Anna i Robert Lewandowscy z "córką" Anna i Robert Lewandowscy z "córką" Anna i Robert Lewandowscy z "córką" Robert Lewandowski pozuje z Anią Lewandowską i Violą Piekut Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Anna i Robert Lewandowscy z "córką"
O co chodzi?
1/6
Anna i Robert Lewandowscy z "córką"

Współpracowniczka Anny Lewandowskiej, Aleksandra Dec, na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z Anną i Robertem Lewandowskim, która podpisała: "Państwo Lewandowscy i ich córeczka". Zdjęcie od razu polubiło mnóstwo fanów. Jeśli zastanawiacie się kim jest Aleksandra Dec, to już spieszymy z odpowiedzią ;)

 

Aleksandra Dec jest bliską przyjaciółką i współpracownicą Anny Lewandowskiej, która pomaga jej przy tworzeniu bloga hpba.pl. Aleksandra zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Jest byłą reprezentantką Polski w karate tradycyjnym. 

 

Zobaczcie fotkę, która zrobiła takie zamieszanie! 

 

Zobacz także: Jak wprowadzić zdrowy tryb życia?

 

Podoba ci się szara bluza Anny Lewandowskiej? 

2/6
Anna i Robert Lewandowscy z "córką"
3/6
Anna i Robert Lewandowscy z "córką"

Chciałabyś mieć takie zdjęcie z przyjaciółką? Potrzebny ci będzie selfie stick!

4/6
Robert Lewandowski pozuje z Anią Lewandowską i Violą Piekut
Instagram
5/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Anna Lewandowska uwielbia okulary przeciwsłoneczne! Ty też? Podobne znajdziesz tu. Anna ma też bardzo modny manicure z efektem chromu. Chcesz taki mieć? Zobacz!

6/6
Anna Lewandowska pokazała fotki z obozu
Instagram

Sportowy tryb życia cię kręci? Chcesz przekonać do niego również swojego partnera? Zacznij do butów! Potem skompletuj swoją sportową garderobę. Spodenki sportowe dla siebie znajdziesz tu, potrzebny ci będzie również odpowiedni stanikKoszulki dla swojego partnera i spodnie sportowe też ci się przydadzą - nic bardziej nie motywuje, niż kompletny strój :) Jeżeli chcesz skorzystać ze specjalnej diety - zobacz!