Ania i Grzesiek Bardowscy siedzą na ławce
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła ile waży! Wróciła już do formy po ciąży?

Ania i Grzesiek Bardowscy siedzą na ławce
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" w najnowszym nagraniu opublikowanym na jej kanale na youtube.com odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, czy wróciła już do formy po ciąży. Ile kilogramów waży była uczestniczka hitu TVP i jaki rozmiar ubrań nosi?

Zobaczcie komentarz żony Grześka Bardowskiego! 

Ania Bardowska szczerze o swojej wadze

Ania i Grzesiek Bardowscy wzięli udział w drugiej edycji "Rolnik szuka żony" i do dziś są jedną z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu. Rolnik i jego żona już od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeńswo, a owocem ich miłości jest dwójka dzieci - Jaś i Liwia. Syn pary przyszedł na świat pod koniec 2016 roku, a mała Liwia urodziła się dokładnie 6 listopada 2019 roku.

Choć od chwili narodzin dziewczynki minęło zaledwie kilka miesięcy to Ania Bardowska zachwyca świetną figurą. Teraz fani zapytali ją wprost, ile waży!

- Ważyłam się dzisiaj rano, ważę 54 kilogramy, 53,9 dokładnie - zdradziła Ania Bardowska.

Internauci chcieli dowiedzieć się również, jaki rozmiar ubrań nosi żona Grześka Bardowskiego. Ania odpowiedziała przy okazji, czy wróciła już do formy sprzed ciąży!

- Jeszcze nie wróciłam do swojej formy. Wcześniej nosiłam 36, teraz to jednak 38 - przyznała szczerze Ania.

My musimy przyznać, że Ania Bardowska wygląda świetnie. Takiej figury z pewnością może pozazdrościć jej niejedna kobieta! Spójrzcie tylko na ostatnie zdjęcia żony Grześka, na których pozuje w seksownych szortach! 

Zobacz także: Ania Bardowska pokazała swoją stylizację z chrztu córki. Spójrzcie tylko na jej sukienkę!

Ania Bardowska odpowiedziała na pytania internautów. Zdradziła przy okazji, ile teraz waży!

 

Ania przyznała, że nosi rozmiar 38.

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05