Rozstanie Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego
ONS

Głogowska i Gąsowski rozstali się? Zweryfikowaliśmy plotkę tabloidu

Rozstanie Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego
ONS

Związek Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego można było uznać za jeden z najbardziej nietypowych w polskim show-biznesie. Para poznała się ponad 9 lat temu na planie drugiej edycji program "Taniec z Gwiazdami". To właśnie na parkiecie wybuchła ich miłość. Choć podobno nawet ze sobą nie zamieszkali, wspólnie wychowują córeczkę, 7-letnią Julię. Przypomnijmy: Głogowska o Gąsowskim: Byłoby mu ciężko i łyso, gdyby...

Dziś "Super Express" podaje sensacyjną informację - Głogowska rzuciła Gąsowskiego dla stylisty. Na warszawskich salonach nie mówi się o niczym innym. Kiedy tancerka pojawiła się ostatnio na ramówce Polsatu, oczy wszystkich zwrócone były właśnie na nią i jej nowego mężczyznę - stylistę stacji, Piotra Konckiego. Podobno para spotyka się od kilku miesięcy i choć na razie się nie ujawniają, ich związek tajemnicą nie jest. Podczas ostatniej imprezy ukochany mocno obejmował ją, ściskał ze ręce i patrzył na nią z wielką miłością. Jak zdradza jej znajoma:

Ania znów jest szczęśliwa. A i Piotr jest w niej zakochany - mówi "SE" osoba z otoczenia gwiazdy


A jak jest naprawdę? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, doniesienia "Super Expressu" są nieprawdziwe - Głogowska i Gąsowski wciąż są razem. Z|e stylistą zaś łączą ją tylko obowiązki zawodowe.
 

To bzdury. Od rana wszystkie osoby związane ze stacją mają niezły ubaw z rewelacji "Super Expressu. Anię i jej stylistę łączy tylko praca, lubią swoje towarzystwo, ale to tylko koledzy z pracy - wyjaśnia nam osoba z otoczenia gwiazdy.


Fani pary mogą być zatem spokojni.

Zobacz: Skrzynecka w łóżku z... Gąsowskim na okładce magazynu
Gwiazdy na ramówce Polsatu:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04