Katarzyna Cichopek w pytaniu na śnaidanie
katarzynacichopek/Instagram
Newsy

Katarzyna Cichopek zostanie zwolniona z "Pytania na śniadanie"? Na wizji padły zaskakujące słowa!

Po aferze, jaka powstała wokół rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela prowadząca "Pytanie na śniadanie" może obawiać się o swoją posadę?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel z pewnością nie spodziewali się, że ich rozstanie wywoła aż taką medialną burzę! Tancerz, po ogłoszeniu informacji o zakończeniu swojego związku postanowił otwarcie dzielić się swoimi uczuciami i emocjami w Internecie. A jego ostatni telewizyjny wywiad w "Mieście kobiet" i szczere wypowiedzi tylko dolały oliwy do ognia. Sprawiły też, że wizerunek Katarzyny Cichopek został mocno nadszarpnięty. Pojawiły się nawet spekulacje, że będzie to miało swoje konsekwencje, a aktorka pożegna się z pracą w śniadaniówce TVP. Ku zaskoczeniu widzów kwestię tę postanowiono poruszyć na wizji, właśnie podczas "Pytania na śniadanie"

- Kasia jest w naszej ekipie...

Michał Wiśniewski szczerze o aferze podsłuchowej Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek: "Mega słabe!"

Katarzyna Cichopek odejdzie z "Pytania na śniadanie"? Współpracownicy mają dość plotek

Fani wciąż zadają sobie pytanie, czy Marcin Hakiel wiedział, jakie konsekwencje dla żony będzie miał tak osobisty wywiad w "Mieście Kobiet". W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską Marcin Hakiel zdradził, że Katarzyna Cichopek od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, aż w końcu dowiedział się, że "ta wolność ma imię".

Internauci już jakiś czas temu podejrzewali kto kryje się za owym "imieniem" i że Katarzynę Cichopek podejrzewano, że ma romans z Maciejem Kurzajewskim, swoim zawodowym partnerem w programie "Pytanie na śniadanie". Oboje nie skomentowali tych doniesień. Wszystko zmieniło niemałe zamieszanie wokół nich, gdy na światło dziennie ujrzały prywatne rozmowy Kurzajewskiego i Cichopek!

Aktorka, choć konsekwentnie nie ujawnia szczegółów na temat swoje prywatnego życia, przez wielu fanów została mocno skrytykowana. Według wczorajszych informacji, ostatnie wydarzenia mogły nawet zagrozić telewizyjnej karierze Cichopek. W końcu jej koledzy i koleżanki postanowili odnieść się do tych plotek i to na wizji!

Podczas "Pytania na śniadanie" w segmencie "Czerwony dywan" prowadzonym przez dziennikarkę Annę Lewandowską widzowie na żywo usłyszeli następujące oświadczenie:

- Bardzo ważna sprawa. Uwaga! Ostatnimi czasy takie okropne fake newsy dosłownie zdominowały portale plotkarskie w naszym kraju. Mowa o naszej redakcyjnej koleżance Kasi Cichopek, która nie dość, że w "Pytaniu na śniadanie" jest przez naszą ekipę bardzo lubiana i ceniona, to tak samo na planie serialu "M jak miłość - zaczęła swoją wypowiedź Lewandowska.

Katarzyna Cichopek może liczyć na Maciej aKurzajewskiego

Zobacz także: Katarzyna Cichopek opublikowała w sieci nowe zdjęcie i zdradza: "Nowe wyzwania"

Dziennikarka dodała, że Katarzyna Cichopek jest wpisana w grafik i produkcja nie ma zamiaru wycofywać jej udziału w programie. 

- Spokojnie, uspokajamy, dementujemy, to są okropne fake newsy. Kasia jest w naszej ekipie, bardzo ją cenimy, tak jak powiedziałam, lubimy, jest oczywiście na grafiku, to dla niedowiarków - dodała z przekąsem. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w pytaniu na śniadanie
katarzynacichopek/Instagram

Głos w sprawie postanowili również na wizji zabrać prowadzący program Małgorzata Tomaszewska i Andrzej Sikora, którzy zapewnili, że ich programowa koleżanka z pewnością zostaje w pracy i będzie jak dotąd prowadzić "Pytanie na śniadanie". 

- Absolutnie to dementujemy. Jesteśmy murem za Kasią Cichopek - przyznali z przekonaniem.

Wygląda więc na to, że prywatne perturbacje nie wpłyną na życie zawodowe Katarzyny Cichopek. Choć przed aktorką jeszcze wiele trudnych chwil, w końcu możemy się spodziewać, że jej rozwód z Marcinem Hakielem także odbije się szerokim echem w mediach; Katarzyna Cichopek może liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów z pracy. Może w końcu mnożące się plotki na temat jej rozstania sprowokują aktorkę do szczerej wypowiedzi? Jak myślicie?

Zobacz także: Fani stają w obronie Katarzyny Cichopek: "Wina leży zawsze pośrodku..."

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Mat. prasowe/EOS

 

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Helenka
Newsy
Katarzyna Cichopek dostała ogromny bukiet kwiatów od męża i córeczki! Urocze powitanie pod studiem TVP
Katarzyna Cichopek dostała ogromny bukiet kwiatów od męża i córeczki! Urocze powitanie pod studiem TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączyli do ekipy gospodarzy "Pytania na Śniadanie". Dziś w studiu świętowano 18-lecie istnienia programu. Przy wyjściu ze gmachu TVP na świeżo upieczoną prowadzącą, która miała już swój debiut pod koniec piątkowego wydania programu, czekał kochający mąż i córeczka. Zobaczcie urocze zdjęcia z powitania, jakie przygotowali dla gwiazdy "M jak miłość" Marcin Hakiel i mała Helenka.  Zobacz także:  W związku z pracą Kasi Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" jej mąż, Marcin Hakiel ma poważny problem! Będziecie zaskoczeni Katarzyna Cichopek powitana przez rodzinę po wyjściu ze studia "Pytania na Śniadanie"  Katarzyna Cichopek rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. Lada dzień na dobre zagości na ekranach telewizorów w programie "Pytanie na Śniadanie".  Do końca nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę - mówiła nam szczęśliwa aktorka Od pierwszej chwili, w której otrzymała propozycję mogła liczyć na wsparcie męża.  Nie miałem wątpliwości, zawsze wspieram Kasię, to dla niej ważny etap. Mniejszą śniadaniówkę przez chwilę tez prowadziła, więc moja rola jest taka, żeby wspierać. My siebie budujemy wzajemnie, a nie ściągamy na dół. Jestem z niej mega dumny i uważam, że bardzo na to zasługuje - mówił Marcin Hakiel w rozmowie z Party.pl  I co najważniejsze, to nie są tylko słowa! Dziś pod gmachem TVP Marcin Hakiel z córeczką Hanią czekali na ukochaną żonę i mamę, aby odebrać ją z pracy. Mieli dla niej przygotowany ogromny bukiet kwiatów! Koniecznie musicie zobaczyć te urocze ujęcia! To się nazywa miłość oraz wsparcie.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek zrezygnuje z roli w "M jak miłość"? Aktorka została...

Katarzyna Cichopek w sukience maxi i espadrylach 2021
EOS/ Katarzyna Swiatek
Newsy
Huczne zakończenie roku u Kasi Cichopek! Co tak świętowali?
Uczniowie polskich szkół w końcu zaczęli zasłużone wakacje. Swoimi zdolnymi dziećmi pochwaliła się też Kasia Cichopek. Na koniec roku przygotowała im niespodziankę!

Nauczyciele, dzieci i rodzice mają dziś prawdziwą okazję do świętowania - koniec roku szkolnego, który z powodów pandemii i wielomiesięcznej nauki zdalnej był naprawdę trudny. Wakacje rozpoczęły również pociechy Katarzyny Cichopek . Gwiazda "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" pokazała w swoich mediach społecznościowych wyjątkową, rodzinną fotografię. Jak się okazuje, ona i jej mąż Marcin Hakiel postanowili uczcić ostatni dzień szkoły w dość nietypowy sposób.  Zobacz także:   Katarzyna Cichopek w letniej stylizacji za ponad 20 tysięcy zł. Kupisz identyczną za 120 zł Katarzyna Cichopek świętuje koniec roku szkolnego Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są rodzicami siedmioletniej Helenki i 12-letniego Adama. Gwiazda "M jak miłość" wielokrotnie chwaliła się w mediach społecznościowych talentami i osiągnięciami swoich dzieci, a na zakończenie roku szkolnego nie mogło być inaczej. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" pokazała rodzinne zdjęcie, na którym mali uczniowie pozowali ze świadectwami, co więcej chłopiec otrzymał nawet czerwony pasek!  Udało się💪🏻 to był wyjątkowo trudny rok szkolny, zwłaszcza dla dzieci 👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓. Jestem z nich bardzo dumna, że udało im się to przetrwać z uśmiechem (choć nie zawsze) na ustach 🤓. Gratulacje dla wszystkich dzieci i nauczycieli (i dla rodziców, bo ta zdalna nauka to 🤪) udanych wakacji Kochani!!! 🏝 Katarzyna Cichopek w swoim wpisie pogratulowała wszystkim dzieciom i nauczycielom, a także rodzicom. Po słowach gwiazdy domyślamy się, że w jej domu zdalna nauka zrobiła prawdziwe zamieszanie. Dumna mama postanowiła uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób, a na Helenkę i Adama w domu czekały balony! Myślicie, że pilni uczniowie dostali coś jeszcze? Fani...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
East News
Newsy
Marcin Hakiel pokazał jak Katarzyna Cichopek wygląda bez grama makijażu! Będzie na niego zła?! 
Marcin Hakiel pokazał jak Katarzyna Cichopek wygląda bez grama makijażu! Będzie na niego zła?! 

Marcin Hakiel  zaskoczył fanów rodzinną fotką z żoną. Mąż Katarzyny Cichopek pokazał urocze zdjęcie z małżonką, która jest zupełnie bez makijażu. Jednak czy faktycznie chciała pokazać się w sieci w takiej odsłonie? Nieoczekiwanie na męża aktorki spadła krytyka, jednak nie chodziło wcale o zdjęcie z Kasią, jednak o... jego fryzurę? Zobaczcie sami, czy internauci przesadzili?  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek żegna się z widzami "M jak miłość"! Pokazała "ostatni dzień zdjęciowy" Katarzyna Cichopek z "M jak miłość" bez makijażu  Katarzyna Cichopek poznała swojego przyszłego męża na planie "Tańca z Gwiazdami", który wygrała przed 15 laty. Taniec ich połączył, a zamiłowanie do niego trwa do dziś. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel prowadzą własną szkołę tańca, a zdjęciami z sali treningowej nierzadko chwalą się w sieci. Również pandemia nie powstrzymała ich przed ukochaną aktywnością fizyczną. Marcin Hakiel opublikował urocze zdjęcie z żoną po wyczerpującym treningu. Workout completed 😁  #workout #couple #couplegoals  #partnerincrime  #wife #partners #hobby Przy okazji pokazał, jak Katarzyna Cichopek wygląda zupełnie bez makijażu. Nieumalowana, zmęczona jednak wciąż piękna! Fani komplementowali ulubioną aktorkę z "M jak miłość". Ale na samego Marcina spadła krytyka... Poszło o jego fryzurę. Długie włosy męża Katarzyny Cichopek związane w kucyk nie przypadły do gustu internautom:  - Ty Kasiu super ale Twój mąż niech zmieni fryzurę na męską, bo z tymi włosami wygląda ogólnie fatalnie - W długich włosach Marcin źle wygląda. Wracaj do starej fryzury - Jak dwie dziewczyny. Niekorzystnie Czy waszym zdaniem internauci przesadzili z oceną nowego...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik