Aleksandra Kwaśniewska w kapeluszu
ons.pl

Aleksandra Kwaśniewska o szale zakupów kolekcji Balmain dla H&M. Podoba nam się jej dystans!

Aleksandra Kwaśniewska w kapeluszu
ons.pl

Aleksandra Kwaśniewska z dużym dystansem skomentowała szaleństwo, które rozpętało się wokół kolekcji Balmain dla H&M. Dziennikarka, znana z prostego i młodzieżowego stylu, nie dołaczyła do wielbicieli mody, którzy z dumą prezenetują swoje zdobycze z H&M. Co dokładnie napisała?

Aleksandra Kwaśniewska o kolekcji Balmain dla H&M

Na instagramowym profilu Oli pojawiło się selfie Kwaśniewskiej w żółtej czapce, które podpisane zostało wymownymi hashtagami. Jak widać, nie każdy oszalał na punkcie legendarnej już kolekcji:

W obliczu mrożących krew w żyłach relacji z kraju, portret pamięciowy psychopatki, która z kolekcji Balmię nie ma ani jednej skarpetki i jakoś dziwnie jej to dynda. Czapka z lumpeksu, ale jak się uprę, to wydziergam sobie duże BE cekinami - napisała Ola.

Trzeba przyznać, że Ola Kwaśniewska należy do osób, które nie pokazują się z dodatkami z wielkich domów mody. I od dłuższego czasu unika "bywania" na salonach.

Do zaskakującego zainteresowania kolekcją znanego domu mody dla popularnej sieciówki już wcześniej krytycznie odniosła się Karolina Korwin Piotrowska.

 

 

Aleksandra Kwaśniewska nie podziela entuzjazmu kolekcją Balmain dla H&M

 

Aleksandra Kwaśniewska na spacerze

 

aleksandra kwaśniewska stoi na czerwonym dywanie w czerwonym płaszczu
Paweł Kibitlewski/ONS

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08