Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Aneta w "M jak miłość" uchroni Olka przed więzieniem! Wpadnie na zaskakujący pomysł...

Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Aneta w „M jak miłość” nie raz pokazała, że w kryzysowej sytuacji potrafi działać skutecznie, a jej kontrowersyjne pomysły doskonale się sprawdzają. Teraz kobieta robi wszystko, aby Olek wyszedł z więzienia. Zobaczcie, co wymyśliła tym razem! Jeśli jej się uda Olek będzie zawdzięczał jej wolność…

Aneta uwolni Olka?

Aneta nie lubi bezczynności, a widząc załamanego Olka za wszelką cenę stara się znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji. Boi się, że jeśli teraz się podda wszystko przepadnie, a jej ukochany spędzi życie w więzieniu:

Aneta zaczyna się znów mobilizować i można powiedzieć, że już bardziej szuka sposobu na to jak wyjść z tej sytuacji, niż żeby się załamywać - powiedziała Ilona Janyst "Kulisach M jak miłość". 

Kobieta zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się Chodakowski. Wie, że Kamil Gryc nie da za wygraną, dopóki nie doprowadzi do skazania młodego lekarza. Zamiast załamywać się w domu wpadnie na pewien pomysł, który stanie się dla Olka ostatnią deską ratunku.

Aneta ma pewien plan jak wyciągnąć Olka z tej sytuacji. Plan jest może niedoskonały, ale miejmy nadzieję, że skuteczny - dodała aktorka.

Jak wiadomo Aneta jest w stanie w ostatnich chwilach rozprawy sądowej pojawić się na sali z dowodem niewinności, co miało miejsce w przypadku Andrzeja Budzyńskiego. Tym razem będzie podobnie?

Zobacz także: Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Aneta zrobi wszystko dla Olka. 

Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Doda o karierze Viki Gabor i Roksany Węgiel. Która z młodych artystek ma szansę na karierę zagraniczną?

zobacz 01:31