoru" w pięknej sesji dla "Vivy!":

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36