Anna Kerth w ciąży Anna Kerth z "Na Wspólnej" w ciąży Anna Kerth w eleganckiej sukience Anna Kerth w czarnej sukience Anna Kerth na premierze "Poziomki 2016/2017"
Anna Kerth w ciąży
ONS
Poród lada dzień!
1/8
Anna Kerth w ciąży
ONS

Anna Kerth, gwiazda "Na Wspólnej", która gra serialową Gosię, spodziewa się dziecka! Aktorka właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie, na którym widać jak pozuje w windzie. Na zdjęciu widać coraz większy brzuszek ciążowy Anny!

 

Fani nie dowierzają, że Anna Kerth naprawdę jest w ciąży, bo długo to ukrywała i pytają, czy to na pewno jej prywatne zdjęcie, a nie z serialu. Anna odpowiedziała:

 To mój prawdziwy osobisty brzuch😜 z serialem nie ma on nic wspólnego 🤓 - napisała Ania.

Zobaczcie w naszej galerii najnowsze zdjęcie Anny Kerth w ciąży. Widać, że ciąża jej służy!

 

Zobacz też: Paulina Krupińska w ciąży na okładce "Party"! Dlaczego razem z Sebastianem tak szybko się zdecydowali na drugie dziecko?​

 

Zobacz też: Jak powinna dbać o siebie przyszła mama?​

2/8
Anna Kerth z "Na Wspólnej" w ciąży
Instagram

Fani z zaciekawieniem pytają też Anię, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę... A Ania stale milczy! Płeć zapewne poznamy dopiero, kiedy Ania urodzi.

3/8
Anna Kerth w eleganckiej sukience

Ania chwali się zdjęciami, ale nie mówi dużo o ciąży. Jej brzuszek jest już naprawdę duży, więc wydaje się nam, że Ania urodzi już naprawdę niedługo - być może to kwestia kilku tygodni.

4/8
Anna Kerth w czarnej sukience
5/8
Anna Kerth na premierze "Poziomki 2016/2017"
6/8
Anna Kerth w białych spodniach
7/8
Anna Kerth
EastNews
8/8
Anna Kerth na prezentacji marki Tallinder
ONS
Więcej na temat Na Wspólnej dzieci gwiazd