Anna Lewandowska, choć często publikuje zdjęcia z mężem czy dziećmi, raczej dba o to, by nie były to fotografie zbyt intymne. Rzadko kiedy trenerka chwali się całusami z mężem, ale tym razem zrobiła wyjątek! Urocze nagranie zachwyciło fanów.

Reklama

Anna Lewandowska pokazała romantyczne zdjęcie z mężem

Anna Lewandowska gdy przylatuje do Polski rzuca się w wir obowiązków. Trenerka prowadzi w rodzimym kraju aż 5 biznesów, którym oddaje się bez reszty. Dodatkowo sezon piłkarski trwa w najlepsze i Anna Lewandowska nie może liczyć na częstą pomoc Roberta Lewandowskiego. Nawet święta wielkanocne Anna Lewandowska spędziła bez Roberta Lewandowskiego, ale za to w ich nowej willi na przepięknej Majorce.

Okazuje się jednak, że w czasie pełnym obowiązków Lewandowscy potrafią znaleźć czas dla siebie! Anna Lewandowska na swoim Instagramie pochwaliła się uroczym nagraniem z Robertem Lewandowskim na którym daje mu soczystego buziaka!

- Jest mistrz, przyjechał na chwilę do Polski, po dzieci - zdradziła Anna Lewandowska po czym przytuliła i ucałowała swojego męża.

annalewandowskahpba/Instagram

Zobacz także: Robert Lewandowski pozuje w piekielnie drogim dresie! Sama bluza kosztuje ponad 18 tysięcy złotych

Okazuje się, że przed Anną Lewandowską kolejny obóz sportowy, dlatego tym razem urocze córki pary zostaną pod opieką Roberta Lewandowskiego. Piłkarz także pochwalił się rodzinnym zdjęciem ze słonecznego tarasu rodziny. Fani nie ukrywają zachwytu wciąż zakochanymi Lewandowskimi, ale na zdjęciu ich uwagę i tak skradł uroczy piesek pary:

Zobacz także

- Bella, mistrz drugiego planu????

- Mistrz drugiego planu najlepszy ????????????

- Jaki słodziak z tyłu❤️ - zachwycają się fani.

annalewandowskahpba/Instagram

Zobacz także: Anna Lewandowska przekazała radosne wieści! "Moja trzecia Calineczka"

Reklama

Anna Lewandowska nie bez powodu kilkakrotnie nazwała swojego męża mistrzem. Klub Roberta Lewandowskiego Bayern Monachium wygrał mistrzostwa Niemiec. Dla Bayernu to już 10 zwycięstwo z rzędu. Podczas meczu padła wyśmienita bramka, jak zwykle od "strzelca strzelców". Anna Lewandowska nie kryła dumy ze swojego męża!

annalewandowskahpba/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama