Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą

Antek Królikowski w złości potwierdził związek z Joanną Opozdą! "To moja dziewczyna!" 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą

Niedawno w jednej z warszawskich restauracji Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego miała spotkać nieprzyjemna sytuacja. Zdarzenie zostało opisane w mediach, co pokazało parę w niekorzystnym świetle i wywołało lawinę krytycznych komentarzy. Antoni Królikowski postanowił stanąć w obronie Joanny Opozdy i przy okazji potwierdził, że są razem! 

Zobacz także: Antoni Królikowski właśnie potwierdził medialne plotki o nowym związku? Zobaczcie, co zrobił!

Antoni Królikowski potwierdza związek z Joanną Opozdą 

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o awanturze w jednej z warszawskich restauracji, w której mieli wziąć udział Antoni Królikowski i Joanna Opozda. Jak informował Pudelek, kelnerka miała wylać na aktorkę lampkę prosecco, co miało wywołać jej złość. Po publikacji artykułu w sieci, pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Antoni Królikowski w rozmowie z Pudelkiem postanowił wyjaśnić, co zaszło pechowego wieczora. Przy okazji po raz pierwszy potwierdził, że z Joanną Opozdą są parą: 

Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i... Jest dramat! 

Aktor dokładnie opisał, co wydarzyło się w restauracji i przyznał, że był w szoku, kiedy przeczytał artykuł w sieci. Zareagował natychmiastowo, stając w obronie Joanny: 

Ubrania: sukienka, koszulka, spodnie - nadają się już tylko do prania, ale wcześniej marzysz o tym, żeby przebrać mokre ciuchy, bo o 22 ciepło już nie jest... Prosisz więc o zapakowanie jedzenia na wynos, płacisz i szykujecie się do ewakuacji. Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł...

Wygląda na to, że już nie ma wątpliwości, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą. Szkoda tylko, że aktor musiał potwierdzić swój związek tłumacząc nieprzyjemną sytuację. 

Zobacz także: Antoni Królikowski po raz pierwszy skomentował współpracę z Julią Wieniawą!

Antoni Królikowski potwierdził związek z Joanną Opozdą. 

Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego

Fani dopatrywali się potwierdzenia już w minioną niedzielę, kiedy dostrzegli, że para wybrała się wspólnie na głosowanie w wyborach prezydenckich. 

Joanna Opozda w cekinowej sukience
East News

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43