Anna Wyszkoni w lawendowym garniturze
East News

Anna Wyszkoni nie wystąpi na Sylwestrze! Odrzuciła wszystkie propozycje, by być z wyjątkową osobą!

Anna Wyszkoni w lawendowym garniturze
East News

Niestety, w tym roku nie usłyszymy Anny Wyszkoni podczas sylwestrowych koncertów. Gwiazda zadecydowała, że nie weźmie udziału w żadnej z imprez, organizowanych przez stacje telewizyjne. Co jest powodem tej decyzji? 

Zobacz także: Żona lidera "Łez" ostro o Ani Wyszkoni: "Czy ty sięgnęłaś już dna?" O co poszło?

Już za kilka dni przywitamy Nowy Rok! Stacje telewizyjne przygotowały dla nas wiele atrakcji, a na sylwestrowych scenach, pojawią się artyści z kraju, jak również zagraniczne gwiazdy! Jednym z najbardziej gorących nazwisk jest Natalia Oreiro, która zaśpiewa swój wielki hit "Cambio Dolor" na zakopiańskiej scenie, podczas Sylwestra organizowanego przez TVP.

Niestety, w tym roku nigdzie nie usłyszymy Anny Wyszkoni. Dlaczego? 

Anna Wyszkoni zrezygnowała z udziału w sylwestrowych koncertach

Anna Wyszkoni przez wiele lat występowała podczas imprez Sylwestrowych, organizowanych przez stacje telewizyjne. W tym roku wokalistka odrzuciła jednak wszystkie propozycje i postanowiła inaczej spędzić tę noc.

W rozmowie z "Plejadą", artystka wyjawiła powody swojej decyzji. 

W tym roku wyjątkowo odpoczywam po kilkunastu latach pracy. To świadoma decyzja. Stwierdziłam, że w tym roku chcę spędzić sylwestra z dziećmi. Długo tego nie robiliśmy - powiedziała wokalistka w rozmowie z Plejadą.

Wokalistka przywita Nowy Rok razem z rodziną! Jak wyjawiła, w tę wyjątkową noc, po raz pierwszy będzie mogła pobawić się z córką! 

Zawsze tyle dostaję filmików od moich rodziców, jak moja córka szaleje, oglądając mamę w telewizji. Tym razem postanowiłam być z nią i wejść w Nowy Rok z moimi najbliższymi.

Na pewno w tym roku Sylwester będzie dla Ani Wyszkoni wyjątkowy! Piosenkarce życzymy udanej zabawy w gronie najbliższych!

Anna Wyszkoni na konferencji prasowej
East News

Więcej na temat Anna Wyszkoni
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51