Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali urocze rodzinne zdjęcie! Liwia to wykapana mama?

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy od kilku lat tworzą wspaniały i zgrany związek. Są jedną z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych par, które spotkały się na planie programu "Rolnik szuka żony". Ostatnio na Instagramie Ani pojawiło się urocze zdjęcie całej rodziny! Większość internautów stwierdziła, że Liwia to wykapana mama! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Diana z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Co odpowiedziała uczestniczka show na pytanie Internautki?

Flesz ewydanie

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali piękne rodzinne zdjęcie

Ania i Grzegorz Bardowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani pary na bieżąco wiedzą, co słychać u całej rodziny. Jak wiadomo Ania prowadzi też swój kanał na portalu Youtube, na którym często pojawiają się przepisy kulinarne czy też vlogi z codziennego życia małżonków i ich dzieci.  Ostatnio małżeństwo poinformowało, że z powodu epidemii koronawirusa, chrzest ich córeczki Liwii został odwołany. 

Dzisiaj miał odbyć się chrzest św. Liwii - niestety musieliśmy go odwołać. Prawdę mówiąc nie mamy jeszcze konkretnej nowej daty, ciężko jest cokolwiek przewidzieć - poinformowali przed tygodniem Ania i Grzesiek Bardowscy.

Małżeństwo ściśle przestrzega zasad kwarantanny i razem z dziećmi spędza czas w domu. Ania i Grzegorz postanowili uwiecznić piękne chwile na wspólnym zdjęciu, które zachwyciło internautów! Największą uwagę przykuła oczywiście mała Liwia. Fani pary w większości stwierdzili, że dziewczynka to wykapana mama! 

- Jasiu cały tatuś , a Liwcia chyba mamusina 💞😘

- Liwia jaka podobna do mamusi😍

- Córka podobna do mamusi a synuś do tatusia ;)😻

- Czysta mama a chłopiec do taty bardzo podobny😍

- Fajna rodzinka.A Liwia jaka podobna do mamy !❤️❤️❤️ - piszą internauci. 

Musimy przyznać, że Liwia skradła nasze serca! A Wam jak się wydaje, do kogo bardziej podobna jest córeczka Ani i Grzegorza? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W komplecie ♥️.

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Ania i Grzegorz poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". W kwietniu 2016 roku zakochani pobrali się i doczekali się dwójki dzieci. 

Ania i Grzegorz Bardowscy  z"Rolnik szuka żony" ślub
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11