Anna Dereszowska
ONS

Anna Dereszowska zdradziła, jak wygląda jej nowy dom! "Zyskuję większy metraż!"

Anna Dereszowska
ONS

Anna Dereszowska przeprowadza się do nowego domu! Aktorka szykuje się do wielkich zmian w życiu, które będą początkiem nowego etapu. Gwiazda już wkrótce opuści Saską Kępę i razem z rodziną zamieszka w nowej lokalizacji. Wraz ze swoim partnerem Danielem Duniakiem oraz dwojgiem dzieci Lenką i Maksem zmieniają lokum na wygodniejsze.

Już niedługo przenosimy się do nowego domu. Porzucam swoją ukochaną Saską Kępę, ale zyskuję większy metraż i pokój dla Maksa. Będzie kawałek ogródka, trawnik dla dzieci, zaczynamy nową przygodę - zdradziła Anna Dereszowska w magazynie "Grazia".

Czyżby nowy dom miał stać się przytulnym gniazdkiem również dla trzeciego dziecka? Aktorka dopiero osiem miesięcy temu urodziła synka Maksa, lecz nie ukrywa, że macierzyństwo bardzo jej służy. W wywiadzie dla "Flesza" zdradziła, że chciałaby mieć dużą rodzinę.

Do tej pory to Lena była najważniejszą osobą w moim życiu. Teraz tę wielką miłość dzielę na dwoje i bardzo dbam, by córka nie miała poczucia, że coś się zmieniło. (…) Nie ukrywam, że zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i jako mama nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Zwłaszcza, że to drugie macierzyństwo jest po prostu fantastyczne!

W nowym domu na pewno będzie miejsce, by to marzenie spełnić!

 

Zobacz też: Anna Dereszowska dała się obrażać na roaście Wojewódzkiego za całkiem niezłą sumkę! Było warto?

 

Anna Dereszowska przeprowadza się z rodziną do nowego domu.

Anna Dereszowska na planie Małych Gigantów

Czyżby aktorka szykowała gniazdko dla.... trzeciego dziecka?

Anna Dereszowska cała na czarno w szpilkach
Ons.pl

Więcej na temat Anna Dereszowska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52