Małgorzata Socha była jedną z gwiazd, które zostały zaproszone na ślub i wesele Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Aktorka na wyjątkowej uroczystości zorganizowanej w Krakowie zaprezentowała się w kremowej, dopasowanej sukience na którą narzuciła białą marynarkę. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Socha świetnie bawiła się na weselu i wyszła z imprezy dopiero nad ranem- aktorka w najnowszym wpisie w sieci zdradziła bowiem o której godzinie wybrała się na śniadanie. Wpis gwiazdy skomentowała Anna Mucha!

Reklama

Anna Mucha komentuje wesele Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Ależ to był ślub! Anna Cieślak i Edward Miszczak dokładnie 21 sierpnia powiedzieli sobie "tak". 40-letnia aktorka i 66-letni dyrektor programowy TVN wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie, a po uroczystości para młoda i goście bawili się na weselu w jednej z krakowskich restauracji.

Zobacz także: Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Tak wyglądała suknia ślubna panny młodej!

Na weselu nie zabrakło gwiazd. Anna Cieślak i Edward Miszczak świętowali m.in. w towarzystwie Moniki Olejnik, Agnieszki Woźniak-Starak, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Natalii Jaroszewskiej oraz Dominiki Kulczyk.

Instagram

Na ślubie pary nie zabrakło również Małgorzaty Sochy. Aktorka nie publikowała w sieci nagrań i zdjęć ze ślubu i wesela Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka, ale następnego dnia pokazała zdjęcia ze śniadania.

No takie rzeczy tylko w Krakowie - śniadanie o 15:00 ???????? Jeśli zastanawiacie się czy to wszystko zjedliśmy, odpowiedź brzmi - oczywiście że tak ????????- napisała Małgorzata Socha.

Zdjęcia i wpis Małgorzaty Sochy skomentowała Anna Mucha, która nawiązała do wesela Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.

no to musiała być niezła imprezka ????????- napisała gwiazda "M jak miłość".

Myślicie, że Małgorzata Socha odpowie koleżance i zdradzi, jak bawiła się na weselu? ;)

Zobacz także: Anna Cieślak i Edward Miszczak są już małżeństwem. Co połączyło najbardziej tajemniczą parę show-biznesu?

@taannamucha, Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama