Co zaserwowano na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
TRICOLORS/East News
Newsy

Anna Cieślak i Edward Miszczak zapewnili na weselu wykwintne menu. Zamiast rosołu był... 

Anna Cieślak i Edward Miszczak na swoim weselu postawili na wykwintne menu. Było nietypowo. Skusilibyście się?

W minioną sobotę, Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Zaproszono ponad 200 gości, w tym mnóstwo gwiazd, m. in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Sochę, Andrzeja Seweryna, Martę Żmudę Trzebiatowską z mężem Kamilem Kulą czy Monikę Olejnik. Gwiazdorskie towarzystwo oraz najbliższa rodzina zostali ugoszczeni na przyjęciu weselnym daniami z najwyższej półki. Co było na stole? Oto menu weselne Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. 

Zobacz także: Anna Cieślak i Edward Miszczak są już małżeństwem. Co połączyło najbardziej tajemniczą parę show-biznesu?

Anna Cieślak i Bartłomiej Topa na wyjątkowym IV Zlocie Mitsubishi! Nie uwierzycie, ile osób przyjechało świętować

Co goście jedli na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka? 

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie. Goście weselni bawili się w luksusowej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Msza ślubna również odbyła się tylko w gronie zaproszonych gości, a przy drzwiach stała ochrona pilnująca listy gości. Na czas ceremonii, świątynia była wyłączona z użytku wiernych. Dyrektor programowy TVN i jego małżonka chcieli utrzymać swój ślub w tajemnicy i przeżyć go tylko w gronie najbliższych. Pod kościołem pojawili się paparazzi, jednak udało im się uchwycić parę młodą jedynie z daleka. W mediach pojawia się coraz to więcej szczegółów z jednego z najbardziej tajemniczych ślubów roku. Wiadomo już, że para młoda zamiast prezentów wolała poprosić gości o cegiełki dla Fundacji TVN, a teraz na jaw wyszło, co serwowano gościom podczas wesela. 

Młoda para zapewniła weselnikom nie tylko krakowskiego pianistę, ale i wykwintne dania. Jak podaje Super Express, kelnerzy zaserwowali zamiast rosołu, zupę borowikową. Następnie goście zajadali risotto i różne sałatki, a osłodzili się musem malinowym z gorzką czekoladą. Z pewnością to tylko kilka z wielu dań na stole, o których dowiedziały się media. 

W dniu ślubu parze młodej nie udało się zrobić zdjęć. Paparazzi uchwycili ich jedynie w samochodzie, a suknię ślubną można było zobaczyć tylko dzięki projektantce, Natalii Jaroszewskiej, która udostępniła zdjęcie na Instagramie. 

Suknia ślubna Anny Cieślak
Instagram

Zobacz także: Edward Miszczak potwierdził, że jest szczęśliwie zakochany! "Teraz mam okres prywatnej radości"

Podobno goście bawili się do samego rana, a już w południe pojawili się na poprawinach. Jak dowiedział się Super Express, Edward Miszczak i Anna Cieślak zrezygnowali również z prezentów weselnych i poprosili gości, aby zamiast tego wpłacali cegiełki na Fundację TVN. To przepiękny gest pary młodej, a goście z pewnością również ze swojej strony niczego nie szczędzili. 

Anna Cieślak podczas ślubu

Na ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym Edwarda Miszczaka bawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło Agnieszki Woźniak-Starak, Piotra Kraśko i Moniki Olejnik czy Małgorzaty Sochy, ale to zaledwie kilka nazwisk z gwiazdorskiej listy zaproszonych! Zobaczcie, kto bawił się na weselu Edwarda Miszczaka i Anna Cieślak. 

Gwiazdy na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Edward Miszczak i Anna Cieślak nie dostali ślubnych prezentów. Dlaczego?
Jan Bielecki/East News, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Edward Miszczak i Anna Cieślak nie dostali żadnego ślubnego prezentu? Zaskakująca decyzja!
Na weselu Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak bawiło się ponad 200 gości, w tym plejada gwiazd. Mimo to, para młoda nie dostała prezentów. O co chodzi?

Edward Miszczak i Anna Cieślak w minioną sobotę wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osobistości z TVN i nie tylko. Na imprezie bawiło się ok. 200 gości, jednak jeżeli myślicie, że para młoda została obdarowana mnóstwem prezentów będziecie zaskoczeni. Co Edward Miszczak i Anna Cieślak otrzymali od gości z okazji ślubu?  Zobacz także:  Anna Cieślak bierze ślub z Edwardem Miszczakiem. Dzieli ich 26 lat. Co mówi o różnicy wieku? Co Edward Miszczak i Anna Cieślak dostali na ślub? Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak był ogromnym wydarzeniem. Dyrektor programowy TVN i jego małżonka jednak zrobili wszystko, by umknąć czujnemu oku paparazzi. Ich msza ślubna odbyła się w kościele św. Anny w Krakowie, jednak świątynia na czas uroczystości była wyłączona z użytku dla innych wiernych. Porządku na wejściu pilnowali ochroniarze. Para młoda pod kościół zajechała luksusowym mercedesem. Szybko wysiedli z auta i udali się do kościoła. W sieci pojawił się zdjęcia paparazzi, jednak nie widać na nich dokładnie jak wyglądała tego dnia para młoda. Na ślubie pojawiła się cała plejada gwiazd . Nie zabrakło niezwykle stylowej Agnieszki Woźniak-Starak , Małgorzaty Sochy , Piotra Kraśko i Karoliny Ferrenstein-Kraśko, Ewy Drzyzgi, Kuby Wojewódzkiego czy Moniki Olejnik.  Po uroczystej mszy świętej goście bawili się w jednej z krakowskich restauracji na Kazimierzu. Na ślub i wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak zostało zaproszonych ok. 200 gości. Jednak z informacji podanych przez Super Express wynika, że para młoda z okazji ślubu dostała jedynie szampana za ok. 1000 zł i obraz olejny. Dlaczego zostali tak skromnie obdarowani? Okazuje się, że para młoda miała specjalne życzenie, aby ich prezentem ślubnym były cegiełki na fundację TVN: ...

Małgorzata Socha na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak
Newsy
Małgorzata Socha pokazała zdjęcie po weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
"Musiała być niezła imprezka" skomentowała zdjęcie Anna Mucha. Małgorzata Socha zdradziła, o której godzinie wybrała się na śniadanie.

Małgorzata Socha była jedną z gwiazd, które zostały zaproszone na ślub i wesele Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Aktorka na wyjątkowej uroczystości zorganizowanej w Krakowie zaprezentowała się w kremowej, dopasowanej sukience na którą narzuciła białą marynarkę. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Socha świetnie bawiła się na weselu i wyszła z imprezy dopiero nad ranem- aktorka w najnowszym wpisie w sieci zdradziła bowiem o której godzinie wybrała się na śniadanie. Wpis gwiazdy skomentowała Anna Mucha! Anna Mucha komentuje wesele Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka Ależ to był ślub! Anna Cieślak i Edward Miszczak dokładnie 21 sierpnia powiedzieli sobie "tak". 40-letnia aktorka i 66-letni dyrektor programowy TVN wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie, a po uroczystości para młoda i goście bawili się na weselu w jednej z krakowskich restauracji.  Zobacz także:  Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Tak wyglądała suknia ślubna panny młodej! Na weselu nie zabrakło gwiazd. Anna Cieślak i Edward Miszczak świętowali m.in. w towarzystwie Moniki Olejnik, Agnieszki Woźniak-Starak, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Natalii Jaroszewskiej oraz Dominiki Kulczyk. Na ślubie pary nie zabrakło również Małgorzaty Sochy. Aktorka nie publikowała w sieci nagrań i zdjęć ze ślubu i wesela Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka, ale następnego dnia pokazała zdjęcia ze śniadania. No takie rzeczy tylko w Krakowie - śniadanie o 15:00 😜😜 Jeśli zastanawiacie się czy to wszystko zjedliśmy, odpowiedź brzmi - oczywiście że tak 😋😋- napisała Małgorzata Socha.            Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Edward Miszczak wyznaje miłość Annie Cieślak na ramówce TVN
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Edward Miszczak zdradza tajemnicę miłości pięć dni po ślubie! I to ze sceny! 
Podczas ramówki TVN Edward Miszczak we wzruszających słowach nawiązał do Anna Cieślak. Tego nikt się nie spodziewał! Co powiedział?

Anna Cieślak i Edward Miszczak pojawili się dziś podczas uroczystej prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021. Podczas tego ważnego wydarzenia dla stacji TVN, dyrektor programowy zdecydował się powiedzieć kilka słów o miłości do swojej świeżo poślubionej żony, Anny Cieślak. Tego zgromadzone gwiazdy, dziennikarze oraz goście się nie spodziewali. Edward Miszczak zdradził tajemnicę miłości zaledwie 5 dni po ślubie. Co powiedział? Zobacz także:  Anna Cieślak na ramówce TVN! Żona dyrektora Miszczaka nie ukrywa już swojego szczęścia (ZDJĘCIA) Edward Miszczak o miłości do Anny Cieślak podczas ramówki TVN 26 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki TVN. Pokazano przepiękny spot , w którym wystąpiły największe gwiazdy TVN i przedstawiono uwielbiane przez widzów formaty a także nowe propozycje, jakie jesienią będzie można zobaczyć na antenie. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd. Oczy wszystkich były również zwrócone w kierunku Anny Cieślak . Wraz z Edwardem Miszczakiem wzięli ślub w Krakowie zaledwie pięć dni temu.  Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak przy okazji prezentacji nowości stacji, zdecydował się na małą prywatę i powiedział kilka słów o swojej miłości do Anny Cieślak. Zapowiadając nowości zatrzymał się przy prezentacji nowego serialu pt. "Tajemnice miłości". Nowy serial proponowany przez TVN będzie opowiadał o losach małżeństw czy par będących w nieformalnych związkach, a także o osobach które dopiero szukają miłości. Przy okazji miłosnej tematyki Edward Miszczak powiedział ze sceny:  Ta miłość zdarza się w każdym odcinku i dotyka normalnych ludzi. Mnie też dotknęła Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie w kościele św. Anny 21 sierpnia 2021 roku.  Zobacz...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak