Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela. "To dla mnie straszne"
AKPA PIĘTKA MIESZKO, Mat. prasowe
Newsy

Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela. "To dla mnie straszne"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nagrani podczas prywatnych rozmów. Ich rozmowa została przesłana do męża aktorki. Marcin Hakiel zdradził, o czym była!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu opublikowali identyczne oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu. Para zapewniała, że nie chce robić wokół swojego rozwodu medialnego szumu. Niestety nie udało im się załatwić tej sprawy po cichu, a w mediach wciąż pojawiają się kolejne szczegóły z prywatnego życia gwiazd. Niedawno "Super Express" poinformował o fragmentach rozmów Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego, które ujrzały światło dzienne. Teraz okazuje się, że Marcin Hakiel również otrzymał je drogą elektroniczną i miał szansę posłuchać rozmów żony z kolegą z pracy. Choreograf zdecydował się skomentować sprawę. Sprawdźcie! 

Michał Wiśniewski szczerze o aferze podsłuchowej Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek: "Mega słabe!"

Marcin Hakiel komentuje nagranie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest już przesądzony, a małżonkowie wydawali się pogodzeni z sytuacją. Na jaw wychodzą jednak kolejne fakty, które zaskakują zarówno media, jak i fanów. Przez cały czas pojawiają się spekulacje dotyczące zażyłej relacji prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" z kolegą z pracy. Niedawno do mediów trafiło nagranie prywatnej rozmowy Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek

Dziennikarze Faktu postanowili skontaktować się z Marcinem Hakielem, aby zapytać, co sądzi o ujawnionych nagraniach. Okazało się, że choreograf również dostał maila, do którego załączono nielegalnie pozyskany dźwięk. 

- W weekend z nieznanego mi maila też dostałem nagrania z byłą żoną - powiedział. 

Marcin Hakiel zdradził również, o czym była rozmowa. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zostanie zwolniona z "Pytania na śniadanie"? Przerwała milczenie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w pytaniu na śniadanie
katarzynacichopek/Instagram

Marcin Hakiel przyznał, że jest zszokowany całą sytuacją. Sam rozwód jest dla niego bardzo ciężkim przeżyciem, dlatego teraz chciałby skupić się na dzieciach i sobie, a przede wszystkim terapii, na którą uczęszcza od czasu rozstania. Choreograf zdradził również, że rozmowa między prowadzącymi "Pytanie na Śniadanie" dotyczyła m.in. kościoła. 

- Było coś o kościele i generalnie było to dla mnie straszne i nieprzyjemne. Nie chcę o tym myśleć, chcę się skupić na sobie i dzieciach - powiedział w rozmowie z Faktem. 

Marcin Hakiel cierpi na bezsenność
Instagram/marcinhakiel/

Po ogłoszeniu rozstania Katarzyna Cichopek na chwilę zniknęła ze swoich mediów społecznościowych i skupiła się na swoich potrzebach. Marcin Hakiel wręcz przeciwnie, nagle stał się dużo aktywniejszy w sieci, a niedawno udzielił wywiadu, w którym zdradził szczegóły rozstania. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" ma już swoje typy, kto mógłby chcieć jej zaszkodzić, jednak nie chce wypowiadać się na ten temat publicznie. Fakt poinformował, że sprawa jest o wiele bardziej poważna, niż mogłoby się wydawać. Okazuje się bowiem, że gwiazdy TVP miałby być wielokrotnie nagrywane, a urywek, który trafił do mediów to niewielka część kilkugodzinnych rozmów. 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek opublikowała w sieci nowe zdjęcie i zdradza: "Nowe wyzwania"

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek wrócą do siebie?

Nowe szczegóły rozwodu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek
Mat. prasowe/Adam Jankowski Reporter
Newsy
Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Mają już podzielony majątek"
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już odliczają dni do rozwodu. Planują sądową batalię, a może już wszystko polubownie ustalili? Na jaw wyszły nowe fakty ich rozstania!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło fanami artystycznego małżeństwa, które po 17 latach postanowiło zakończyć swój związek. Jak byli zakochani zamierzają podzielić się opieką nad dziećmi? Co z ich wspólnym majątkiem? Czy sprawa zostanie załatwiona polubownie, a może w atmosferze skandalu? Na światło dzienne wyszły kolejne szczegóły rozwodu gwiazdy "M jak miłość" i tancerza "Tańca z Gwiazdami". Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Nie chcą się szarpać" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za jedną z najgorętszych i najlepiej zgranych par polskiego show-biznesu, nic więc dziwnego, że wiadomość o ich rozstaniu, którą małżeństwo przekazało 11 marca br., wstrząsnęła opinią publiczną. By tego było mało, sprawie nie pomogły plotki na temat domniemanego romansu Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim , a także głośny wywiad Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską, w krórym zdradził, że wolność, o którą prosiła jego żona "ma imię". Teraz małżonkowie starają się unikać poruszania delikatnych kwestii związanych z rozwodem, a także, jak sami przyznają, dla dobra dzieci dzielą się opieką nad Adamem I Heleną, którzy jeden tydzień spędzają z mamą, kolejny zaś z tatą. Czy podobnie będzie też po rozwodzie? Według informacji podanych przez "Fakt" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdążyli już uregulować sprawy majątkowe i podzielić opiekę nad dziećmi. - Mają uzgodnione najważniejsze sprawy, podzielony majątek i zobowiązania, nie chcą się szarpać - zdradziła na łamach tabloidu osoba z otoczenia pary. Zobacz także:   "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała rodzinne zdjęcie. Fani pytają o odmienioną córkę! Co ciekawe, jak...

Katarzyna Cichopek promienieje po rozstaniu
Instagram / katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Internauci: "Rozstanie służy"!
Katarzyna Cichopek publikuje kolejne zdjęcia, a internauci piszą wprost, że wygląda na szczęśliwą! Niektórzy sugerują: "Nowa Miłość chyba"!

Katarzyna Chopek w mediach społecznościowych nie komentuje swojego rozstania z Marcinem Hakielem poza oficjalnym oświadczeniem w tej sprawie. Gwiazda "Pytania na śniadanie" błyskawicznie wróciła do swoich aktywności i publikuje na Instagramie kolejne zdjęcia stylizacji, zachwycając szczupłą sylwetką i promiennym uśmiechem. To właśnie na piękny uśmiech aktorki zwrócili uwagę jej fani, którzy piszą wprost, że "rostanie służy" aktorce. Pojawiły się też nawiązania do rzekomej relacji z Maciejem Kurzajewskim, o której od jakiegoś czasu rozpisują się media... Katarzyna Cichopek publikuje kolejne zdjęcia, a internauci piszą wprost, że wygląda na szczęśliwą Rozstanie  Katarzyny Cichopek  i  Marcina Hakiela  było szokiem nie tylko dla fanów aktorki, ale również dla znajomych pary, w końcu uchodzili za idealne małżeństwo. Tymczasem, jak informuje se.pl  Katarzyna Chopek i Marcin Hakiel doszli już do porozumienia w sprawie podziału majątku i opieki nad dziećmi, a rozwód ma zostać orzeczony na jednej rozprawie. Marcin Hakiel nie ukrywa, że ostatni czas nie jest dla niego łatwy , a z kolei Katarzyna Cichopek promienieje na kolejnych zdjęciach, a podczas gali rozdania Wiktorów 2021 doskonale bawiła się w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego , z którym wspólnie prowadzi "Pytanie na śniadanie" . Dziennikarz został zapytany nawet przez "Super Express" czy coś ich łączy, ale wymownym komentarzem zakończył temat. Internauci, patrząc na kolejne zdjęcia uśmiechniętej Katarzyny Cichopek piszą wprost, że rozstanie najwyraźniej jej służy, a inni dodają, że może chodzić o nową miłość...  - Widze Kasia ze rozstanie służy,pełnia szczęścia😟 - Szybciej nowa miłość.... Zobacz także:  Katarzyna Cichopek...

Maciej Kurzajewski zareagował na wyciek nagrań rozmów z Katarzyną Cichopek
TRICOLORS/East News
Newsy
Maciej Kurzajewski skomentował aferę z nagraniem prywatnej rozmowy z Katarzyną Cichopek!
Maciej Kurzajewski przerwał milczenie i zareagował na aferę podsłuchową. Po tym, jak nagranie jego prywatnej rozmowy z Katarzyną Cichopek trafiło do mediów, podjął mocne kroki.

Miało być krótkie, wspólne oświadczenie i dyskretny rozwód, ale wygląda na to, że rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wywoła jednak jeszcze wiele emocji. Rozpadem małżeństwa, które było postrzegane jako jedno z najbardziej zgodnych w świecie show-biznesu, żyje już cała Polska. Chociaż początkowo fani mogli opierać się głównie na domysłach, ponieważ para prosiła o uszanowanie prywatności i nie chciała opowiadać o powodach, sytuacja nieco zmieniła się po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela. Po programie "Miasto kobiet" nasiliły się plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego . Teraz niespodziewanie do mediów trafiły nagrania prywatnych rozmów prezenterów telewizyjnych. Gospodarz "Pytania na śniadanie" zabrał głos w sprawie afery. Maciej Kurzajewski komentuje wyciek jego rozmów telefonicznych z Katarzyną Cichopek!  Jeszcze niedawno Katarzyna Cichopek była wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela . Prowadząca "Pytanie na śniadanie" chciała uniknąć medialnego rozwodu - już wcześniej spadła na nią niemała fala krytyki ze strony internautów. Marcin Hakiel postanowił jednak opowiedzieć o rozstaniu w programie "Miasto kobiet". Teraz jego była partnerka ma na głowie kolejny problem. Okazało się, że do mediów wyciekły jej prywatne rozmowy z Maciejem Kurzajewskim . Bliski kolega z pracy  Katarzyny Cichopek postanowił to zgłosić. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek zapowiada na Instagramie: "...a dziś wieczorem wyściskam Cię..." Skierowałem sprawę do organów ścigania - powiedział Maciej Kurzajewski w rozmowie z "Faktem". Jak dotąd prowadzący "Pytanie na śniadanie" nie potwierdzili, że rzeczywiście ktoś rozsyła nagrania ich prywatnych rozmów...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik