Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Aneta Zając wygrała Taniec z Gwiazdami
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

Okazała się najlepsza

"Taniec z Gwiazdami" który tej wiosny powrócił do telewizji okazał się wielkim hitem gromadzącym miliony widzów przed telewizorami. Już sama informacja o tym, że format wraca do Polski, ale już nie w TVN wywołał lawinę komentarzy w mediach i spekulacji, które gwiazdy zostaną zaangażowane przy produkcji. W lutym wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a my mogliśmy zobaczyć pierwszy oficjalny spot wyprodukowany przez Polsat, gdzie znalazły się wszystkie gwiazdy i ich partnerzy z parkietu. Przypomnijmy: Już jest oficjalny spot "Tańca z gwiazdami" w Polsacie 

Po wielu tygodniach zaciętej rywalizacji w programie pozostały dwie pary: Joanna Moro z Rafałem Maserakiem oraz Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Każda z pań cieszy się zarówno ogromną sympatią widzów, jak również uznaniem jurorów. Choć na parkiecie lepiej technicznie wypadała Moro, to jednak widzowie nie pozwolili by Zając odpadła i wysyłali na nią mnóstwo SMS-ów. W trakcie trwania programu, dużo mówiło się o tym, że finalistki nie przepadają za sobą i każda za nich za wszelką cenę chciałaby wygrać. 

W finałowym odcinku aktorki zmierzyły się z trzema tańcami, w tym jednym ulubionym, wybranym przez siebie. Ostatni taniec tak poruszył Stefano, że nie umiał on powstrzymać łez, podobnie jak jurorka Iwona Pavlović i Dawid Kwiatkowski. 

Po wszystkich występach punktacja przedstawiała się następująco: Joanna i Rafał -119 punktów, Aneta i Stefano - 117 punktów.

Punkty od jurorów w połączeniu z głosami widzów, zapewniły zwycięstwo Anecie Zając. Gratulujemy.

Zobacz: Beata Tyszkiewicz nie zachwyciła się tańcem Zając

 

 

 

Aneta Zając jak księżniczka w "Tańcu z Gwiazdami":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Dawid Kwiatkowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Dawid Kwiatkowski odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
Wsparcie fanek nie wystarczyło

Dziś odbył się półfinał " Tańca z Gwiazdami ", niekwestionowanego hitu telewizyjnego tej wiosny. Media już  teraz spekulują, kto wystąpi w kolejnej edycji, którą już jakiś czas temu potwierdził Polsat. Wiemy już, że nie weźmie w niej udziału ani Honey , ani Doda . Rabczewska otrzymała zaś inną propozycję od stacji. Przypomnijmy: Doda odrzuciła udział w "TzG". Polsat złożył jej inną lukratywną propozycję Dzisiejszego wieczoru na parkiecie zaprezentowały się trzy pary: Aneta Zając i Stefano Terrazzino , Joanna Moro i Rafał Maserak oraz Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar . Każda z gwiazd zatańczyła po dwa razy, a motywem przewodnim były hity filmowe. Najlepiej według jurorów wypadła Joanna Moro, która zdobyła aż 79 pkt na 80 możliwych. Gościem specjalnym wieczoru była Urszula , która wystąpi również na tegorocznych TopTrendach. Zobacz:  TOPtrendy 2014: Wystąpi ponad 30 gwiazd! Znamy pełną listę w wielkim finale już za tydzień? A tak wyglądała punktacja jurorów po dwóch tańcach: Joanna i Rafał: 39 + 40= 79 Dawid i Janja: 37 + 33 = 70 Aneta i Stefano: 31 + 33 = 64 Polsat po raz pierwszy w trakcie trwania show zdradził jak wygląda głosowanie widzów. Po pierwszym tańcu najwięcej esemsów otrzymała gwiazda "Pierwszej miłości". Po podsumowaniu punktów od jurorów i widzów z programem musiał pożegnać się Dawid Kwiatkowski . Komu będziecie kibicować w wielkim finale już za tydzień? Zobacz:  Zając zdecydowała się na poważną zmianę: W końcu jestem szczęśliwa   Tak wyglądał ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Aneta Zając narzeka na Taniec z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Zając boi się porażki przed finałem "TzG". Ma swoje powody
W czym upatruje przegraną?

Już w najbliższy piątek czekają nas ogromne emocje związane z najpopularniejszym show tej wiosny "Taniec z Gwiazdami" . Po tygodniach zaciętej rywalizacji poznamy dwie pary, które zmierzą się w finale i powalczą o Kryształową Kulę oraz 150 tysięcy złotych. W ostatnim odcinku z show pożegnała się Klaudia Halejcio. Przypomnijmy:  Halejcio odpadła z "Tańca z Gwiazdami"! Za nami emocjonująca walka o półfinał programu W półfinale zmierzą się Aneta Zając , Joanna Moro i Dawid Kwiatkowski . Cała trójka od początku mogła liczyć na wsparcie widzów i bezproblemowy awans do kolejnego odcinka. Nie wszystkie pary mogą jednak liczyć na poparcie jurorów. Aneta, którą widzowie pokochali za rolę w "Pierwszej miłości" nie ma szczęścia do ocen. W ćwierćfinałowym odcinku jurorzy nie docenili jej starań i jeden z tańców ocenili na zaledwie 31 punktów. Zdaniem Zając taka sytuacja jest spowodowana tym, że jurorzy po prostu nie lubią jej i Stefano z którym tańczy.   Wsparcie fanów na tym etapie programu ma bardzo duże znaczenie. Ulubieńcami jurorów nie jesteśmy, tańczę więc dla ludzi którzy na nas głosują - zdradza. W piątkowym półfinale Anetę i Stefano czeka, jak przyznaje, taneczny maraton sprawdzający kondycję czyli jive oraz foxtrot. Myślicie, że uda im się awansować do wielkiego finału? Jeśli tak, to kogo obok nich widzicie? Zobacz: Aneta i Stefano mają romans? Jego mama powiedziała chyba za dużo  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner