Najnowsze nagranie Alicji Bachledy - Curuś, które pojawiło się na jej Instagramie wywołało spekulacje wśród fanów gwiazdy. Zdaniem niektórych internautów aktorka jest w ciąży! Czym zasugerowali się wielbiciele artystki i dlaczego doszli do takich wniosków? Sprawdźcie!

Reklama

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś martwi się o najbliższych: "Oni się stresują, chciałabym ich przed tym chronić!"

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości!

Alicja Bachleda-Curuś już od wielu lat przebywa w Stanach Zjednoczonych. To tam aktorka związała się z Collinem Farrellem, z którym ma 10-letniego syna. Chociaż ich relacja nie przetrwała, para podobno ma ze sobą bardzo dobre relacje, przede wszystkim ze względu na dziecko. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o zaręczynach aktorki z tajemniczym biznesmenem. Gwiazda jednak nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojego partnera.

Teraz ogromne zainteresowanie fanów Alicji Bachledy-Curuś wzbudziło jej najnowsze nagranie, które aktorka dodała na swój Instagram. Gwiazda oklaskuje na nim lekarzy, którzy od miesięcy walczą z pandemią koronawirusa. Pod nagraniem pojawiło się oczywiście wiele pochwał od fanów za piękny gest gwiazdy w stronę medyków. Jednak to nie wszystko. Chociaż na wideo widzimy głównie twarz aktorki, to niektórzy internauci stwierdzili, że Alicja Bachleda-Curuś "inaczej wygląda" i ich zdaniem artystka może być w ciąży!

- Inaczej Pani Wygląda... Ślicznie ale inaczej... czyżby... xx

- Kochana jesteś w ciąży???

- Stan błogosławiony jak nic! Piękna aura

Aktorka nie zdecydowała się odpowiedzieć na żaden z komentarzy, w których zasugerowano, że jest w ciąży. A wy jak myślicie? Rzeczywiście Alicja Bachleda-Curuś "inaczej wygląda" i spodziewa się dziecka?

Zobacz także

Wiadomość o zaręczynach gwiazdy pojawiła się w mediach kilka miesięcy temu. Aktorka jednak do tej pory nie zdecydowała się pokazać swojego partnera.

East News

Alicja Bachleda-Curuś ma już 10-letniego syna Henry'ego Tadeusza, który jest owocem miłości gwiazdy i słynnego aktora Collina Farrella.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama