Ania Świątczak o nawróceniu
Newsy

Była żona Wiśniewskiego nawróciła się. Ze łzami w oczach rozlicza się z przeszłością: Chciałam się ZABIĆ. Miałam bogatego męża, wielki dom...

Przejmujące świadectwo wiary Anny Świątczak

Temat wiary to bardzo kontrowersyjna kwestia, a gwiazdy niechętnie o tym mówią. Niektóre jednak przyznają się do tego, że zbłądziły i nie do końca wiedziały czego chcą. Ogromnym szokiem było swego czasu świadectwo Mai Frykowskiej, która wyznała, że "odnalazła Jezusa Chrystusa". Zobacz: Szok! Maja Frykowska nawróciła się! Mamy oświadczenie

Teraz do grona osób, które poszły w jej ślady dołączyła Anna Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego. Wokalistka wzięła udział w cyklu "Jestem Drugi", gdzie ze łzami w oczach opowiedziała o swojej przemianie. Nie zabrakło wzruszających słów. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że myślała o samobójstwie:

Zawsze byłam zbuntowana i nie godziłam się na zastany porządek. Zaczęłam się zatracać. Pierwsze doświadczenia z narkotykami, z alkoholem i ucieczkami z domu. Po przyjeździe do Warszawy tak bardzo nie chciałam być  sobą.Wiecznie słyszałam, że jestem niewystarczająca. Nigdy nie słyszałam, że jest ok. Stanęłam na balkonie mojego wynajmowanego mieszkania i chciałam się zabić. Po porostu. Z tej bezsilności, że nie jestem w stanie tego zrobić, leżałam na podłodze i krzyczałam.


Jej życie odmieniła pewna dziewczyna, którą spotkała na swojej drodze i namówiła ją na "spotkanie chrześcijańskie". Świątczak porzuciła wiarę w Boga dla Wiśniewskiego, ale z czasem zaczęła zauważać, że brakuje jej Boga:

Miałam bogatego męża, wielki dom. Ta dziura gdzieś pozostała nadal, chyba jednak nieco głębiej schowana. I ta świadomość, że Bóg patrzy na mnie, jak go ranię, jak nie szanuję swojego męża. Po 6 latach moje małżeństwo się rozpadło i to znowu była moja decyzja. (…) Znowu zostałam sama, tyle że z córkami bagażem potwornych doświadczeń duchowych. 


Po 8 latach spotkała ponownie kogoś ze wspólnoty Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego (tego samego, do którego należy Maja Frykowska) i dzięki temu nawróciła się, o czym opowiedziała w szczerej rozmowie. Gratulujemy odwagi.

Zobacz: Frykowska: "Mam dosyć tego życia. Wybieram Boga"
  

Michał Wiśniewski skomentował nawrócenie Anny Świątczak
ONS
Newsy
Wiśniewski skomentował nawrócenie byłej żony. Świątczak narzekała na ich związek
Muzyk szczerze o Świątczak

Niedawno w internecie pojawiło się wideo, na którym Ania Świątczak , była żona Michała Wiśniewskiego , opowiada o swojej drodze do nawrócenia. Nie brakuje szczerych wyznań i łez. Zobacz:  Była żona Wiśniewskiego nawróciła się. Ze łzami w oczach rozlicza się z przeszłością: Chciałam się ZABIĆ. Miałam bogatego męża, wielki dom... Do tej pory Michał Wiśniewski tego nie komentował, ale w końcu postanowił zabrać głos w tej sprawie. O szczerych słowach wokalistki i wyznaniach na temat byłego męża pisały chyba wszystkie media. Muzyk w rozmowie z "Super Expressem" podkreślił, że jest bardzo dumny ze Świątczak, że odważyła się zrobić coś takiego publicznie. Podkreśla też powody, dla których to zrobiła: Jestem z niej dumny, bo to wyznanie wiary i to jest bardzo odważne. Ale nie jestem tym wszystkim zaskoczony, bo wiem, że Ania studiowała Biblię, zawsze nosiła to gdzieś w sercu i po prostu zdecydowała się o tym powiedzieć. Zrobiła to dla społeczności, dla wiary i jestem pewien, że ona w pełni za tym stoi.  Spodziewaliście się takiej reakcji? Zobacz: Michał Wiśniewski z żoną w obiektywie "Vivy!"     Ania Świątczak z córką:

Wywiad z Mają Frykowską
Darek Majewski/Facebook
Newsy
Frykowska szykuje powrót: Sama nie mogę się nadziwić. Moja przeszłość...
Maja w pierwszym wywiadzie od lat

Maja Frykowska jakiś czas temu postanowiła zmienić swoje dotychczasowe życie. Jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek nawróciła się, co było jednym z najszerzej komentowanych wydarzeń rodzimego show-biznesu. Teraz prowadzi spokojne życie z dala od błysku fleszy, mając oparcie w ukochanym mężu. Przypomnijmy: Maja Frykowska już nie wróci na salony. Wiemy jaki biznes otworzyła z mężem Frykowska nie zapomina jednak o pasji, jaką jest aktorstwo. Kilka lat temu zdobyła tytuł magistra na wydziale aktorstwa właśnie, a na swoim koncie ma kilka ról. I to właśnie na tym skupia się w najnowszym wywiadzie z Media Elite, którego udzieliła po długiej medialnej przerwie. Maja wyraża nadzieję, że jej show-biznesowa przeszłość nie przeszkodzi krytykom i widzom w spojrzeniu na nią obiektywnym okiem. Dodaje też, że wyciągnęła lekcję z błędów, które kiedyś popełniła.   Oczywiście, że najlepiej czuję się w roli aktorki. Ukończyłam szkołę aktorską z tytułem magistra i nie stałoby się tak, gdyby to nie było moją pasją. Mam za sobą kilka ról filmowych i jedną rolę główną, która czeka na swoją premierę. Jaki będzie tego rezultat - czas pokaże. Chciałabym bardzo, aby krytycy i widownia obiektywnie ocenili mnie jako aktorkę, a nie jako postać show – biznesu, względem której ludzie mają mieszane uczucia. Ta osoba z przeszłości, a ja dzisiaj - to dwie skrajne postaci. Sama nie mogę się nadziwić. Moja przeszłość nie pozwala mi jeszcze do końca o sobie zapomnieć, czego po latach naprawdę żałuję. Nie najlepszy start wywołał falę krytyki i nienawiść, jakbym co najmniej kogoś zabiła. Wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Ważne jest to, aby wyciągać z tych błędów wnioski i więcej ich nie popełniać. Zrobiłam sobie rachunek sumienia i dziś wiem, jakie wartości chcę sobą reprezentować i kim jestem. Nauczyło mnie to jednej...

Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom
Instagram
Newsy
Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom! Szokujące wyznanie celebrytki: "Ryczałam, wykręcało mnie"
Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom! Szokujące wyznanie celebrytki: "Ryczałam, wykręcało mnie"

Maja Frykowska zaskoczyła swoim wyzaniem o egzorcyzmach! O "Frytce" zrobiło się głośno , kiedy po kilku latach nieobecności w show-biznesie, pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Maja opowiedziała przed kamerami o swojej przemianie i wierze w Boga. Niestety, spotkanie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko nie było chyba dla niej zbyt miłym doświadczeniem. Prowadzący program co chwilę wbijali jej szpilę, za co później mocno skrytykowali ich internauci. Okazuje się jednak, że Maja Frykowska znacznie więcej o swojej przemianie opowiedziała już jakiś czas temu... Zobacz także:  Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką! "Zero profesjonalizmu, DNO!"   Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom Maja (wcześniej Agnieszka ) Frykowska w programie "Gwiazdy Cejrowskiego" zdradziła, że została poddana egzorcyzmom! Jak to wyglądało? Relacja Mai brzmi dość przerażająco! Technicznie i fizycznie wygląda to tak, że ryczysz, krzyczysz, wykręca cię, różne rzeczy robisz jeżeli jesteś zdemonizowany. Jak jesteś zdemonizowany to te demony działają przede wszystkim na poziomie twojego ciała i ewentualnie duszy, bo dusza to są emocje i wszystko to, co nami rządzi. Ryczałam, krzeczałam, wrzeszczłam, wykręcało mnie a kiedy po prostu skończyliśmy to miałam zakwasy i nie mogłam się ruszać przez trzy dni - przyznała Maja. (...) u mnie w kościele to jest na porządku dziennym, wszędzie te rzeczy się dzieją gdzie się demony manifestują i one muszą wyjść, na imię Jezus Chrystus muszą opuścić twoje ciało.    Jesteście zaskoczeni takim wyznaniem Frytki?   Zobacz także:  MIAŻDŻĄCA krytyka widzów "DDTVN" zmusiła Kingę Rusin do tego wpisu? W ten sposób chce przeprosić Frytkę? Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom.  Celebrytka opowiedziała o swoich doświadczeniech w wywiadzie.       ...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner