Aleksandra Żebrowska na spacerze z synem

Żona Michała Żebrowskiego karmi piersią... "Może się Pani zasłonić?" Pokazała zdjęcie i mistrzowską ripostę

Aleksandra Żebrowska na spacerze z synem

Aleksandra Żebrowska niedawno po raz trzeci została mamą i już od jakiegoś czasu porusza w mediach społecznościowych tematy związane z macierzyństwem, które są uważane za trudne czy nawet kontrowersyjne. Jeszcze przed narodzinami synka zdecydowała się opowiedzieć o poronieniach i wyznała, że jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem".

Teraz z kolei w charakterystyczny dla siebie sposób poruszyła temat karmienia piersią w miejscach publicznych, który już od kilku lat wywołuje ogromne kontrowersje. Aleksandra Żebrowska żartobliwym zdjęciem, na którym ma zakrytą twarz odpowiedziała na popularny i najczęściej słyszany przez mamy karmiące tekst:

 Może się Pani zasłonić?

Tym charakterystycznym pytaniem opisała swoje zdjęcie. Aleksandra Żebrowska spełniła prośbę osób, które razi widok kobiety karmiącej, z tym, że nie zakryła dziecka, ale swoją twarz! Brawo za dystans i poczucie humoru. To zdjęcie zrobiło furorę na Instagramie!

Internautki są zachwycone zdjęciem Aleksandry Żebrowskiej!

Obserwatorki Oli Żebrowskiej na Instagramie są pod wrażeniem zdjęcia i tego, w jaki sposób porusza tematy ważne dla mam. 

To powinno trafic na plakaty promujace karmienie piersia 👏👌👍Cos pieknego I mega edukacyjnego . Jestes swietna 😍❤️👍

Hahah kocham Cie😍😍😍

Żyjemy w świecie gdzie piersi jako reklama opon TAK, matka karmiaca NIE... Dziękuję za ten post jako również matka piersią karmiaca ❤️

Fotografię skomentowały m.in. Patrycja Sołtysik, Anna Skura i Kayah. Nie zabrakło też krytycznych komentarzy, ale to potwierdza tylko fakt, że to nadal mocno kontrowersyjny temat. A tymczasem spójrzcie na to zdjęcie! Uśmiech na twarzy gwarantowany

Zobacz także: Michał Żebrowski pokazał urocze zdjęcie z synem! "Przepiękne" komentują internauci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Może się Pani zasłonić??” #canyoucoverup #normalizebreastfeeding

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra Żebrowska na spacerze  z synkiem.

Aleksandra Żebrowska na spacerze z synem

Żona Michała Żebrowskiego w mediach społecznościowych pokazuje, jak faktycznie wygląda macierzyństwo, bez lukrowanej otoczki, którą najczęściej można zobaczyć na Instagramie. 

Ola Żebrowska z synami i mężem

 

 

Więcej na temat Aleksandra Żebrowska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48