Odkąd Katarzyna Cichopek ogłosiła, że rozstaje się z mężem Marcinem Hakielem, jej życie diametralnie się zmieniło. Gwiazda "M jak miłość" i tancerz są pod ciągłym obstrzałem paparazzi, a każdy ich krok jest brany pod lupę. Powód? Wszyscy zastanawiają się, dlaczego Hakielowie po 14 latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód. Niestety, wszystko wskazuje na to, że decyzja o rozstaniu jest nieodwołalna.

Reklama

Jak czytamy w najnowszym magazynie "Party", na jaw wychodzą coraz to nowe szczegóły mogące wskazywać, że w życiu aktorki pojawił się nowy mężczyzna. Plotkuje się, że szczególne miejsce w jej sercu zajmuje jej partner z Pytania na Śniadanie" Maciej Kurzajewski. Ile w tym prawdy?

Co naprawdę łączy Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Niedawno do prasy trafiły zdjęcia, na których widać, jak Katarzyna Cichopek wyprowadza się z rodzinnego mieszkania na warszawskiej Sadybie. Do pomocy wynajęła firmę przeprowadzkową. Aktorka zabrała swoje rzeczy i zamieszkała w eleganckim apartamencie, który kupili z Marcinem Hakielem jeszcze w czasie trwania ich małżeństwa. Ostatnio zaś paparazzi przyłapali Cichopek, jak wychodziła z kancelarii prawniczej – tej samej, z której podczas rozwodu z Pauliną Smaszcz korzystał jej redakcyjny kolega Maciej Kurzajewski.

Od kilku tygodni pojawiają się informacje, że Katarzynę i Macieja łączy coś więcej niż przyjaźń, a te fotki dodatkowo podgrzały te doniesienia. Czy prawdziwe? Na wspólnych zdjęciach z gali wręczenia Wiktorów widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Uśmiechali się do siebie i wymieniali uwagi.

AKPA Piętka Mieszko

Żadne z nich do tej pory nie potwierdziło jednak tych doniesień ani im nie zaprzeczyło. Aktorka konsekwentnie nie rozmawia z mediami i skupia się na ułożeniu sobie życia na nowo. Zapomnieć o kłopotach w życiu prywatnym pomaga jej praca. Katarzyna nadal kręci nowe odcinki „M jak miłość” i prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Nie zmieniła się jej ani ilość dyżurów, ani współprowadzący - wciąż pozostaje w duecie z Maciejem Kurzajewskim. Wkrótce ma też wrócić do spektakli wyjazdowych. W sztuce "Przygoda z ogrodnikiem" fani będą mogli zobaczyć Katarzynę już 22, 23, 24 i 26 kwietnia.

Zobacz także

Na pierwszą rozprawę rozwodową gwiazda będzie musiała poczekać kilka miesięcy. Jest szansa, że jej małżeństwo zakończy się na jednym spotkaniu w sądzie, bo Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ustalili już warunki rozwodu. Podobno chcą się rozwieść bez orzekania o winie. Podział opieki nad dziećmi też już mają obgadany. 9-letnia Helena i 13-letni Adam będą spędzać naprzemiennie tydzień u każdego z rodziców.

Zobacz także: Marcin Hakiel zaskakuje wyznaniem: "Czasem trzeba odpuścić".

Po ogłoszeniu rozstania Katarzyna Cichopek stroni od rozmów z prasą. Niedawno aktorka pojawiła się na gali rozdania Wiktorów, na która włożyła kreację projektu Violi Piekut. Po zdjęciach wyraźnie widać, że stres zrobił swoje, bo gwiazda "M jak miłość" jeszcze mocniej zeszczuplała.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama