Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Ania Bardowska pokazała ogromny ciążowy brzuszek i napisała o strasznej chorobie!

Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Ania i Grzegorz Bardowscy niedługo zostaną rodzicami po raz drugi. Para ma już synka Jasia, a teraz czeka na narodziny córeczki. Niedawno Ania zdradziła, że jej pociecha przyjdzie na świat w listopadzie, a więc poród zbliża się wielkimi krokami. To zdecydowanie widać, zwłaszcza na najnowszym zdjęciu, które Ania pokazała na Instagramie. Żona rolnika opublikowała fotografię, na której zaprezentowała się w obcisłej sukience, mocno podkreślającej jej brzuszek. Nie chciała jednak tylko pochwalić się rosnącymi ciążowymi krągłościami, bo przede wszystkim pod zdjęciem opublikowała bardzo ważny post. Zobaczcie poniżej, co napisała.

Ania Bardowska zwraca uwagę na problem alkoholu w ciąży

Ania Bardowska pokazała swój brzuszek w szczytnym celu! Żona rolnika napisała bardzo ważny post z okazji Światowego Dnia FAS, czyli zespołu chorobowego, który jest skutkiem działania alkoholu na płód. Ania Bardowska postanowiła zwrócić uwagę, że w czasie ciąży absolutnie zakazane jest picie jakiejkolwiek ilości alkoholu.

To moja druga ciąża i wiecie czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię,że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi mówię stanowcze nie ! Na wszystko w życiu jest czas. Wiem, że takich kobiet jak ja jest miliony ale warto o tym wciąż mówić. Miałam kiedyś w przedszkolu dziewczynkę z zespołem FAS i widziałam jak od startu jej życie było cięższe od innych. Nigdy bym sobie nie wybaczyła ,że sama zaszkodziłam własnemu dziecku - napisała Ania Bardowska.

Fanki zachwyciły się wpisem Ani Bardowskiej. Kobiety zdecydowanie popierają jej postawę.

Pięknie Aniu napisane!!! 

Popieram 100% , alkohol szczęścia nie daje A dziecko tak ❤️😘😍

Ja na wszelki wypadek nie piłam nawet piwa 0% przecież te 9 Msc można się powstrzymać - piszą fanki Ani Bardowskiej.

Zobaczcie, jak Ania Bardowska wygląda w zaawansowanej ciąży: 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To moja druga ciąża i wiecie czym chcę się pochwalić? Z ręką na sercu mówię,że w ciąży nie spożyłam ani grama alkoholu. Teorii, że lampka wina nie zaszkodzi mówię stanowcze nie ! Na wszystko w życiu jest czas. Wiem, że takich kobiet jak ja jest miliony ale warto o tym wciąż mówić. Miałam kiedyś w przedszkolu dziewczynkę z zespołem FAS i widziałam jak od startu jej życie było cięższe od innych. Nigdy bym sobie nie wybaczyła ,że sama zaszkodziłam własnemu dziecku. Jest wśród nas, naszych dzieci tyle okropnych chorób nad którymi nie możemy zapanować, na które nie mamy wpływu. W przypadku % wybór jest prosty. Dzisiaj jest światowy dzień świadomości FAS #swiatowydzienfas#wciazyniepije

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Ania i Grzegorz czekają na narodziny córeczki

Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski z synkiem Jasiem
Instagram

Ania ma coraz większy brzuszek

Ania Bardowska w brązowej sukience
Instagram

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43