Alicja Bachleda-Curuś w zielonym płaszczu
ons.pl

Alicja Bachleda-Curuś szuka męża w Polsce! Za oceanem nie znalazła miłości?

Alicja Bachleda-Curuś w zielonym płaszczu
ons.pl

Alicja Bachleda-Curuś postanowiła zadbać nie tylko o karierę, ale i życie osobiste. Aktora podobno szuka nowego partnera w Polsce. Gwiazda poukładała już sobie życie zawodowe, doskonale odnalazła się też w roli mamy, teraz pora na odpowiedzialnego i troskliwego narzeczonego.

Alicja Bachleda-Curuś szuka miłości w Polsce

Piękna aktorka ostatnio coraz częściej pojawia się Polsce. Gwiazda kręciła niedawno w Warszawie film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Poza tym w Polsce ma rodzinę i znajomych. Czas na... męża?

Kilka tygodni w kraju uświadomiło jej, że tutaj też może poznać wartościowego mężczyznę, z którym stworzy rodzinę. Jej sprawy zawodowe w Polsce mają się świetnie. W najbliższym czasie będzie tu często przyjeżdżać, więc pomyślała „czemu nie?” - zdradził "Faktowi" znajomy aktorki.

Jakiś czas temu łączono Alicję z liderem zespołu "Zakopower". Ten związek jednak się nie udał, a po rozstaniu Sebastian Karpiel-Bułecka związał się z modelką Pauliną Krupińską, z którą ma dziecko. Alicja nadal samotnie wychowuje synka Henryka, który jest owocem jej związku ze znanym aktorem Colinem Farrellem.

Jej relacja z Sebastianem nie wyszła, ale ona wzięła to na siebie. Nie potrafiła się całkiem zaangażować i poświęcić dla mężczyzny swojej kariery w Stanach. Teraz zmieniła zdanie - zdradza znajomy Alicji na łamach tabloidu.

Trzymamy kciuki, aby się udało!

 

Zobacz też: Za czym w LA tęskni Alicja Bachleda-Curuś, co w Polsce źle znosi jej syn. "Moje miejsce jest i tu, i tam"

 

Alicja Bachleda-Curuś

 

Alicja Bachleda-Curuś w czerwonej sukience
ONS

 

Alicja Bachleda-Curuś w ciemnej sukience w kwiaty z zieloną torebką w czarnych szpilkach
ons.pl

 

 

Więcej na temat Alicja Bachleda-Curuś
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05