Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Aneta w "M jak miłość" uchroni Olka przed więzieniem! Wpadnie na zaskakujący pomysł...

Aneta znów wpadnie na genialny plan i uwolni Olka z więzienia!

Aneta w „M jak miłość” nie raz pokazała, że w kryzysowej sytuacji potrafi działać skutecznie, a jej kontrowersyjne pomysły doskonale się sprawdzają. Teraz kobieta robi wszystko, aby Olek wyszedł z więzienia. Zobaczcie, co wymyśliła tym razem! Jeśli jej się uda Olek będzie zawdzięczał jej wolność…

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Aneta uwolni Olka?

Aneta nie lubi bezczynności, a widząc załamanego Olka za wszelką cenę stara się znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji. Boi się, że jeśli teraz się podda wszystko przepadnie, a jej ukochany spędzi życie w więzieniu:

Aneta zaczyna się znów mobilizować i można powiedzieć, że już bardziej szuka sposobu na to jak wyjść z tej sytuacji, niż żeby się załamywać - powiedziała Ilona Janyst "Kulisach M jak miłość". 

Kobieta zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się Chodakowski. Wie, że Kamil Gryc nie da za wygraną, dopóki nie doprowadzi do skazania młodego lekarza. Zamiast załamywać się w domu wpadnie na pewien pomysł, który stanie się dla Olka ostatnią deską ratunku.

Aneta ma pewien plan jak wyciągnąć Olka z tej sytuacji. Plan jest może niedoskonały, ale miejmy nadzieję, że skuteczny - dodała aktorka.

Jak wiadomo Aneta jest w stanie w ostatnich chwilach rozprawy sądowej pojawić się na sali z dowodem niewinności, co miało miejsce w przypadku Andrzeja Budzyńskiego. Tym razem będzie podobnie?

Zobacz także: Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Aneta zrobi wszystko dla Olka. 

Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Aneta z "M jak miłość" miała związek z wyznaniem winy Olka na rozprawie sądowej! "Czarno widzę ten wyrok"!
Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? Co zrobiła?

Małżeństwo Anety i Olka w " M jak miłość " od początku budzi kontrowersje. Para postanowiła pobrać się w wiezieniu, bo obawiali się, że lekarz trafi za kratki. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie serialu, który zobaczymy już we wrześniu Chodakowski nie tylko wyjdzie na wolność, ale w końcu pozna też swoją teściową. Jednak zanim to się stanie Aneta będzie obwiniała się, że to przez nią Olek przyznał się do winy. Wszystko przez ich ostatnią rozmowę! Co mu powiedziała? Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? W nowym sezonie „M jak miłość” Aneta będzie przekonana, że to ona jest odpowiedzialna za przyznanie się Olka do winy podczas ostatniej rozprawy w sądzie, tuż przed ogłoszeniem wyroku. Nie będzie mogła poradzić sobie z wątpliwościami i jak donosi se.pl powie o wszystkim Izie i Marcinowi. Wyzna im, że chcąc podnieść Olka na duchu i zachęcić go do walki o wolność powiedziała o kilka słów za dużo: Czarno widzę ten wyrok. Na dodatek mam wyrzuty sumienia, bo jak ostatnio widziałam się z Olkiem, potraktowałam go zbyt ostro. Wygarnęłam mu, że jest egoistą, a teraz tego żałuję. Czy faktycznie Aneta ma podstawy, żeby sądzić, że to przez nią Olek przyznał się do winy? W końcu to on sam podjął decyzję bez konsultacji ze swoim prawnikiem, aby podczas rozprawy sądowej wyznać prawdę o Arturze. Iza stanie po stronie załamanej kobiety? Wszystkiego dowiemy się w pierwszych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach! Zobacz także:   Kto będzie ojcem dziecka Joanny w "M jak miłość"? Po komentarzu Uniatowskiego fani serialu już wiedzą! W nowym sezonie "M jak miłość" Olek pozuje razem z Anetą i jej matką. To oznacza, że prawdopodobnie wyjdzie na wolność.  Aneta często stara się...

Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram
Newsy
Powrót Anety w "M jak miłość"! To ona pomoże Olkowi w trudnych chwilach?

Była partnerka pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) w trudnych chwilach? O tym, że w "M jak miłość" znów pojawi się była miłość Chodakowskiego (Ilona Janyst), pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Aktorka, która wciela się w serialową Anetę poinformowała wówczas, że po krótkiej przerwie  wraca na plan zdjęciowy. Teraz okazuje się, że Aneta pojawi się w życiu Olka, żeby pomóc mu otrząsnąć się po śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski). Jak już wiemy, to właśnie Olek zabił Skalskiego i zakopał jego ciało w lesie. Lekarz nikomu nie powiedział o tym, co się stało z psychopatą, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu normalnie funkcjonować. Teraz pomocną dłoń wyciągnie do niego Aneta! Powrót Anety w "M jak miłość" Postać Anety od samego początku wzbudzała wiele emocji w "M jak miłość". To ona rozbiła związek Olka i Magdy (Anna Mucha), a później terroryzowała byłą żonę lekarza. Po jakimś czasie Aneta przeszła radykalną metamorfozę i ku zaskoczeniu wszystkich pomogła Magdzie i Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), kiedy prawnik został oskarżony o próbę gwałtu. To właśnie Aneta zdobyła dowody na jego niewinność. Niestety, związek Anety i Olka nie przetrwał próby czasu i kochanka lekarza zniknęła z serialu. Teraz wraca, żeby pomóc byłemu partnerowi! Według doniesień magazynu "Świat seriali" Aneta dowie się o złym stanie psychicznym Olka i przyjedzie do Warszawy, żeby się z nim spotkać. Okazuje się, że wspólny znajomy zdradzi jej, że Olek planuje porzucić karierę lekarza i chce wyjechać z Polski. Aneta, która zawsze dopingowała go, żeby się rozwijał, postanowi działać i wpłynąć na Chodakowskiego, żeby zmienił zdanie w sprawie swojego wyjazdu. Aneta pewnego dnia zjawi się u Olka i będzie próbowała...

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Aneta zmusi Olka do ślubu?! Lekarz stanie przed trudnym wyborem
Będzie kolejny ślub w "M jak miłość"? Czy Aneta (Ilona Janyst) pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) pozbyć się szantażysty, a póżniej zmusi go żeby zostali małżeństwem?

Będzie kolejny ślub w "M jak miłość"? Czy Aneta (Ilona Janyst) pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) pozbyć się szantażysty, a póżniej zmusi go, żeby zostali małżeństwem? Emocje w uwielbianym przez widzów serialu nie opadają! Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) zakończy wszystkie problemy w rodzinie Chodakowskich. Niestety, szybko okazało się, że Olek będzie musiał zapłacić wysoką cenę za zabicie Skalskiego. Młody lekarz po śmierci Artura miał ogromne wyrzuty sumienia. Później okazało się, że Olek musi sobie poradzić również z szantażystą, który widział, jak lekarz zakopuje zwłoki Skalskiego. Teraz u boku Chodakowskiego pojawiła się Aneta, która zrobi wszystko, żeby pomóc byłemu partnerowi! Aneta zmusi Olka do ślubu w "M jak miłość"? W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" Aneta podstępem dowiedziała się, co zrobił jej były partner. Teraz kobieta zrobi wszystko, żeby pomóc Olkowi. Aneta nie będzie jednak ukrywać, że w zamian za pomoc oczekuje... ślubu z Chodakowskim! Co więcej, Kryńska powie wprost, że Olek ma do wyboru więzienie albo ślub. Jak informuje portal superseriale.se.pl, Aneta zakończy swój poprzedni związek i znów mocno zbliży się do Olka. Kryńska zatrudni się nawet w szpitalu, żeby być bliżej Chodakowskiego. Jak już wiemy, wkrótce do szpitala trafi żona Olewicza, która po wypadku samochodowym być może już nigdy nie będzie mogła chodzić. Szantażysta będzie błagał Olka, żeby zajął się jego ukochaną żoną. Początkowo lekarz odmówi, ale po namowie Anety zgodzi się pomóc żonie Olewicza.  Oczywiście, że Olek będzie przerażony przed tą operacją. Mimo tego, że jest świetny w swojej pracy, to jest wyjątkowo skomplikowany zabieg....

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner