Anna Lewandowska z okazji Dnia Matki pochwaliła się uroczymi kadrami ze swoimi córeczkami. Na jednej z fotografii, biegnie razem z Klarą po trawie - to piękne ujęcie rozczuliło internautów, ale Sylwia Bomba z "Gogglebox" zwróciła uwagę na jeszcze jeden szczegół. Chodzi o brudną stopę Anny Lewandowskiej! Jak to skomentowała? Sami zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: Dzień Matki: Jak wyglądają matki gwiazd? Lewandowska bardzo podobna do mamy, ale spójrzcie na mamę Patryka Vegi!

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z Klarą i Laurą

Anna Lewandowska w ostatnim czasie przebywa w Polsce razem ze swoimi córeczkami. W miniony weekend dołączył do nich również Robert Lewandowski i wygląda na to, że cała rodzina świętowała jakieś ważne wydarzenie. Internauci podejrzewają, że mogły to być chrzciny małej Laury, lub imieniny mamy piłkarza. Choć gwiazda nie zdradziła, co dokładnie się działo, to jednak na jej profilu co chwila pojawiają się nowe zdjęcia z tego dnia.

Tym razem Anna Lewandowska opublikowała fotografie ze swoimi córeczkami. Pochwaliła się nimi z okazji Dnia Mamy i zamieściła wzruszający podpis.

A może by tak zatrzymać czas...?
Mamą być ????
Wszystkim Mamom samych najpiękniejszych wspomnień ????‍????‍???? - napisała Anna Lewandowska.

Na jednym ze zdjęć, piękna trenerka biegnie po trawie ze swoją starszą córeczką Klarą. Obydwie są ubrane na biało, w piękne sukienki, jednak uwagę zwraca również... brudna stopa Anny Lewandowskiej. Komentarz na ten temat zamieściła Sylwia Bomba z "Gogglebox".

Zobacz także

Sylwia Bomba z "Gogglebox" skomentowała zdjęcie Anny Lewandowskiej

Gwiazda "Gogglebox" oczywiście jest rozczulona tym uroczym obrazkiem! Pod zdjęciem napisała:

- ???? uwielbiam za te brudną stopę - napisała Sylwia Bomba z "Gogglebox".

Anna Lewandowska zareagowała na ten komentarz:

- kochamy na boso!

Pod zdjęciem pojawiło się również mnóstwo innych ciepłych komentarzy od zachwyconych fanów. Wielu z nich jest pod wrażeniem naturalności, jaka bije od tych fotografii.

- Cudownie się patrzy na tak naturalne osoby ????

- Jaka cuuudna sesja❤️❤️❤️❤️

- Przepiękne zdjęcie !

- Samych cudownych chwil ❤️ piękna sesja ????

- Cudowne ???????? - piszą fani.

My również zakochaliśmy się w tym przepięknym obrazku, a ubrudzona od trawy stopa trenerki tylko potęguje naturalny i piękny przekaz, jaki bije od tego zdjęcia. Annie Lewandowskiej, Sylwii Bombie oraz wszystkim innym mamom życzymy wszystkiego co najlepsze! Tymczasem zobaczcie uroczą sesję, którą pochwaliła się piękna trenerka.

Anna Lewandowska aktualnie przebywa w Polsce i wygląda na to, że razem z córkami towarzyszy Robertowi Lewandowskiemu podczas zgrupowania kadry. Gwiazda na swoim InstaStories pochwaliła się nowymi zdjęciami i filmikami, na których możemy zobaczyć Klarę i Laurę. To już naprawdę duże dziewczynki!

Instagram/annalewandowskahpba

To już drugi Dzień Mamy, który Anna Lewandowska świętuje jako mama dwóch córeczek. Pierwsza z nich, Klara, przyszła na świat w 2017 roku, a z kolei Laura urodziła się w ubiegłym roku. Obydwie dziewczynki świętowały swoje urodziny na początku maja - wtedy również piękna trenerka pochwaliła się pięknymi kadrami z kinderbalu swoich pociech.

Instagram/annalewandowskahpba
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama