Anna Ibisz

Anna Nowak-Ibisz przez wiele lat pracowała w Niemczech i jest dobrze znana tamtejszej publiczności. Po latach nieobecności wróciła do polskiego show-biznesu jako prowadząca program „Pani Gadżet” w TVN Style. Czy to oznacza, że zupełnie zrezygnowała z aktorstwa i występowania przed kamerą? Sprawdź!

Imię: Anna

Nazwisko: Nowak-Ibisz

Nazwisko panieńskie: Nowak

Pseudonim: brak

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 10 października 1966 roku

Znak zodiaku: Waga

Zawód: aktorka i prezenterka telewizyjna

Osoby - związki: 
- Krzysztof Majchrzak – scenarzysta i aktor znany z ról w produkcjach, takich jak: „Quo vadis”, „Chopin. Pragnienie miłości” czy „Las, 4 rano”. Anna związała się z nim zaraz po studiach. Związek trwał kilka lat.
- Maciej Majchrzak – operator filmowy, syn Krzysztofa Majchrzaka i Anny Łopatowskiej. Pracował przy produkcji wielu polskich filmów i seriali, między innymi „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Wkręceni”, „Lekarze” czy „Kochanie, chyba Cię zabiłem”. Związek trwał kilka miesięcy.
- Krzysztof Ibisz – Anna poznała go jeszcze jako nastolatka. Para szybko zapałała do siebie uczuciem, ale młodzieńczy związek nie przetrwał próby czasu. Po latach odnowili znajomość i stare uczucie odżyło. Ich ślub odbył się w 2005 roku, a kilkanaście miesięcy później powitali na świecie syna Vincenta. Małżeństwo zakończyło się rozwodem (2009).

Rodzice: brak informacji

Dzieci: syn Vincent (ur. 2006)

Rodzeństwo: brak

BIO: Anna Nowak-Ibisz urodziła się w Warszawie. Jej rodzice rozstali się, gdy miała 11 lat. Matka wyjechała za granicę, a wychowanie młodej nastolatki spoczęło na barkach ojca. To od niego Anna nauczyła się zaradności oraz samodyscypliny.
Po zdaniu matury wyjechała ze stolicy, by studiować aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na deskach teatralnych pojawiła się po raz pierwszy w 1990 roku. Występowała też w etiudach filmowych. Prawdziwą sławę przyniosła jej jednak dopiero rola w niemieckiej operze mydlanej „Lindenstraße”. Grała w niej przez niespełna 20 lat. Po powrocie do ojczyzny nawiązała współpracę z telewizją TVN Style. Tak została Panią Gadżet. Od 2019 roku można ją oglądać w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w postać Anny Bednarczyk.

Znana z: roli Urszuli Winnicki w niemieckiej operze mydlanej „Lindenstraße”. Artystka ma na swoim koncie głównie występy w serialach. Zagrała między innymi w „M jak miłość”, „Camera Cafe”, „Prawie Agaty”, „Klubie Szalonych Dziewic” czy „Na Wspólnej”. Od 2011 roku jest związana ze stacją TVN Style. Prowadzi program poradnikowy „Pani Gadżet” (od 2011 roku), a także „Pani Gadżet erotycznie” (od 2019 roku). W 2009 roku wzięła udział w tanecznym show „Taniec z gwiazdami” u boku Cezarego Olszewskiego.

Funkcja w filmie:
- aktorka w etiudzie filmowej „Noc meksykańska” (1986);
- aktorka w etiudzie filmowej „Kolor z nieba” (1988);
- aktorka w operze mydlanej „Lindenstraße” (1990–2009);
- aktorka w serialu „Stadtklinik” (1993);
- aktorka w serialu „13 posterunek” (1997);
- aktorka epizodyczna w filmie „Taekwondo” (1997);
- aktorka epizodyczna w serialu „Ekstradycja 3” (1998);
- aktorka epizodyczna w filmie „Krugerandy” (1999);
- aktorka epizodyczna w serialu „M jak miłość” (2000);
- aktorka epizodyczna w serialu „Słoneczna włócznia” (2000);
- aktorka epizodyczna w serialu „Kasia i Tomek” (2002);
- aktorka epizodyczna w serialu „Camera Cafe” (2004);
- aktorka epizodyczna w serialu „Klub Szalonych Dziewic” (2010);
- aktorka epizodyczna w serialu „Prawo Agaty” (2012);
- aktorka epizodyczna w serialu „Druga szansa” (2016);
- aktorka w serialu „Na Wspólnej” (2019).

Plyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak informacji

Instagram: @anna_nowak_ibisz_official

Facebook: @Anna.Nowak.Ibisz.oficjalny
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index