Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska chciała pójść w ślady ojca! Dlaczego zrezygnowała? Jaki zawód chciała wybrać przed karate?

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska jest sportowcem i dietetykiem, ale jako dziecko dużo przebywała na planach filmowych i chciała iść do łódzkiej filmówki. Tak jak jej tata, Lewandowska chciała zostać operatorem filmowym. Ma artystyczną duszę tak jak inni w jej rodzinie. Mama zajmowała się scenografią filmową, brat maluje, a okazuje się, że Ania też malowała...

Kiedyś malowałam, potem chciałam iść do łódzkiej filmówki i być operatorem filmowym. To było moje wielkie marzenie, przygotowywałam się do tego. Ale w pewnym momencie mój ojciec chrzestny Jacek Bławut zadał mi pytanie, czy naprawdę tego chcę. Bo to trudna i ciężka praca. I rzeczywiście, sytuacja życiowa zmusiła mnie do rezygnacji z tych studiów i wybrałam sport - powiedziała Lewandowska w magazynie Grazia.

Ania Lewandowska jednak ma duży sentyment do planu filmowego. Całe dzieciństwo spędzała właśnie tam.

Wychowywałam się na filmowym planie (...) Opuszczałam przez to szkołę, albo wstawałam o 5 rano, żeby tylko tam pobyć. Już w podstawówce miałam sporą wiedzę, co tam się dzieje. O scenariuszu, planach, rodzajach oświetlenia, żyłam tym. Śmieję się, że teraz z tymi ludźmi, z którymi spotykałam się na filmowym planie, spotykam się w tym samym miejscu, tylko po drugiej stronie kamery - powiedziała Lewandowska

Jednak Lewandowska nigdy nie chciała zostać aktorką. Ale od dzieciństwa w pewnym stopniu jest związana z Cezarym Pazurą.

Mam takie zdjęcie z Cezarym Pazurą jak siedzę mu na kolanach, mała dziewczynka w warkoczach. Mój tata pracował z nim przy wielu produkcjach. To w sumie niesamowite, że tak się to ułożyło - mamy teraz kontakt, że Czarek razem z Edytą przyjeżdżają do nas do Monachium w odwiedziny - zdradza Ania Lewandowska w wywiadzie w Grazii.

Wiedzieliście o takich sekretach z życia Anny Lewandowskiej? Tata Ani odszedł od rodziny, gdy była nastolatką, od tego czasu nie utrzymują kontaktu. Nadal jest operatorem filmowym.

 

Zobacz także: Anna Lewandowska tłumaczy, dlaczego nie ma sześciopaku: "Choć dalej trenuję, mam..."

 

Anna Lewandowska sama fotografuje swoje potrawy na bloga i idealnie się zna na świetle.

Anna Lewandowska w szortach

 

Anna Lewandowska zamiast operatorem filmowym jest dietetykiem swojego męża Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52