Party Stories
www.singleiremiksy.pl
Newsy

Plejada polskich gwiazd w sztuce "Single i remiksy"

Już wkrótce premiera!


Już 14 października Na deskach Teatru Capitol będzie miała swoją premierę sztuka "Single i remiksy" napisana przez Marcina Szczygielskiego. Wezmą w nim udział największe gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in: Anna Mucha, Katarzyna Glinka, Weronika Książkiewicz, Wojciech Medyński i Lesław Żurek. Całość wyreżyseruje Olaf Lubaszenko.

Sztuka „Single i Remiksy” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność  i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa.

Oprócz stacjonarnych spektakli w Teatrze Capitol, twórcy planują wystawić go w 150 miejscach na terenie całej Polski. Planowana liczba widzów, to ponad 70 tysięcy! Tym bardziej cieszymy się, że serwis AfterParty.pl ma przyjemność być patronem medialnym tego niezwykłego przedsięwzięcia.

Aby dowiedzieć się więcej o spektaklu zajrzyj na www.singleiremiksy.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha zaprasza na spektakl "Single i Remiksy"
Newsy
Mucha o spektaklu "Single i Remiksy"
Dlaczego warto wybrać się do teatru?

14 października w stołecznym Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Single i Remiksy" autorstwa Marcina Szczygielskiego. Jednak aktorzy ze swoim przedstawieniem będą jeździć po całej Polsce. Jedną z występujących w przedstawieniu gwiazd jest Anna Mucha , która w wywiadzie z Afterparty.pl powiedziała dlaczego warto wybrać się do teatru na jej przedstawienie. Obejrzyjcie film: Zobacz kto pojawił się na premierze sztuki "Single i Remiksy":

Anna Mucha wzruszyła się na blogu
ONS
Newsy
Mucha wróciła do pracy. Teraz stanęła przed poważnym rodzicielskim dylematem
Nie jest to dla niej łatwa decyzja

Anna Mucha po powrocie z krótkiego urlopu macierzyńskiego szybko wpadła w wir pracy. Gwiazda pojawiła się na planie serialu "M jak miłość", fani teatru będą mogli podziwiać jej talent aktorski w sztuce "Single i remiksy", a ona sama zdążyła wziąć udział w nowej kampanii reklamowej znanej marki samochodów. Przypomnijmy: Mucha wróciła do pracy. Czekają na nią niezłe luksusy   Wspomniana sztuka już wkrótce zostanie wystawiona również poza granicami Polski. Będą ją mogli zobaczyć widzowie mieszkający na Wyspach, którzy odwiedzą The Mermaid Theatre w Londynie. Aktorka w związku z wyjazdem, zdecydowała się zabrać ze sobą 5-miesięcznego synka Teodora. Na tym jednak nie koniec, ponieważ kilka miesięcy później sztuka zostanie wystawiona za Oceanem. Choć Mucha nie zdecydowała jeszcze czy zabierze ze sobą pociechę, wszystko wskazuje na to, że malca czeka długa podróż.   W listopadzie sztuka będzie wystawiona za Oceanem, w Nowym Jorku i Chicago. Ania nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale uważa, że Teodor jest za mały, aby zostawić go bez jej opieki na tak długi czas - zdradza "Party" osoba pracująca przy przedstawieniu Myślicie, że to dobra decyzja? Zobacz: Ania Mucha świętowała urodziny. O wszystko zadbał ukochany   Ania Mucha na zakupach z synkiem:

Weronika Książkiewicz, Anna Mucha
Newsy
Single i remiksy - zwiastun sztuki
Najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego. W rolach głównch występują Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Wojtek Medyński i Lesław Żurek

Magazyn Party - Życie gwiazd! jest patronem medialnym sztuki "Single i remiksy" Zobacz zwiatun:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner