Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza
Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza

W lutym 2019 roku zmarł ojciec Krzysztofa Ibisza, Władysław Ibisz. O jego śmierci poinformowała rodzina w „Gazecie Wyborczej”. Ojciec prezentera był uznanym profesjonalistą "w zakresie papiernictwa, technik i maszyn drukujących, zagadnień związanych z procesami wydawniczymi, fotografią i reprodukcją". W tak trudnych chwilach prowadzący "Taniec z Gwiazdami" może liczyć m.in. na wsparcie byłej żony, Anny Nowak Ibisz.

Anna Nowak Ibisz wspiera Krzysztofa po śmierci ojca

Krzysztof miał okazję spędzić z byłą żoną i synem miły weekend. Po śmierci ojca wsparcie bliskich jest dla niego najważniejsze. Tym bardziej, że nie wziął urlopu od pracy - kilka dni po śmierci pana Władysława poprowadził "Taniec z Gwiazdami". 

Miło być zaproszonym na sobotni obiad przez @anna_nowak_ibisz_official . Odpoczynek po koszmarze ostatnich dni - napisał na zdjęciu opublikowanym w weekend. 

Tak traumatyczne doświadczenie znów połączyły byłych małżonków, mimo że po ich rozwodzie nie zawsze układało się między nimi najlepiej. Ibiszowie rozwiedli się w 2009 roku po czterech latach małżeństwa. Następnie walczyli ze sobą w sądzie - prezenter chciał obniżyć alimenty na syna Vincenta, z 7 na 6 tysięcy złotych. "Pani Gadżet" chciała zaś, żeby były wyższe. W kilku wywiadach nie oszczędzała byłego męża, twierdząc, że nie zajmuje się synem! Szczegóły poniżej! 

1/4
Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza

Tuż po rozwodzie Ibiszów, Anna w 2012 roku udzieliła wywiadu z „Gali”, w którym mówiła o wybaczeniu i przyjaźni z Ibiszem: 

Moja potrzeba rodziny i świadomość tego, jak bardzo potrzebuje jej nasz syn, przeważa nad wszystkim. Krzysztof był moją pierwszą miłością, poślubiłam go, zdecydowałam się mieć z nim dziecko – a naprawdę nie było łatwo namówić mnie na macierzyństwo. Musiałam się zresetować. Powiedziałam byłemu mężowi: „Masz u mnie czystą kartę”. Po drugiej stronie słuchawki wyczułam zaskoczenie. „Dziękuję bardzo, doceniam wszystko. Jesteś wyjątkowa” – powiedział. To prawda, jestem wyjątkowa.

Parę lat później doszło do małej medialnej wojny między byłymi małżonkami. 

2/4
Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza

W jednym z wywiadów w 2017 roku Nowak twierdziła, że Ibisz nie zajmuje się dzieckiem. 

Na ojca mojego syna nie mogę liczyć, czasem więc muszę się rozdwoić albo roztroić. Robię za matkę i ojca, dziadka i babcię - wyznała szczerze.
 

Krzysztof Ibisz nie pozostał jej dłużny:

To nieprawda. Publiczne podejmowanie tej dyskusji nie ma najmniejszego sensu. Szkoda czasu i nerwów - skomentował oskarżenia byłej żony. 

Patrząc na zdjęcie powyżej - można domyślić się, że Anna i Krzysztof wszystko sobie wyjaśnili i potrafią się ze sobą dogadywać. Nie tylko ze względu na dobro syna, Vincenta!

 

3/4
Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza

Anna Nowak Ibisz była drugą żoną prezentera. Wcześniej był związany z dziennikarką Anną Zejdler Ibisz, z którą również ma syna, Maksymiliana. Obecnie Ibisz spotyka się z Patrycją Madejską. O nowym partnerze Anny Nowak Ibisz nic nie wiadomo. 

4/4
Była żona pociesza Krzysztofa Ibisza

Tu Krzysztof Ibisz z Anną i Vincentem na zdjęciu z 2012 roku. Dziś chłopiec ma już 13 lat, a jego największą pasją jest piłka nożna. Lubi również podróżować z tatą.

Zobacz także: Synowie Krzysztofa Ibisza bardzo wyrośli! 19-letni Maksymilian to prawdziwy przystojniak! ZDJĘCIA

Więcej na temat Anna Ibisz Krzysztof Ibisz