Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami
Facebook
Newsy

Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana!

Od tej strony jej nie znaliśmy

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" przyzwyczaiła nas już do tego, że każdy odcinek dostarcza mnóstwo emocji, a uczestnicy mają szanse pokazać się z nieznanej dotąd strony. Nie brakuje również momentów humorystycznych czy zabawnych wpadek. Podczas dzisiejszego odcinka gwiazdy pod przewodnictwem Krzysztofa Ibisza postanowiły zrobić sobie "samojebkę" na wzór słynnego zdjęcia z Oscarów. Przypomnijmy: Gwiazdy "TzG" robią sobie samojebkę jak na Oscarach. Zobaczcie jaką fotkę wrzucił Ibisz

Ale największe zaskoczenie czekało nas na parkiecie. W piątym odcinku zwyciężyć mogła tylko jedna para - Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Gwiazda "Pierwszej Miłości" dała się do tej pory poznać jako delikatna, spokojna i skromna blondynka. Dziś natomiast pokazała się od zmysłowej i wręcz erotycznej strony, co docenili nie tylko telewidzowie, ale i jurorzy, którzy przyznali zgodnie aż cztery dziesiątki - po raz pierwszy w tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Nie szczędzili też komplementów.
 

Malitowski: Podoba mi się to, że nie pokazuejsz takiej zwyczajnej seksualności, pokazujesz erotyzm, sensualność, zmysłowość. W twoim ruchu można się zatracić, jak to się ogląda. Jestem w dużym szoku!

Tyszkiewicz: W prawdziwej rumbie partnerka wymyka się partnerowi, a tak naprawdę to on ją prowadzi. Pani się nie wymykała, pani go tak pazernie traktowała w tej rumbie. A że mam słabość do Stefano to dosyć byłam zazdrosna... Porozmawiamy o tym potem.

Grabowski: Do tej pory myślałem, że rumba to nieciekawy taniec. Gratuluję pani i panu również!

Pavlović: Aneta, byłaś perfekcyjna w tej rumbie. Jestem zaszokowana. Opadła mi szczęka!


Oglądaliście dzisiaj "Taniec z Gwiazdami"? Jak oceniacie występ Anety i Stefano?

Zobacz: Zając ciężko trenuje do "TzG". Ma spory problem

Piąty odcinek Tańca z Gwiazdami


Aneta Zając w poprzednim odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Aneta Zając w szóstym odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Aneta Zając nie porwała jury "TzG". Pavlović: Popełniłaś duży błąd. Nie podobało mi się...
Tydzień temu zebrała same ochy i achy, a dziś?

W zeszłym tygodniu Aneta Zając zachwyciła wszystkich jurorów w " Tańcu z Gwiazdami " wykonując zmysłową rumbę. Aktorka jako pierwsza w tej edycji otrzymała maksymalny komplet punktów od jurorów, czym zagwarantowała sobie przejście do kolejnego odcinka show. Tym samym gwiazda wysoko postawiła poprzeczkę innym, ale przede wszystkim sobie. Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! W dzisiejszym odcinku przewodnim tematem tańców była miłość. Aneta Zając wraz ze swoim partnerem, Stefano Terrazzino wykonała ogniste tango do piosenki Adele "Rolling in the deep". Zaprezentowała się w pięknej czerwonej sukni, doskonale wczuwając się w swoją rolę, jednak to nie przekonało jurorów. Iwona Pavlović doszukała się kilku niedoskonałości: Jakkolwiek Aneta by nie tańczyła, ja muszę zaakceptować twoją propozycją miłości, całkiem niezłą, ostrą. Zaczęłaś po rumbie otwierać się na nas, na Stefano. Cała historia mi się podobała. Nie podobała mi się trzymanie, zrobiłaś bardzo duży błąd, podniosłaś ręce do góry, szyja zniknęła, a szyję trzeba trzymać jak  to robi Beata Tyszkiewicz - oceniła jurorka Przy punktacji Michał Malitowski powiedział: Więcej techniki, mniej aktorstwa - ocenił Michał przyznając parze tylko 5 punktów Para ostatecznie otrzymała 27 punktów.  Zobacz:  Zając zaciera ręce na myśl o wygranej: Kwota rozbudza moją wyobraźnię Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" w szóstym odcinku show:

Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Stefano Terrazzino o tańcu z Anetą Zając
ONS
Newsy
Terrazzino o treningach z Zając: Był opór. Dotarłem do niej podstępem
Jakie metody nauki stosuje tancerz?

Aneta Zając i Stefano Terrazzino to para, która jest typowana do zwycięstwa w nowej edycji " Tańca z Gwiazdami " emitowanego w Polsacie. Nie tylko wzbudza wielką sympatię telewidzów, którzy chętnie głosują na aktorkę, ale i jurorów, którzy chwalą Zając za jej postępy na parkiecie. Aktorka zaskakuje również swoim seksownym, nieznanym dotąd obliczem. Zobacz: Burza loków, kuszący dekolt... Aneta Zając w "TzG" jak prawdziwa seksbomba Gwiazda nie raz w wywiadach mówiła, że jest jej ciężko, ponieważ treningi są bardzo męczące. Myślała nawet o rezygnacji z programu . Jednak jej partner, Stefano Terrazzino bardzo wierzy w potencjał taneczny aktorki serialu "Pierwsza Miłość". W wywiadzie dla Tele Tygodnia zdradził, jakimi metodami uczył ją tańca: Taniec jest bardzo intymny. Otwieranie się na siebie i na swojego tanecznego partnera jest sprawą charakteru i w każdym przypadku wygląda to inaczej. Aneta jest szalenie kobieca, eteryczna, piękna! Początkowo był opór, by to pokazać, ale ja do niej dotarłem podstępem! Uczę ją ukradkiem takich ruchów, które ustawiają jej ciało w niesamowicie sexy sposób. Ona nawet sobie nie zdaje sprawy z tego, jakie robi wrażenie na parkiecie - przekonuje tancerz My już dobrze wiemy, jak Aneta potrafi być drapieżna i seksowna. Z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek show, już w ten piątek. Zobacz:  Zając ciężko trenuje do "TzG". Ma spory problem Gwiazdy w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner