Lewandowscy razem na konferencji Robert i Ania Lewandowscy na konferencji szamponu head & sholuders Anna Lewandowska na konferencji szamponu head & sholuders Robert Lewandowski na konferencji szamponu head & sholuders Anna Lewandowska na konferencji szamponu head & sholuders
Lewandowscy razem na konferencji
1/9
Lewandowscy razem na konferencji

 

28 maja w studiu Tęcza odbyła się konferencja prasowa marki Head&Shoulders, na której zaprezentowano dwie nowie linie produktów. Na miejscu nie mogło zabraknąć ambasadorów marki - Ani i Roberta Lewandowskich, a także tłumów dziennikarzy i fotoreporterów. W końcu to jedna z nielicznych okazji, kiedy parę można spotkać razem! Jak tego dnia wyglądali?

 

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała, jak Klara TAŃCZY do piosenki polskiej gwiazdy! Której?

 

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że w studiu pojawiło się... rodzeństwo, a nie małżeństwo. Uwagę przykuwają ich niebiesko granatowe stylizacje, a dokładnie - garnitury. Ania wybrała dwuczęściowy garnitur w kolorze niebieskim z asymetryczną marynarką, mocno dopasowany do genialnej figury. To polska marka MARLU! A Lewandowski - klasyczny garnitur połączył z białym t-shirtem i sportowymi butami.

Ale nie tylko ich stroje były podobne! Na pewno zauważyliście, że...

 

Zobacz: "Poród był bardzo trudny" Lewandowska do ostatniej chwili bała się, że.... Nigdy o tym nie mówiła!

2/9
Robert i Ania Lewandowscy na konferencji szamponu head & sholuders

 

... Ania i Robert mają bardzo wyraziste... przedziałki w swoich fryzurach - oba po lewej stronie. Na konferencji Lewandowska została zapytana czy na Mundial będzie mieć specjalną fryzurę. Była mocno zaskoczona, ale powiedziała, że kobieta zmienną jest, więc być może coś wymyśli :) Jako ambasadorka marki Head&Shoulders na pewno nas zaskoczy! 

 

Zobacz: NIE WIERZYMY, ŻE TO BĘDZIE NAJMODNIEJSZY KOLOR WŁOSÓW W 2018 ROKU...

 

3/9
Anna Lewandowska na konferencji szamponu head & sholuders

 

Ania Lewandowska jest ambasadorką wielu marek w Polsce, ale rzadko kiedy pojawia się na takich konferencjach, a jeszcze rzadziej z Robertem. Między zgrupowaniami i obozami, para znalazła czas, żeby wpaść do Warszawy i spotkać się z dziennikarzami. 

 

4/9
Robert Lewandowski na konferencji szamponu head & sholuders

 

Fryzura Roberta jest idealna! Jak o nią dba? O tym porozmawiał z nim Mateusz Borek. Oczywiście nie zabrakło pytań o zbliżający się Mundial i formę!

 

5/9
Anna Lewandowska na konferencji szamponu head & sholuders

 

Jak Wam się podoba fryzura Anny Lewandowskiej? Czy taki przedziałek jej służy? My jesteśmy za!

 

6/9
Robert Lewandowski na konferencji szamponu head & sholuders
7/9
Anna Lewandowska na konferencji szamponu head & sholuders
8/9
Anna Lewandowska na konferencji szamponu head & sholuders
9/9
Agnieszka Cegielska na konferencji szamponu head & sholuders