Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Anna Bardowska zdradziła, kiedy odbędzie się chrzest jej córki! Kto zostanie matką chrzestną Liwii? To dość zaskakujący wybór

Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" szykują się do chrztu córeczki. Okazuje się, że uroczystość zbliża się naprawdę wielkimi krokami! Żona Grześka z drugiej edycji hitowego programu TVP w nowym filmie opublikowanym na jej kanale na YouTube.com odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, kiedy dokładnie odbędzie się chrzciny małej Liwii. Ania Bardowska powiedziała również, kto zostanie matką chrzestną jej córeczki. To dość zaskakujący wybór!

Kto zostanie matką chrzestną małej Liwii?

Anna i Grzegorz Bardowscy zaledwie kilka miesięcy temu po raz drugi zostali rodzicami. Dokładnie 6 listopada 2019 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Liwia. Dziewczynka skończyła już trzy miesiące, a dumni rodzice rozpoczęli przygotowania do jej chrztu. Ania Bardowska w nowym filmie zdradziła, kiedy odbędzie się uroczystość! Okazuje się, że chrzciny zaplanowane są na 29 marca, a matką chrzestną małej Liwii zostanie siostra Ani, która... jest już matką chrzestną Jasia- pierwszego dziecka Bardowskich. Dlaczego Ania nie chciała wybrać kogoś innego? 

Chrzestną Liwii będzie ta sama osoba, co chrzestną Jasia. Wybrałam moją siostrę, poprosiłam ją z różnych powodów, ale właściwie też takich, że nie chciałam brać na tak ważną osobę dla dziecka jakiejś koleżanki, znajomej. Wiadomo jak to jest w życiu kontakty, znajomości na różne strony się rozchodzą, nie zawsze jest tak super, że później też się spotykamy za 10, 20 lat- zdradziła Ania. 

Jesteście zaskoczeni decyzją Ani Bardowskiej? A może podzielacie jej zdanie w kwestii wyboru rodziców chrzestnych? 

Co jeszcze Ania zdradziła w nowym filmie na YouTube.com?  Zobaczcie sami!

Zobacz także: Ania Bardowska przefarbowała się na blond! Jak wygląda po wizycie u fryzjera? Zobaczcie sami! 

Ania i Grzesiek Bardowscy szykują się do chrzcin córeczki.

 

Uroczystość odbędzie się 29 marca. 

Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com
 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33