Szulim i Czartoryska spotykały się z tym samym facetem
ONS

Czartoryską i Szulim wiele łączy. Spotykały się z tym samym facetem

Szulim i Czartoryska spotykały się z tym samym facetem
ONS

Życie uczuciowe Agnieszki Szulim wzbudza wiele emocji i jest jednym z ulubionych tematów kolorowej prasy. Ostatnio sporo mówi się o jej relacji z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym spotyka się od kilku miesięcy. Ich związek podobno poważnie rokuje na przyszłość, a nowy ukochany gwiazdy wie jak o nią zadbać. Przypomnijmy: Szulim u boku milionera ma jak w raju. Może liczyć na prawdziwe luksusy

Nieco ponad rok temu podobną sensację wywoływał związek Agnieszki z Maciejem Żakowskim, z którym dziennikarka rozstała się tuż przed wakacjami. Okazuje się, że Szulim nie była pierwszą kobietą z show-biznesu, z którą spotykał się Maciej. Jak donosi "Na Żywo", Żakowski jeszcze na studiach był związany z... Anną Czartoryską. Dziś jest ona szczęśliwą żoną Michała Niemczyckiego i mamą Ksawerego, którego urodziła trzy miesiące temu. Wtedy jednak była podobno mocno zakochana w przebojowym restauratorze.


Poznali się w 2005 roku, gdy celebrytka rozpoczęła studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, Maciek w tym czasie był studentem socjologii, a później przebojowym biznesmenem działającym w branży gastronomicznej. Niestety, syn znanego dziennikarza złamał księżniczce serce. Zwany przez znajomych "dandysem", nie dążył do stabilizacji i zamiast snuć plany wspólnej przyszłości, wolał się bawić. Czartoryska bardzo przeżyła rozstanie, tym bardziej że rok później Żakowski był już z inną kobietą - czytamy w "Na Żywo".


Pasowaliby do siebie?

Zobacz: Czartoryska pochwaliła się figurą po porodzie. Nagrała splasha w fontannie

 

Anna Czartoryska pierwszy raz po porodzie na salonach:

Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25