Anna Korcz jest w ciąży
Instagram

"To wszystko sobie zaplanowaliśmy!" Anna Korcz ogłosiła, że jest w ciąży

Anna Korcz jest w ciąży
Instagram

Wspaniała wiadomość. Anna Korcz (29 l.) jest w ciąży. Córka znanej aktorki Anny Korcz powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Piotrowi Kalitowiczowi w lipcu ubiegłego roku. Teraz nieco ponad rok od ich ślubu (na którym pojawiła się m.in. Anna i Robert Lewandowscy czy Marcelina Zawadzka), para może już cieszyć się z dziecka, które niebawem pojawi się na świecie. Anna Korcz tak napisała na Instagramie:

A przed 30. urodzę dziecko. Tak łatwo powiedzieć, a życie samo pisze scenariusze. Moje 29. urodziny spędzamy w trójkę, więc plan się powiedzie. Trochę sobie to wszystko tak zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy - napisała Anna Korcz na Instagramie.

My serdecznie gratulujemy Ani i Piotrowi! Czekamy teraz na informacje dotyczące płci i imienia dziecka.

Zobacz także: Zobaczcie jak Anna Lewandowska bawiła się na ślubie córki Anny Korcz! WIDEO

Anna Korcz spodziewa się dziecka. Ponad rok temu wyszła za Piotra Kalitowicza, a już niebawem na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Myślicie, że urodzi się chłopiec czy dziewczynka?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Korcz (@anna.korcz.official)

Anna Korcz (51 l.) zostanie babcią. Przypomnijmy, że aktorka tuż po ślubie swojej córki wzbudziła zainteresowanie i podsycała plotki o ciąży jej córki. W dzień ślubu Ani tak relacjonowała:

Dziś zostanę teściową, już niedługo babcią. Dzisiaj wydaję córkę za mąż, Anusię. Czekałam na ten moment 1,5 roku... i nastał, tak jak wszystko: jedno, po drugim, tak jak dzisiaj słońce, po deszczu...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Korcz (@anna.korcz.official)

Organizowałaś babyshower, aby poinformować wszystkich o płci swojego dziecka? Pobierz kod rabatowy Empik Foto i wywołaj pamiątkowe zdjęcia.

Więcej na temat Anna Korcz
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39