Aleksandra Żebrowska często pokazuje codzienne życie na Instagramie, a fani pokochali ją za bezpośrednie, często żartobliwie relacjonowanie rodzinnych chwil i opowiadanie o macierzyństwie bez lukru i upiększania. 5 kwietnia żona Michała Żebrowskiego świętowała 36. urodziny. Z tej okazji jej mąż podzielił się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem i złożył w ten sposób ukochanej życzenia. W odpowiedzi Aleksandra Żebrowska porównała go do ... Leonardo DiCaprio!

Reklama

Aleksandra Żebrowska świętuje urodziny i porównuje męża do DiCaprio

Nie jest tajemnicą, że różnica wieku między Aleksandrą i Michałem Żebrowskimi wynosi 14 lat. Mimo to, małżonkowie zdają się dobrze dogadywać, a różnica w metryce nie jest dla nich odczuwalna - często wspólnie żartują i mają do siebie duży dystans. Ostatnio Aleksandra Żebrowska opublikowała odważne zdjęcie męża, które opatrzyła zabawnym opisem i życzeniami z okazji Dnia Kobiet. Teraz Michał Żebrowski zrewanżował się i opublikował zdjęcie w dniu urodzin żony.

W odpowiedzi na wpis Michała Żebrowskiego z okazji 36. urodzin żony, Aleksandra Żebrowska dodała wymowny komentarz, w którym porównała ukochanego do... Leonardo DiCaprio! Jej wpis miał jednak bardzo przewrotny i ironiczny wydźwięk.

- Za stara dla DiCaprio - napisała przewrotnie Aleksandra Żebrowska.

Instagram @zebrowski.michal

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie w bieliźnie. Zborowska: "Nie rozumiem, po co takie zdjęcia"

W ironicznym komentarzu Aleksandra Żebrowska nawiązała, rzecz jasna, do doboru partnerek przez Leonardo DiCaprio, który nigdy nie miał partnerki w wieku powyżej 25 lat. Media nagłośniły tę narrację po tym, jak 47-letni wówczas aktor rozstał się z młodszą o 13 lat ukochaną, gdy ta skończyła właśnie 25 lat.

Zobacz także

Fanki doskonale zrozumiały narrację Aleksandry Żebrowskiej i dały temu wyraz w komentarzach.

- Za stara???? Choć piękna, za stara...
- A DiCaprio za młody ????????
- Ale odpowiednia dla Michała!

Instagram / olazebrowska

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska tłumaczy się z publikowania intymnych zdjęć: "Zdarza się nawet najlepszym"

Internauci nie zapomnieli jednak o temacie urodzin Aleksandry Żebrowskiej i z tej okazji licznie składali 36-latce życzenia. Nie zabrakło też komplementów na temat zaangażowania Aleksandry Żebrowskiej w pokazywanie zarówno blasków, jak i cieni kobiecości i macierzyństwa.

- Zdrowia i niekończącej się golizny ????????❤️
- Ola co roku tylko piękniejsza się robi ????
- 100 lat dla Pana pęeknej żony! Uwielbiam ją za prawdziwość!
- Bardzo ładne zdjęcie!

Instagram @olazebrowska
Reklama

Aleksandra Żebrowska kolejny raz udowodniła, że ma duży dystans do siebie i do relacji z mężem. Podzielacie podejście Aleksandry Żebrowskiej do życia? Z okazji 36. urodzin składamy najlepsze życzenia!

Instagram/Michał Żebrowski
ONS
Reklama
Reklama
Reklama