East News

Angelina Jolie i Colin Farrell są parą?! Aktorka miała już poznać syna Alicji Bachledy-Curuś

East News

Od kilku tygodni zagraniczne media spekulują, że dawni kochankowie - Angelina Jolie oraz Colin Farrell znów są ze sobą! Co więcej aktorka miała już poznać syna swojego partnera, Henry'ego Tadeusza, który jest owocem miłości aktora z polską gwiazdą, Alicją Bachledą-Curuś. Skąd takie przypuszczenia? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: Internauci sugerują, że Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

Angelina Jolie i Colin Farrell znów razem?!

Angelina Jolie i Colin Farrell poznali się w 2003 roku na planie filmu "Aleksander" Olivera Stone'a. Wtedy też aktorka wcieliła się w rolę królowej Olympias, a Farrell grał... jej syna! To właśnie wtedy narodził się romans tej pary, który jednak nie trwał zbyt długo, bo zaledwie rok. Aktorzy jednak starali się unikać medialnych wypowiedzi na temat swojego uczucia. Czy jednak po 17 latach ich uczucie znów odżyło?

Odkąd tylko Angelina Jolie i Brad Pitt zakończyli swoje małżeństwo w 2016 roku, zagraniczne media nieustannie doszukują się wiadomości na temat nowego partnera pięknej aktorki. Amerykańskie tabloidy donoszą, że związek Jolie i Farrella trwa, a hollywoodzka aktorka poznała nawet syna Alicji Bachledy-Curuś, Henry'ego Tadeusza, który jest owocem miłości polskiej gwiazdy i Colina Farrella! 

Na ten moment ani polska gwiazda, ani aktorzy z Hollywood nie skomentowali tych doniesień zagranicznych mediów. Przypomnijmy, że Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś byli ze sobą związani w latach 2008 – 2011. Para podobno rozstała się w zgodzie, utrzymuje ze sobą dobre relacje i dzieli się opieką nad synem. Teraz wiele wskazuje na to, że aktorzy stworzą patchworkową rodzinę, a Angelina Jolie będzie macochą dla Henry'ego Tadeusza!

East News

Czy po kilkunastu latach przerwy uczucie Angeliny Jolie i Colina Farrella rzeczywiście odżyło? 

East News

Jeżeli doniesienia amerykańskich tabloidów się potwierdzą, to macochą Henry'ego Tadeusza, syna Alicji Bachledy - Curuś i Colina Farrela zostanie sama Angelina Jolie! 

East News

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43