Niedługo po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, na prowadzącą "Pytanie na śniadanie" zaczęła spadać ostra krytyka. Mnóstwo internautów zaczęło współczuć byłemu partnerowi gwiazdy i obwiniać jego żonę o rozpad małżeństwa, które uchodziło za jedno z najbardziej zgodnych w show-biznesie. Choć początkowo para chciała uniknąć głośnego i medialnego rozstania, Marcin Hakiel udzielił wywiadu w programie "Miasto kobiet". Chwilę po publikacji gwiazda "M jak miłość" musiała zablokować możliwość komentowania zdjęć na swoim profilu na Instagramie, ponieważ została zalana nieprzyjemnymi wiadomościami. W ostatnim czasie jednak coraz więcej osób zaczyna stawać w obronie Katarzyny Cichopek. Głos zabrała Aleksandra Domańska, która negatywnie oceniła wywiad Marcina Hakiela i uderzyła w instruktora tańca.

Reklama

Aleksandra Domańska zażenowana postawą Marcina Hakiela: "Co za żenujący materiał"

Przez ostatnie dni na Katarzynę Cichopek wylała się fala krytyki. Duży wpływ na to miał głośny wywiad z Marcinem Hakielem, w którym instruktor tańca wyraźnie zasugerował, że został porzucony przez żonę. To jeszcze bardziej podgrzało atmosferę, a plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nabrały na sile. Widząc hejt, jaki spadł na prowadzącą "Pytanie na śniadanie", niektóre gwiazdy postanowiły opowiedzieć się po jej stronie. Aleksandra Domańska nie ukrywała, że jest zażenowana rozmową, która ukazała się w "Mieście kobiet" i stwierdziła, że Marcin Hakiel zachowuje się niedojrzale.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem nie tylko w "Pytaniu na śniadanie"? "Dobrze się rozumieją"

Instagram @domanska_naprawde

- Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. Wtf?! Grow up, dude (pol. Dorośnij, koleś). Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie - czytamy na InstaStories Aleksandry Domańskiej.

mat. prasowe

Wiele wskazuje na to, że komuś może zależeć na tym, by możliwie jak najbardziej utrudnić życie prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Niedawno pojawiły się plotki, według których Katarzyna Cichopek zostanie zwolniona z TVP. Artystka jednak nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Gwiazda przerwała milczenie i opublikowała oświadczenie, w którym zdementowała spekulacje na temat jej kariery. To jednak nie jest jej jedyne zmartwienie.

Mat. prasowe/TVN

Nie milkną echa po głośnej aferze podsłuchowej. Okazało się, że ktoś nagrywa prywatne rozmowy telefoniczne Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. By tego było mało, nagrania konwersacji prowadzących "Pytanie na śniadanie" trafiły do Marcina Hakiela, który zdradził, czego dotyczyły. Mimo dużej krytyki w mediach społecznościowych Katarzyna Cichopek postanowiła jednak wyjść naprzeciw fanom.

Zobacz także
Natasza Mludzik/TVP/East News

Zobacz także: Fani stają w obronie Katarzyny Cichopek: "Wina leży zawsze pośrodku..."

Reklama

Myślicie, że z czasem internauci odpuszczą Katarzynie Cichopek? Coraz więcej osób broni prowadzącej "Pytania na śniadanie". Głos zabrała nie tylko Aleksandra Domańska, ale również Paulina Młynarska.

Reklama
Reklama
Reklama