Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP
ONS/Facebook
Newsy

Rekordowa aukcja Anji Rubik dla WOŚP! Nie uwierzycie, ile ktoś zapłacił za zaproszenie na pokaz w Paryżu

Rekordowa aukcja Anji Rubik dla WOŚP! Nie uwierzycie, ile ktoś zapłacił za zaproszenie na pokaz w Paryżu

Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP. Okazuje się, że licytacja zakończyła się rekordowym wynikiem 55 500,00 złotych! To więcej niż rok temu, kiedy dzięki aukcji top modelki, do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 53 300,00 złotych!

Licytacja zaproszenia na pokaz mody cieszyła się ogromną popularnością. Tak wielką, że... jak dotąd przebiła aukcję Roberta Lewandowskiego! Za spotkanie z piłkarzem fani oferują o ponad 5 tysięcy złotych mniej niż ostatecznie zapłacił zwycięzca aukcji Anji Rubik! Czy Anja ostatecznie pobije Roberta Lewandowskiego okaże się 27 stycznia, kiedy zakończy się aukcja WOŚP. 

 

Radek Kotarski podarował swoje Ferrari na WOŚP: "Ja kiedyś niemal zaharowałem się na śmierć, żeby kupić ten samochód"

Anja Rubik wspiera WOŚP

Anja Rubik na 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała podwójne zaproszenie na pokaz Yves Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Z opisu aukcji wynika, że zwycięzca licytacji i jego osoba towarzysząca będą mogli osobiście poznać projektanta YSL. Anja zaprosiła również na backstage swojej sesji zdjęciowej dla prestiżowego magazynu. Szczęściarz, który wylicytował spotkanie z Anją Rubik będzie mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie z modelką.

 

Anja Rubik nie przebiła jednak aukcji Agaty Dudy, która przekazała na WOŚP swoje zdjęcie wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. Zdjęcie pierwszej damy wylicytowano bowiem za... 200 tysięcy złotych! 

 

Zobacz także: Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Mamy komentarz!

 

Zaproszenie na pokaz zostało wylicytowane za ponad 55 tysięcy złotych!

Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP
Screen aukcje.wosp.org.pl

Zakończyła się aukcja modelki dla WOŚP.

Anja Rubik na pokazie Saint Laurent
Instagram @anja_rubik

Dzień przed zakończeniem aukcji Roberta Lewandowskiego, fani oferują ponad 50 tysięcy za spotkanie z piłkarzem.

Robert Lewandowski dla WOŚP
screen aukcje.wosp.org.pl

Anja Rubik w Cannes
East News
Newsy
Anja Rubik świetnie się bawi nad morzem w Cannes... czyżby się lekko zaokrągliła? ZDJĘCIA
Anja Rubik świetnie się bawi nad morzem w Cannes... czyżby się lekko zaokrągliła? ZDJĘCIA
Kolacja z Robertem Lewandowskim sprzedana za 101 tysięcy!
Newsy
WOW! Kolacja z Robertem Lewandowskim wylicytowana na WOŚP za... Ta kwota robi OGROMNE wrażenie!
Nikt się nie spodziewał takiej kwoty!

Zakończyła się licytacja kolacji z Robertem Lewandowskim na rzecz WOŚP. Uwaga! Spotkanie z najlepszym polskim piłkarzem poszło za... 101 301 złotych! Te pieniądze oczywiście zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Brawo!   Kolacja z Robertem Lewandowskim sprzedana za ponad 100 tysięcy! Kolacja z Robertem to marzenie wielu osób w Polsce, nie tylko kobiet, które są fankami urody piłkarza, ale również mężczyzn, dla których jest ideałem sportowca i... męża. Nic więc dziwnego, że spotkanie z Lewym wylicytowano za tak wielką sumę.    Zobacz:  Inspiracje modowe: jak się ubrać do klubu?   Jest to oczywiście jedna z najdroższych aukcji w historii WOŚP. Przypomnijmy - w tym roku zdjęcie Agaty Dudy wylicytowano za 200 tysięcy, zaś zaproszenie na pokaz z Anją Rubik w Paryżu - za 55 500 zł.     Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i oczywiście już teraz zazdrościmy. Kolacja z Robertem odbędzie się w 2017 roku, jednak dokładna data  jest uzależniona od planu meczowo-treningowego Lewandowskiego.    Zobacz także: Jurek Owsiak pierwszy raz sam przyznał ile zarabia!   Więcej:  Czyżby Anna i Robert Lewandowscy spodziewali się... bliźniaków?! Zamieściła żartobliwe zdjęcie i ten podpis...​   Zobacz:  Anna Lewandowska ma ambitne plany na resztę ciąży! Będzie kolejny projekt. Jaki?​   Kolacja z Robertem sprzedana za 101  301 tysięcy!    Robert wspiera WOŚP!   Brawa dla Roberta Lewandowskiego!

Za ile wylicytowano spotkanie z Gojdziem?
Newsy
WOŚP: Za ile wylicytowano dzień z Krzysztofem Gojdziem? Ta kwota robi wrażenie!
WOŚP: Za ile wylicytowano dzień z Krzysztofem Gojdziem? Ta kwota robi wrażenie!

Zakończyła się licytacja jednego dnia z doktorem Krzysztofem Gojdziem na rzecz WOŚP! Spotkanie ze znanym lekarzem poszło za... 16 600 złotych! Gojdź jest niezwykle dumny z tego, że mógł w taki sposób wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.   Dzień z Gojdziem za... ponad 16 tysięcy!   Zwycięzca akcji będzie miał możliwość poznać najsłynniejszego obecnie lekarza gwiazd, a także zostanie zaproszony na wspólny lunch z gwiazdorem oraz spędzi kilka godzin w jego klinice. Za to wszystko zapłaci 16 600 zł: Kochani, jestem przeszczęśliwy!!! Zakończyła się licytacja "Dzień z dr Gojdziem" na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 16.600PLN!! ! Znalazł się darczyńca który zapłacił taką kwotę !!!! Dziękuję dziękuję dziękuję w imieniu dzieci i osób starszych dla których WOŚP grał w tym roku. Emocje!!! Cieszę się, że w ten sposób mogłem wesprzeć wspaniałą akcję. - pisze szczęśliwy Gojdź.  Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!   Zobacz również:   WOW! Kolacja z Robertem Lewandowskim wylicytowana na WOŚP za... Ta kwota robi OGROMNE wrażenie!   Rekordowa aukcja Anji Rubik dla WOŚP! Nie uwierzycie, ile ktoś zapłacił za zaproszenie na pokaz w Paryżu   Jurek Owsiak pierwszy raz sam przyznał ile zarabia!   Dzień z Krzysztofem Gojdziem sprzedany za 16 600!     

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner