W minioną sobotę, Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Zaproszono ponad 200 gości, w tym mnóstwo gwiazd, m. in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Sochę, Andrzeja Seweryna, Martę Żmudę Trzebiatowską z mężem Kamilem Kulą czy Monikę Olejnik. Gwiazdorskie towarzystwo oraz najbliższa rodzina zostali ugoszczeni na przyjęciu weselnym daniami z najwyższej półki. Co było na stole? Oto menu weselne Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.

Reklama

Zobacz także: Anna Cieślak i Edward Miszczak są już małżeństwem. Co połączyło najbardziej tajemniczą parę show-biznesu?

Co goście jedli na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka?

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie. Goście weselni bawili się w luksusowej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Msza ślubna również odbyła się tylko w gronie zaproszonych gości, a przy drzwiach stała ochrona pilnująca listy gości. Na czas ceremonii, świątynia była wyłączona z użytku wiernych. Dyrektor programowy TVN i jego małżonka chcieli utrzymać swój ślub w tajemnicy i przeżyć go tylko w gronie najbliższych. Pod kościołem pojawili się paparazzi, jednak udało im się uchwycić parę młodą jedynie z daleka. W mediach pojawia się coraz to więcej szczegółów z jednego z najbardziej tajemniczych ślubów roku. Wiadomo już, że para młoda zamiast prezentów wolała poprosić gości o cegiełki dla Fundacji TVN, a teraz na jaw wyszło, co serwowano gościom podczas wesela.

Młoda para zapewniła weselnikom nie tylko krakowskiego pianistę, ale i wykwintne dania. Jak podaje Super Express, kelnerzy zaserwowali zamiast rosołu, zupę borowikową. Następnie goście zajadali risotto i różne sałatki, a osłodzili się musem malinowym z gorzką czekoladą. Z pewnością to tylko kilka z wielu dań na stole, o których dowiedziały się media.

W dniu ślubu parze młodej nie udało się zrobić zdjęć. Paparazzi uchwycili ich jedynie w samochodzie, a suknię ślubną można było zobaczyć tylko dzięki projektantce, Natalii Jaroszewskiej, która udostępniła zdjęcie na Instagramie.

Instagram

Zobacz także: Edward Miszczak potwierdził, że jest szczęśliwie zakochany! "Teraz mam okres prywatnej radości"

Podobno goście bawili się do samego rana, a już w południe pojawili się na poprawinach. Jak dowiedział się Super Express, Edward Miszczak i Anna Cieślak zrezygnowali również z prezentów weselnych i poprosili gości, aby zamiast tego wpłacali cegiełki na Fundację TVN. To przepiękny gest pary młodej, a goście z pewnością również ze swojej strony niczego nie szczędzili.

Reklama

Na ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym Edwarda Miszczaka bawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło Agnieszki Woźniak-Starak, Piotra Kraśko i Moniki Olejnik czy Małgorzaty Sochy, ale to zaledwie kilka nazwisk z gwiazdorskiej listy zaproszonych! Zobaczcie, kto bawił się na weselu Edwarda Miszczaka i Anna Cieślak.

Reklama
Reklama
Reklama