Antoni Królikowski pozuje z nową partnerką
East News

Czy Antek Królikowski planuje ślub z Kasią Dąbrowską? Jego odpowiedź zaskakuje

Antoni Królikowski pozuje z nową partnerką
East News

Rewolucja w życiu Antka Królikowskiego trwa w najlepsze! Aktor znowu jest zakochany. Tym razem w niezwiązanej z show-biznesem prawniczce, Kasi Dąbrowskiej. Antek wzięty w krzyżowy ogień pytań zdradził, czy myśli już o ślubie. Jego odpowiedź jest dość zaskakująca!

Litości, mam dopiero trzydzieści lat! - powiedział w rozmowie z „Fleszem”.

Taka odpowiedź nie oznacza, że Antek nie myśli poważnie o swoim związku z Kasią. Aktor po raz pierwszy powiedział tak wiele o swojej nowej relacji.

Kasia jest kompletnie spoza show-biznesu i chciałbym, aby tak zostało. Nie chcę o niej opowiadać. Najważniejsze jest dla mnie to, że jesteśmy razem, a zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo być dziewczyną kogoś, w kogo co jakiś czas celują obiektywami aparatów i kto jest bohaterem durnych artykułów - stwierdził Antek Królikowski. 

Antek Królikowski niedługo zostanie wujkiem

Ale to nie koniec rewolucji w życiu Antka. Aktor niedługo po raz pierwszy zostanie wujkiem. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że młodszy brat celebryty, Janek Królikowski, związał się z jego eks-dziewczyną, Joanną Jarmołowicz. Para spodziewa się dziecka. Jaki stosunek do tej sytuacji ma dzisiaj Antoni?

To jest rzeczywiście dosyć skandaliczna sytuacja (śmiech). Ale poważnie, Joasia była bardziej moją dobrą koleżanką i tyle... Gdy okazało się, że jest dziewczyną mojego brata, też na początku byłem lekko zaskoczony. Ale później pomyślałem sobie, że jeżeli ludzie się w sobie zakochują, to liczy się tylko miłość. Czy mamy więc się przejmować jakimiś konwenansami? Dziś spodziewają się dziecka i kibicuję im z całego serca! Jestem też pewien, że będę fajnym wujkiem – podsumował całą sytuację Antek w rozmowie z „Fleszem”.

Pod względem zawodowym Antoniego czeka także bardzo ciekawy rok. Aktor wcielił się przecież w rolę Bartłomieja Misiewicza w filmie "Polityka" Patryka Vegi. Co sądzi o swojej roli i skandalu związanym z próbą zablokowania filmu przez samego Misiewicza oraz milionowym pozwie przeciwko Patrykowi Vedze? O tym przeczytacie w nowym "Fleszu".

Joanna Krupa i Sylwia Grzeszczak na okładce "Flesza"

Joanna Krupa i Sylwia Grzeszczak na okładce "Flesza"
Party.pl

Antek Królikowski nie ukrywa, że jest bardzo zakochany

Antek Królikowski z partnerką na oficjalnej imprezie
East News

 

Więcej na temat Antoni Królikowski
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53