Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
East News
Newsy

Angelina Jolie i Colin Farrell są parą?! Aktorka miała już poznać syna Alicji Bachledy-Curuś

Od kilku tygodni zagraniczne media spekulują, że dawni kochankowie - Angelina Jolie oraz Colin Farrell znów są ze sobą! Co więcej aktorka miała już poznać syna swojego partnera, Henry'ego Tadeusza, który jest owocem miłości aktora z polską gwiazdą, Alicją Bachledą-Curuś. Skąd takie przypuszczenia? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: Internauci sugerują, że Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona! Planuje już ślub?

Angelina Jolie i Colin Farrell znów razem?!

Angelina Jolie i Colin Farrell poznali się w 2003 roku na planie filmu "Aleksander" Olivera Stone'a. Wtedy też aktorka wcieliła się w rolę królowej Olympias, a Farrell grał... jej syna! To właśnie wtedy narodził się romans tej pary, który jednak nie trwał zbyt długo, bo zaledwie rok. Aktorzy jednak starali się unikać medialnych wypowiedzi na temat swojego uczucia. Czy jednak po 17 latach ich uczucie znów odżyło?

Odkąd tylko Angelina Jolie i Brad Pitt zakończyli swoje małżeństwo w 2016 roku, zagraniczne media nieustannie doszukują się wiadomości na temat nowego partnera pięknej aktorki. Amerykańskie tabloidy donoszą, że związek Jolie i Farrella trwa, a hollywoodzka aktorka poznała nawet syna Alicji Bachledy-Curuś, Henry'ego Tadeusza, który jest owocem miłości polskiej gwiazdy i Colina Farrella! 

Na ten moment ani polska gwiazda, ani aktorzy z Hollywood nie skomentowali tych doniesień zagranicznych mediów. Przypomnijmy, że Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś byli ze sobą związani w latach 2008 – 2011. Para podobno rozstała się w zgodzie, utrzymuje ze sobą dobre relacje i dzieli się opieką nad synem. Teraz wiele wskazuje na to, że aktorzy stworzą patchworkową rodzinę, a Angelina Jolie będzie macochą dla Henry'ego Tadeusza!

East News

Czy po kilkunastu latach przerwy uczucie Angeliny Jolie i Colina Farrella rzeczywiście odżyło? 

East News

Jeżeli doniesienia amerykańskich tabloidów się potwierdzą, to macochą Henry'ego Tadeusza, syna Alicji Bachledy - Curuś i Colina Farrela zostanie sama Angelina Jolie! 

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Angelina Jolie i Colin Farrell parą?!
Newsy
Angelina Jolie będzie opiekowała się synem Alicji Bachledy-Curuś? Gwiazda ma romans z ojcem chłopca

Według zagranicznych mediów Angelina Jolie i Colin Farrell mają romans. Para ma się potajemnie spotykać już od dwóch miesięcy, a ostatnio zostali przyłapani na wspólnej kolacji w Los Angeles. Powrót do związku po 15 latach od rozstania jest dosyć zaskakujący, ale przecież Brad Pitt spotyka się znów z byłą żoną, Jennifer Aniston i jak widać Jolie poszła w tym samym kierunku. Niedawno para pojawiła się razem na premierze filmu „Dumbo” . Co prawda nie pozowali wspólnie, ale doskonale się bawili tego dnia razem ze swoimi dziećmi. Jak donosi Radar Online Angelina Jolie miała już poznać syna Colina Farrella, Henry'ego Tadeusza. Co na to Alicja Bachleda-Curuś ? Czy Angelina Jolie będzie wychowywała syna Alicji Bachledy-Curuś? O związku Jolie i Farrella jest coraz głośniej. Jednak oboje chcą utrzymać go w tajemnicy aż aktorka zakończy batalię rozwodową z Bradem Pittem. W końcu chce uzyskać opiekę nad ich szóstką dzieci i nie jest to dobry moment na nowy związek. Według Radar Online syn Farrella i Alicji Bachledy-Curuś już poznał nową partnerkę taty i bardzo ją polubił. Co więcej aktor uważa, że Jolie byłaby dobrą macochą dla syna i razem mogą stworzyć nowoczesny model patchworkowej rodziny . Jeśli te informacje się potwierdzą, Jolie będzie miała wpływ na wychowanie Henry'ego Tadeusza. Polska aktorka może nie być zadowolona z takiego obrotu spraw! Zobacz także :  Colin Farrell szczerze wyznaje: "Nie wiem jak być dobrym ojcem"! Zobacz, co mówi o Henrym Tadeuszu!   W Stanach aż huczy od plotek o romansie Angeliny Jolie i Colina Farrella Alicja Bachleda-Curuś dzieli się opieką nad synem z jego ojcem  

Colin Farrel w marynarce
Newsy
Syn Colina Farrella zmaga się z poważną chorobą. Mało kto wie o jego tragedii

W Polsce mało kto, wie że syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella, Henry Tadeusz, ma przyrodniego brata, który urodził się w 2003 roku. To pierworodny syn aktora, który jest owocem jego związku z modelką Kim Bordenave. Chłopiec nazywa się James Padraig i od urodzenia zmaga się z poważną chorobą genetyczną - to zespół Angelmana , zwany jest zwyczajowo "syndromem uśmiechniętej kukiełki" . Na czym polega to schorzenie? Zespół Angelmana - co to za choroba? Zespół Angelmana to poważna choroba genetyczna, która powoduje opóźnienie w rozwoju fizycznym i psychicznym. Zespół Angelmana nazywany bywa także syndromem "uśmiechniętej kukiełki", ponieważ osoby cierpiące na tę chorobę poruszają się jak marionetki (chodzące dziecko z zespołem Angelmana porusza się na  sztywnych i rozstawionych nogach , chwieje się). Dzieci dotknięte zespołem Angelmana  są często przesadnie szczęśliwe, na przykład śmieją się nieadekwatnie do sytuacji. Dzieci te często też zaczynają późno mówić, wykazują fascynację wodą i zabawkami wydającymi dźwięki, mają nadpobudliwość ruchową i kłopoty z koncentracją. 8 na 10 dzieci z zespołem Angelmana cierpi na padaczkę. Zobacz także:  Internauci sugerują, że Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki W Polsce wszyscy wiedzą, że Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell mają syna Henry'ego Tadeusza. Mało kto wie o pierworodnym synu Colina z poprzedniego związku, mowa o Jamesie. Colin Farrell ma z poprzedniego związku syna Jamesa.

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell
ONS
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell zagrają razem w filmie Patryka Vegi! Szykuje się wielki hit?

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell zagrają razem w filmie, informuje "Super Express". Para ma się spotkać na planie najnowszej produkcji Patryka Vegi "Small World". Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się w 2008 roku na planie filmu "Ondine", w którym zagrali kochanków. Romans przeniósł się również do życia prywatnego.  Choć związek nie przetrwał długo, to jego owocem jest 8-letni Henry Tadeusz. Teraz byli partnerzy znów będą mieli okazję popracować nad wspólnym projektem filmowym.    Zobacz też:  Alicja Bachleda-Curuś pierwszy raz tak dosadnie o związku z Marcinem Gortatem!   "Small World" Patryka Vegi - czym będzie?   "Small World" Patryka Vegi ma być anglojęzycznym filmem o procederze międzynarodowego handlu dziećmi. Akcja będzie rozgrywać się w Polsce oraz poza jej granicami. W rolach głównych zobaczymy Alicję Bachledę-Curuś oraz Colina Farrella.  - Oparta na dwuletniej dokumentacji historia rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. "Small World" jest filmem krzykiem, będącym protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie - powiedział Patryk Vega na łamach "Super Expressu". Premiera "Small World" zapowiadana jest na 2018 rok. Alicja Bachleda-Curuś zagrała już filmie Patryka Vegi "Pittbull. Niebezpieczne kobiety". Colin Farrell nie miał jeszcze okazji występować u polskiego reżysera. Ostatni film Patryka Vegi "Botoks" okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Wiele wskazuje na to, że będzie nim również produkcja "Kobiety mafii", na którą reżyser obecnie pracuje. Czy film z udziałem Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrell odniesie międzynarodowy sukces? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać.   Polecamy:  Alicja Bachleda-Curuś z synkiem wspierała Marcina Gortata na meczu! Ale szczęścia mu nie przyniosła   Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się na...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner