Anna Lewandowska całuje Roberta

Anna i Robert Lewandowscy w niezwykle odważnej, modowej sesji! Piłkarz pokazał klatę

Anna Lewandowska całuje Roberta

Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć piękną trenerkę i jej męża w magicznej sesji zdjęciowej do magazynu Icon. Fotografie zrobiły ogromne wrażenie na fanach, którzy zamieścili mnóstwo komplementów dla małżeństwa. W szczególności oczarowana jest żeńska część wielbicieli pary, bo na zdjęciach możemy zobaczyć pięknie wyrzeźbioną klatkę piersiową Roberta Lewandowskiego! Musicie zobaczyć te zdjęcia! 

Zobacz także: Jadalnia marzeń! Anna Lewandowska pokazała przepiękne wnętrze. Ogromne okna, dużo światła i pastele

Anna i Robert Lewandowscy w niezwykłej sesji zdjęciowej 

Ostatni rok, to dla Roberta Lewandowskiego prawdziwe pasmo sukcesów. Jego ciężka praca i sukcesy na boisku w końcu zostały należycie docenione - polski napastnik w tym roku zdobył najważniejsze piłkarskie nagrody. Odnotował między innymi zwycięstwo w plebiscycie FIFA i pokonał takie sławy jak Cristiano Ronaldo czy Leo Messi. Znając Roberta Lewandowskiego i jego zaangażowanie w pracę, z pewnością kolejne lata, będą dla niego równie owocne. 

Duże sukcesy zawodowe ma na swoim koncie również jego żona, Ania. Piękna trenerka jest dla tysięcy fanów prawdziwą inspiracją, która stale motywuje ich do działania. Anna i Robert Lewandowscy są również dla wielu wzorem do naśladowania, jako małżeństwo. Dziś zna ich cały świat, dlatego nic dziwnego, że polską parę z ogromnym zaangażowaniem śledzą również zagraniczne media.

Jak się okazało, Anna i Robert Lewandowscy to gwiazdy najnowszego wydania magazynu Icon. Para wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, którą Anna Lewandowska podzieliła się na Instagramie. Na fotografiach widzimy małżeństwo w kilku outfitach, a cała sesja jest utrzymana w mrocznym klimacie. Ze zdjęć wręcz bije miłość i namiętność! Fani są zachwyceni jej efektami. 

- ODJAZD🔥🔥🔥!

- Fantastyczna sesja 👏❤️

- Świetna sesja 👏. Jaki klimat 🙂. Naprawdę robi wrażenie 👏. Brawo 🙂.

- Wow 😮 to dopiero jest coś zupełnie innego 🤩

- magiczna sesja❤️ - piszą fani. 

Zobaczcie zatem, jak fantastycznie wypadli na sesji zdjęciowej Anna i Robert Lewandowscy. Takich zdjęć tego wspaniałego małżeństwa jeszcze nie widzieliśmy!

Anna i Robert zapozowali do zdjęć jak profesjonaliści! 

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43