Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

Internauci sugerują, że Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

Najnowsze nagranie Alicji Bachledy - Curuś, które pojawiło się na jej Instagramie wywołało spekulacje wśród fanów gwiazdy. Zdaniem niektórych internautów aktorka jest w ciąży! Czym zasugerowali się wielbiciele artystki i dlaczego doszli do takich wniosków? Sprawdźcie!

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś martwi się o najbliższych: "Oni się stresują, chciałabym ich przed tym chronić!"

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości! 

Alicja Bachleda-Curuś już od wielu lat przebywa w Stanach Zjednoczonych. To tam aktorka związała się z Collinem Farrellem, z którym ma 10-letniego syna. Chociaż ich relacja nie przetrwała, para podobno ma ze sobą bardzo dobre relacje, przede wszystkim ze względu na dziecko. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o zaręczynach aktorki z tajemniczym biznesmenem. Gwiazda jednak nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojego partnera. 

Teraz ogromne zainteresowanie fanów Alicji Bachledy-Curuś wzbudziło jej najnowsze nagranie, które aktorka dodała na swój Instagram. Gwiazda oklaskuje na nim lekarzy, którzy od miesięcy walczą z pandemią koronawirusa. Pod nagraniem pojawiło się oczywiście wiele pochwał od fanów za piękny gest gwiazdy w stronę medyków. Jednak to nie wszystko. Chociaż na wideo widzimy głównie twarz aktorki, to niektórzy internauci stwierdzili, że Alicja Bachleda-Curuś "inaczej wygląda"  i ich zdaniem artystka może być w ciąży! 

- Inaczej Pani Wygląda... Ślicznie ale inaczej... czyżby... xx

- Kochana jesteś w ciąży???

- Stan błogosławiony jak nic! Piękna aura <3 - piszą internauci. 

Aktorka nie zdecydowała się odpowiedzieć na żaden z komentarzy, w których zasugerowano, że jest w ciąży. A wy jak myślicie? Rzeczywiście Alicja Bachleda-Curuś "inaczej wygląda" i spodziewa się dziecka? 

Wiadomość o zaręczynach gwiazdy pojawiła się w mediach kilka miesięcy temu. Aktorka jednak do tej pory nie zdecydowała się pokazać swojego partnera. 

East News

Alicja Bachleda-Curuś ma już 10-letniego syna Henry'ego Tadeusza, który jest owocem miłości gwiazdy i słynnego aktora Collina Farrella. 

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna. Tak spędzają wspólnie czas w Krakowie!
Instagram

 

 

Więcej na temat Alicja Bachleda-Curuś
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01