Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Aneta w "M jak miłość" uchroni Olka przed więzieniem! Wpadnie na zaskakujący pomysł...

Aneta znów wpadnie na genialny plan i uwolni Olka z więzienia!

Aneta w „M jak miłość” nie raz pokazała, że w kryzysowej sytuacji potrafi działać skutecznie, a jej kontrowersyjne pomysły doskonale się sprawdzają. Teraz kobieta robi wszystko, aby Olek wyszedł z więzienia. Zobaczcie, co wymyśliła tym razem! Jeśli jej się uda Olek będzie zawdzięczał jej wolność…

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Aneta uwolni Olka?

Aneta nie lubi bezczynności, a widząc załamanego Olka za wszelką cenę stara się znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji. Boi się, że jeśli teraz się podda wszystko przepadnie, a jej ukochany spędzi życie w więzieniu:

Aneta zaczyna się znów mobilizować i można powiedzieć, że już bardziej szuka sposobu na to jak wyjść z tej sytuacji, niż żeby się załamywać - powiedziała Ilona Janyst "Kulisach M jak miłość". 

Kobieta zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się Chodakowski. Wie, że Kamil Gryc nie da za wygraną, dopóki nie doprowadzi do skazania młodego lekarza. Zamiast załamywać się w domu wpadnie na pewien pomysł, który stanie się dla Olka ostatnią deską ratunku.

Aneta ma pewien plan jak wyciągnąć Olka z tej sytuacji. Plan jest może niedoskonały, ale miejmy nadzieję, że skuteczny - dodała aktorka.

Jak wiadomo Aneta jest w stanie w ostatnich chwilach rozprawy sądowej pojawić się na sali z dowodem niewinności, co miało miejsce w przypadku Andrzeja Budzyńskiego. Tym razem będzie podobnie?

Zobacz także: Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Aneta zrobi wszystko dla Olka. 

Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Zobacz także
Marcin Mroczek na planie M jak miłość

Rozwód w "M jak miłość"? Piotrek będzie chciał wyjechać z Polski z piękną prawniczką!

Gwiazda "M jak miłość" zmieniła fryzurę podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

 

Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram
Newsy
Powrót Anety w "M jak miłość"! To ona pomoże Olkowi w trudnych chwilach?
Powrót Anety w "M jak miłość"! To ona pomoże Olkowi w trudnych chwilach?

Była partnerka pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) w trudnych chwilach? O tym, że w "M jak miłość" znów pojawi się była miłość Chodakowskiego (Ilona Janyst), pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Aktorka, która wciela się w serialową Anetę poinformowała wówczas, że po krótkiej przerwie  wraca na plan zdjęciowy. Teraz okazuje się, że Aneta pojawi się w życiu Olka, żeby pomóc mu otrząsnąć się po śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski). Jak już wiemy, to właśnie Olek zabił Skalskiego i zakopał jego ciało w lesie. Lekarz nikomu nie powiedział o tym, co się stało z psychopatą, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu normalnie funkcjonować. Teraz pomocną dłoń wyciągnie do niego Aneta! Powrót Anety w "M jak miłość" Postać Anety od samego początku wzbudzała wiele emocji w "M jak miłość". To ona rozbiła związek Olka i Magdy (Anna Mucha), a później terroryzowała byłą żonę lekarza. Po jakimś czasie Aneta przeszła radykalną metamorfozę i ku zaskoczeniu wszystkich pomogła Magdzie i Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), kiedy prawnik został oskarżony o próbę gwałtu. To właśnie Aneta zdobyła dowody na jego niewinność. Niestety, związek Anety i Olka nie przetrwał próby czasu i kochanka lekarza zniknęła z serialu. Teraz wraca, żeby pomóc byłemu partnerowi! Według doniesień magazynu "Świat seriali" Aneta dowie się o złym stanie psychicznym Olka i przyjedzie do Warszawy, żeby się z nim spotkać. Okazuje się, że wspólny znajomy zdradzi jej, że Olek planuje porzucić karierę lekarza i chce wyjechać z Polski. Aneta, która zawsze dopingowała go, żeby się rozwijał, postanowi działać i wpłynąć na Chodakowskiego, żeby zmienił zdanie w sprawie swojego wyjazdu. Aneta pewnego dnia zjawi się u Olka i będzie próbowała...

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Aneta zmusi Olka do ślubu?! Lekarz stanie przed trudnym wyborem
Będzie kolejny ślub w "M jak miłość"? Czy Aneta (Ilona Janyst) pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) pozbyć się szantażysty, a póżniej zmusi go żeby zostali małżeństwem?

Będzie kolejny ślub w "M jak miłość"? Czy Aneta (Ilona Janyst) pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) pozbyć się szantażysty, a póżniej zmusi go, żeby zostali małżeństwem? Emocje w uwielbianym przez widzów serialu nie opadają! Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) zakończy wszystkie problemy w rodzinie Chodakowskich. Niestety, szybko okazało się, że Olek będzie musiał zapłacić wysoką cenę za zabicie Skalskiego. Młody lekarz po śmierci Artura miał ogromne wyrzuty sumienia. Później okazało się, że Olek musi sobie poradzić również z szantażystą, który widział, jak lekarz zakopuje zwłoki Skalskiego. Teraz u boku Chodakowskiego pojawiła się Aneta, która zrobi wszystko, żeby pomóc byłemu partnerowi! Aneta zmusi Olka do ślubu w "M jak miłość"? W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" Aneta podstępem dowiedziała się, co zrobił jej były partner. Teraz kobieta zrobi wszystko, żeby pomóc Olkowi. Aneta nie będzie jednak ukrywać, że w zamian za pomoc oczekuje... ślubu z Chodakowskim! Co więcej, Kryńska powie wprost, że Olek ma do wyboru więzienie albo ślub. Jak informuje portal superseriale.se.pl, Aneta zakończy swój poprzedni związek i znów mocno zbliży się do Olka. Kryńska zatrudni się nawet w szpitalu, żeby być bliżej Chodakowskiego. Jak już wiemy, wkrótce do szpitala trafi żona Olewicza, która po wypadku samochodowym być może już nigdy nie będzie mogła chodzić. Szantażysta będzie błagał Olka, żeby zajął się jego ukochaną żoną. Początkowo lekarz odmówi, ale po namowie Anety zgodzi się pomóc żonie Olewicza.  Oczywiście, że Olek będzie przerażony przed tą operacją. Mimo tego, że jest świetny w swojej pracy, to jest wyjątkowo skomplikowany zabieg....

Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram
Newsy
Olek w "M jak miłość" pomoże Olewiczowi po tragicznym wypadku?! Czego zażąda w zamian?
Tragiczny wypadek Olewicza zmusi go do poproszenia Olka o pomoc. Czy lekarz pomoże uratować żonę szantażysty?

W „ M jak miłość ” ciąg dalszy dramatycznej sytuacji Olka! W 1475. odcinku, który zobaczymy 3 grudnia, Olewicz wraz z żoną będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie ciężki, a wtedy Olewicz stanie przed trudną decyzją: czy poprosić Olka o pomoc? Czy lekarz w zamian za uratowanie kobiety zażąda nagrania z nocy, kiedy zakopał zwłoki Artura ? Wypadek samochodowy Olewicza w "M jak miłość"! Olewicz ma plan, aby szantażem wymusić na Olku leczenie jego żony. Zabierze chorą kobietę do Warszawy, ale będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie bardzo ciężki. Co więcej pojawi się ryzyko, że zostanie sparaliżowana. W tej sytuacji Olewicz nie będzie miał wyjścia i poprosi Olka o pomoc. Młody lekarz ostatecznie zdecyduje się leczyć kobietę, ale nie ma pojęcia, że kilka godzin wcześniej jego szantażysta zadzwonił na policję. Zdążył wydać Chodakowskiego? O tym przekonamy się już wkrótce. Olek uratuje żonę Olewicza? Tymczasem na szpitalnym korytarzu Olewicz dowie się od innych pacjentów, że Olek Chodakowski jest świetnym specjalistą i tylko on może uratować jego żonę. Czy w tej sytuacji szantażysta zdecyduje się przekazać Chodakowskiemu nagranie, jeśli lekarzowi uda się uratować jego żonę? Zobacz także:   Nina w "M jak miłość" poroni! Ukryje stratę dziecka przed Leszkiem? Olek jest przerażony, że Olewicz na stałe pojawił się w jego życiu Agnieszka jest coraz bliżej odkrycia sekretu Olka!  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner