www.singleiremiksy.pl

Plejada polskich gwiazd w sztuce "Single i remiksy"

www.singleiremiksy.pl


Już 14 października Na deskach Teatru Capitol będzie miała swoją premierę sztuka "Single i remiksy" napisana przez Marcina Szczygielskiego. Wezmą w nim udział największe gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in: Anna Mucha, Katarzyna Glinka, Weronika Książkiewicz, Wojciech Medyński i Lesław Żurek. Całość wyreżyseruje Olaf Lubaszenko.

Sztuka „Single i Remiksy” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność  i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa.

Oprócz stacjonarnych spektakli w Teatrze Capitol, twórcy planują wystawić go w 150 miejscach na terenie całej Polski. Planowana liczba widzów, to ponad 70 tysięcy! Tym bardziej cieszymy się, że serwis AfterParty.pl ma przyjemność być patronem medialnym tego niezwykłego przedsięwzięcia.

Aby dowiedzieć się więcej o spektaklu zajrzyj na www.singleiremiksy.pl

"Single i remiksy" - sztuka plakat

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54