Anna Bardowska z córką
screen youtube.com
Newsy

Anna Bardowska zdradziła, kiedy odbędzie się chrzest jej córki! Kto zostanie matką chrzestną Liwii? To dość zaskakujący wybór

Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" szykują się do chrztu córeczki

Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" szykują się do chrztu córeczki. Okazuje się, że uroczystość zbliża się naprawdę wielkimi krokami! Żona Grześka z drugiej edycji hitowego programu TVP w nowym filmie opublikowanym na jej kanale na YouTube.com odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, kiedy dokładnie odbędzie się chrzciny małej Liwii. Ania Bardowska powiedziała również, kto zostanie matką chrzestną jej córeczki. To dość zaskakujący wybór!

Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy zdradzili, skąd pomysł na imiona ich dzieci! To nie takie oczywiste

Kto zostanie matką chrzestną małej Liwii?

Anna i Grzegorz Bardowscy zaledwie kilka miesięcy temu po raz drugi zostali rodzicami. Dokładnie 6 listopada 2019 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Liwia. Dziewczynka skończyła już trzy miesiące, a dumni rodzice rozpoczęli przygotowania do jej chrztu. Ania Bardowska w nowym filmie zdradziła, kiedy odbędzie się uroczystość! Okazuje się, że chrzciny zaplanowane są na 29 marca, a matką chrzestną małej Liwii zostanie siostra Ani, która... jest już matką chrzestną Jasia- pierwszego dziecka Bardowskich. Dlaczego Ania nie chciała wybrać kogoś innego? 

Chrzestną Liwii będzie ta sama osoba, co chrzestną Jasia. Wybrałam moją siostrę, poprosiłam ją z różnych powodów, ale właściwie też takich, że nie chciałam brać na tak ważną osobę dla dziecka jakiejś koleżanki, znajomej. Wiadomo jak to jest w życiu kontakty, znajomości na różne strony się rozchodzą, nie zawsze jest tak super, że później też się spotykamy za 10, 20 lat- zdradziła Ania. 

Jesteście zaskoczeni decyzją Ani Bardowskiej? A może podzielacie jej zdanie w kwestii wyboru rodziców chrzestnych? 

Co jeszcze Ania zdradziła w nowym filmie na YouTube.com?  Zobaczcie sami!

Zobacz także: Ania Bardowska przefarbowała się na blond! Jak wygląda po wizycie u fryzjera? Zobaczcie sami! 

Ania i Grzesiek Bardowscy szykują się do chrzcin córeczki.

 

Uroczystość odbędzie się 29 marca. 

Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com
 

śluby uczestników Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Małgosia Borysewicz, Ania Bardowska a może żona Pawła Szakiewicza? Która panna młoda wybrała piękniejszą suknię ślubną?
Małgosia Borysewicz, Ania Bardowska a może żona Pawła Szakiewicza? Która panna młoda wybrała piękniejszą suknię ślubną?

Program "Rolnik szuka żony" już od kilku lat jest jednym z największych hitów TVP. Show o poszukujących miłości rolnikach połączył w pary wiele osób. Miłość na oczach milionów widzów znaleźli m.in. Agnieszka i Robert, Ania i Grzesiek czy Małgosia i Paweł. Ale nie tylko oni! Udział w "Rolnik szuka żony" przyniósł również szczęście Kasi i Dawidowi- co ciekawe, Kasia była kandydatką Szymona z trzeciej edycji programu, a Dawid walczył o względy Moniki. Z rolnikami nie udało im się stworzyć związku, ale szybko okazało się, że narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Za nami już kilka ślubów uczestników, których doskonale znacie z programu "Rolnik szuka żony". Teraz pojawia się pytanie, która panna młoda wybrała piękniejszą suknię ślubną? Zobaczcie sami i zagłosujcie w naszym plebiscycie! Zobacz także:  Seweryn z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej partnerce! Planują ślub?

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Jak na imię ma córka Bardowskich? Czy Sędrowski znalazł dziewczynę? QUIZ z "Rolnik szuka żony"!

Uważasz się za fana programu "Rolnik szuka żony"? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie? 

Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Uważasz się za fana programu " Rolnik szuka żony" ? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie?  Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner