Sukces Aleksandry Szczęsnej na Miss Earth
mat. pras.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że podczas odbywających się na Filipinach wyborów "Miss Earth 2013" zobaczymy również polską kandydatkę, Aleksandrę Szczęsną czyli II V-ce Miss Polonia 2012. Nasza reprezentantka na zgrupowaniu miss radziła sobie bardzo dobrze i wiązała spore nadzieje z samym konkursem. Przypomnijmy: Polka na wyborach Miss Earth na Filipinach

Wczoraj odbyła się oficjalna gala "Miss Earth 2013" podczas której wyłoniono zwyciężczynię - została nią Wenezuelka Alyz Henrich. Aleksandra Szczęsna również może pochwalić się dużym sukcesem. Polka znalazła się w finałowej ósemce! Aleksandra odpowiadała na pytania jury i ujęła wszystkich swoją naturalnością i przez wielu była umieszczana w gronie faworytek.

Zobacz: Śliczna Krupińska po raz ostatni w koronie miss

To jednak nie jedyne sukcesy Szczęsnej. Została wyróżniona jako jedna z 5 najlepiej ubranych kandydatek (wystąpiła w kreacji Violi Piekut i fryzurze Kajetana Góra) na uroczystej kolacji z okazji oficjalnego rozpoczęcia zgrupowania. Wygrała też głosowanie na Facebooku, gdzie internauci typowali ją na zwyciężczynię wyborów. Aleksandra zdobyła wówczas ponad 37 tysięcy głosów.

Gratulujemy!

Tak Aleksandra Szczęsna prezentowała się podczas zgrupowania na Filipinach: