Anna Cieślak komentuje ślub z Edwardem Miszczakiem
Jan Bielecki/East News, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Anna Cieślak po raz pierwszy o ślubie z Edwardem Miszczakiem: "Był wymarzony"

Anna Cieślak postanowiła po raz pierwszy opowiedzieć o swoim bajkowym ślubie z Edwardem Miszczakiem. Aktorka wspomina wydarzenie w wyjątkowy sposób.

Anna Cieślak i Edward Miszczak zaledwie tydzień temu wzięli ślub. Do tej pory ani szef TVN, ani aktorka nie komentowali tego wydarzenia, zresztą para w ogóle nie miała w zwyczaju mówić o swoim związku publicznie. Tymczasem piękna ceremonia spowodowała, że oboje w końcu odważyli się mówić nieco więcej o swojej miłości. Anna Cieślak wspomina nawet, jak wyglądał jej ślub. Czy było tak, jak sobie wymarzyła?

Anna Cieślak i Bartłomiej Topa na wyjątkowym IV Zlocie Mitsubishi! Nie uwierzycie, ile osób przyjechało świętować

Anna Cieślak opowiedziała o ślubie z Edwardem Miszczakiem. Aktorka zachwyca się swoim mężem

Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub 21 sierpnia w jednym z krakowskich kościołów. Na to ważne wydarzenie przybyła śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. Goście bawili się do późna na wystawnym weselu. Dla Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka sformalizowanie związku było bardzo ważnym wydarzeniem. Oboje nie mieli łatwo, gdy ich związek stał się oficjalny. Annę Cieślak i prezesa TVN dzieli aż 26 lat różnicy, co wywołało przecież mnóstwo emocji wśród fanów. Aktorka jednak wielokrotnie przekonywała, że nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami i cieszy się z tego, że jest po prostu szczęśliwa. 

Zaledwie kilka dni po pięknym ślubie miała miejsce ramówka TVN. Podczas swojego występu na scenie Edward Miszczak w romantyczny sposób nawiązał do swojego ślubu z ukochaną, zaś obecna na wydarzeniu Anna Cieślak zgodziła się udzielić krótkiego wywiadu, podczas którego opowiedziała o swoim ślubie:

Tak, był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jakim Edward jest dyrektorem. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora. Edward kocha ludzi - mówiła w rozmowie z "Plotek.pl".

Anna Cieślak przyznała, że w ogóle ją nie dziwi zainteresowanie ludzi jej związkiem. Zawsze mówiła o swojej relacji w mało wylewny sposób i wygląda na to, że niewiele się w tej kwestii zmieni:

Jeśli ludzie mają ochotę śledzić nasze życie, to mogę powiedzieć, że dziękuję, że interesujecie się nami. Oczywiście jako osoba publiczna zdaję sobie sprawę, że jesteśmy na tapecie, ale nie prześcignie to rzeczy ważnych, którymi z Edwardem się zajmujemy - zapewniła aktorka. 

Wygląda więc na to, że Anna Cieślak i Edward Miszczak nie zmienili swojego podejścia co do komentowania swojej relacji publicznie. Oboje decydują się na zdawkowe odpowiedzi, nieujawniające zbyt wielu szczegółów na temat ich planów. 

Zobacz także: Anna Cieślak i Edward Miszczak zapewnili na weselu wykwintne menu. Zamiast rosołu był... 

Anna Cieślak w pięknych słowach wypowiedziała się o swoim mężu. Aktorka docenia doświadczenie zawodowe Edwarda Miszczaka, ale także to, w jaki sposób traktuje ludzi. 

Edward Miszczak na prezentacji ramówki TVN na jesień 2021
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Anna Cieślak przyznała, że ślub z Edwardem Miszczakiem był spełnieniem jej marzeń. Na uroczystości były tylko osoby życzliwe i kibicujące młodej parze. Dla aktorki obecność bliskich była najważniejsza, aktorka podkreśla, że jej mąż ma niezwykły dar skupiania wokół siebie dobrych ludzi. 

Suknia ślubna Anny Cieślak
Instagram

Anna Cieślak i Edward Miszczak przyznają, że są w sobie bardzo zakochani. Gdy Edward Miszczak ogłosił, że faktycznie jest w związku z młodszą od siebie kobietą, wywołał spore poruszenie. Para jednak nie przejmowała się żadnymi komentarzami: 

Nie jestem w stanie powiedzieć nic poza tym, że jestem szczęśliwa. To inni mają z tym problem, nie ja. Nie mam potrzeby tłumaczenia tego, bo to jest ich problem, że mają z tym problem - mówiła w rozmowie z "kobieta.pl

Anna Cieślak o związku
East News

Anna Cieślak kwietnie! Po ślubie z Edwardem Miszczakiem pojawiła się na ramówce TVN. Wyglądała pięknie!

Anna Cieślak na konferecji ramówkowej TVN
East News

Edward Miszczak wyznaje miłość Annie Cieślak na ramówce TVN
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Edward Miszczak zdradza tajemnicę miłości pięć dni po ślubie! I to ze sceny! 
Podczas ramówki TVN Edward Miszczak we wzruszających słowach nawiązał do Anna Cieślak. Tego nikt się nie spodziewał! Co powiedział?

Anna Cieślak i Edward Miszczak pojawili się dziś podczas uroczystej prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021. Podczas tego ważnego wydarzenia dla stacji TVN, dyrektor programowy zdecydował się powiedzieć kilka słów o miłości do swojej świeżo poślubionej żony, Anny Cieślak. Tego zgromadzone gwiazdy, dziennikarze oraz goście się nie spodziewali. Edward Miszczak zdradził tajemnicę miłości zaledwie 5 dni po ślubie. Co powiedział? Zobacz także:  Anna Cieślak na ramówce TVN! Żona dyrektora Miszczaka nie ukrywa już swojego szczęścia (ZDJĘCIA) Edward Miszczak o miłości do Anny Cieślak podczas ramówki TVN 26 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki TVN. Pokazano przepiękny spot , w którym wystąpiły największe gwiazdy TVN i przedstawiono uwielbiane przez widzów formaty a także nowe propozycje, jakie jesienią będzie można zobaczyć na antenie. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd. Oczy wszystkich były również zwrócone w kierunku Anny Cieślak . Wraz z Edwardem Miszczakiem wzięli ślub w Krakowie zaledwie pięć dni temu.  Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak przy okazji prezentacji nowości stacji, zdecydował się na małą prywatę i powiedział kilka słów o swojej miłości do Anny Cieślak. Zapowiadając nowości zatrzymał się przy prezentacji nowego serialu pt. "Tajemnice miłości". Nowy serial proponowany przez TVN będzie opowiadał o losach małżeństw czy par będących w nieformalnych związkach, a także o osobach które dopiero szukają miłości. Przy okazji miłosnej tematyki Edward Miszczak powiedział ze sceny:  Ta miłość zdarza się w każdym odcinku i dotyka normalnych ludzi. Mnie też dotknęła Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie w kościele św. Anny 21 sierpnia 2021 roku.  Zobacz...

Anna Cieślak rozpływa się nad mężem
East News
Newsy
Anna Cieślak rozpływa się nad Edwardem Miszczakiem: "To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość"
Anna Cieślak przerwała milczenie - podczas ramówek TVN udzieliła kilka wywiadów o miłości do Edwarda Miszczaka. Co ją ujęło najbardziej w dyrektorze programowym TVN?

Do momentu ślubu byli najbardziej tajemniczą parą w polskim show-biznesie. Tuż po, kiedy Anna Cieślak pojawiła się na ramówce TVN, wiemy o ich życiu nieco więcej. Aktorka "Na wspólnej" udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, czym ujął ją dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Zobacz także:  Anna Cieślak po raz pierwszy o ślubie z Edwardem Miszczakiem: "Był wymarzony" Czym Edward Miszczak ujął Annę Cieślak? Anna Cieślak i Edward Miszczak długo ukrywali swój związek przed mediami. Kiedy wyszło na jaw, że są parą, sprawy potoczyły się dość szybko - 21 sierpnia wzięli huczny ślub w Krakowie,  a na niedawnej ramówce TVN swobodnie mówili o swojej miłości - Miszczak zrobił to nawet ze sceny!  W rozmowie z "Super Expressem" Cieślak zdradziła zaś, czym ujął ją dyrektor programowy TVN, starszy od niej o 26 lat:  Wystarczy spojrzeć na niego... To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora, jakim jest Edward bo on bardzo dba o wszystkich swoich pracowników i swoje gwiazdy. Te gwiazdy go kochają, to było widać. Edward jest pięknym człowiekiem o ogromnym sercu. Z jednej strony tytanem jeśli chodzi o wizję, o kreację. […] Edward potrafi wytworzyć energię, że ludzie się jednoczą, śą tu i teraz i razem budują jedną historię i to mi imponuje - mówiła Anna. Jaki na co dzień jest Edward Miszczak? Zdradza jego żona, Anna Cieślak! Do tej pory mało kto interesował się życiem uczuciowym Edwarda Miszczaka, jednak związek z młodszą aktorką to temat numer jeden w polskich mediach. Zapytana o to, jaki na co dzień jest dyrektor programowy TVN, Anna Cieślak odpowiedziała szczerze: To zależy kiedy. Czasami, jak to mężczyzna, potrafi się postawić... Jest pięknym...

Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ślub
East News
Newsy
Anna Cieślak szczerze o ślubie. Martwi się o Edwarda Miszczaka. Dlaczego?
"Mam nadzieję, że nie przyćmi tego, czym zajmuje się Edward" komentuje świeżo upieczona żona Edwarda Miszczaka, Anna Cieślak. Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała.

Anna Cieślak w rozmowie z mediami odniosła się do pytań o jej ślub z Edwardem Miszczakiem! Aktorka pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN, a dziennikarze próbowali dowiedzieć się, jak wspomina romantyczną uroczystość, która odbyła się w miniony weekend Krakowie. Co powiedziała o Edwardzie Miszczaku? Anna Cieślak nie ukrywa, że jest oczarowana swoim mężem! Anna Cieślak odpowiada na pytanie o ślub z Edwardem Miszczakiem Dokładnie 21 sierpnia w jednym z krakowskich kościołów Anna Cieślak i Edward Miszczak ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Kuba Wojewódzki, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska czy Agnieszka Woźniak-Starak, która zachwyciła swoją stylizacją. Tak, był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od lat- Anna Cieślak mówiła w rozmowie z portalem Plotek.pl. Ślub aktorki i dyrektora programowego TVN, których dzieli 26 lat, wciąż wzbudza ogromne emocje, ale Anna Cieślak ma nadzieję, że wydarzenie nie przyćmi czegoś bardzo ważnego... Zobacz także:   Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Tak wyglądała suknia ślubna panny młodej! Anna Cieślak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN nie uniknęła pytań o ślub z Edwardem Miszczakiem. Co odpowiedziała reporterowi portalu Pudelek.pl, który próbował dowiedzieć się, jak zakochani bawili się na weselu?  Mam taką nadzieję, że to wydarzenie nie przyćmi tego, czym na co dzień zajmuje się Edward i ja. A Edward zajmuje się (...) projektowaniem, łączeniem ludzi, budowaniem zespołu, który spójnie opowiada różne...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak