Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Mat. prasowe/EOS
Newsy

Fani stają w obronie Katarzyny Cichopek: "Wina leży zawsze pośrodku..."

Katarzyna Cichopek po wywiadzie Marcina Hakiela zablokowała możliwość komentowania niektórych jej postów, jednak obserwatorzy wciąż znajdują nowe sposoby, aby wyrazić swoją opinię. Tym razem stanęli w jej obronie pod wpisem tancerza.

Nie milkną echa po rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy zdecydowali się na ten krok po 17 wspólnie spędzonych latach. Niedawno tancerz udzielił wywiadu, w którym zdradził powody rozpadu ich związku, a niedługo potem prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wyłączyła możliwość komentowania postów w jej mediach społecznościowych. Fani jednak wciąż znajdują nowe sposoby, aby wyrazić swoje zdanie na ten temat. Tym razem pod wpisem Marcina Hakiela pojawiło się wiele słów wsparcia dla... Katarzyny Cichopek! Internauci uważają, że wina za rozpad małżeństwa zawsze leży pośrodku. Sprawdźcie! 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zapowiada na Instagramie: "...a dziś wieczorem wyściskam Cię..."

Zapytaliśmy Katarzynę Cichopek o nową partnerkę Marcina Hakiela. Zobaczcie, co odpowiedziała!

Katarzyna Cichopek otrzymała wsparcie od fanów po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela! 

Na Instagramie Katarzyny Cichopek po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela nie zobaczymy komentarzy pod kilkoma ostatnimi postami. Jednak ten fakt nie zraża fanów, którzy wciąż chcą wyrazić swoją opinię. Tym razem pod jednym z najnowszych wpisów tancerza pojawiło się mnóstwo słów wsparcia... jednak teraz internauci stanęli w obronie jego byłej partnerki. 

- Brak słów jak czyta się te wszystkie negatywne komentarze dot. Pani Kasi. Nikt z was nie ma pojęcia jaka jest prawda! Pan Marcin teraz zachowuje się jak ofiara, atakuje i niszczy osobę, którą niby kochał. Idzie do mediów z oskarżeniami o zdradę i zrzucaniem winy na małżonkę. A czy on jest zupełnie bez winy? Widzę tutaj te sprawę trochę inaczej i czekam aż Pani Kasia dojdzie do siebie i prawda ujrzy światło dzienne.

- Ładnie tak Kasię oczerniać??😮

- Znacie Kasię osobiście? Jeśli nie, to sorry, ale nie mamy prawa ich oceniać i wyrokować. To takie proste a zmienia wszystko. 🙂

- Wina leży zawsze pośrodku... - komentują fani.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są podsłuchiwani? Nagranie ich prywatnej rozmowy trafiło do mediów

Marcin Hakiel zdecydował się na wywiad z Aleksandrą Kwaśniewską, w którym wyznał, że żona oczekiwała od niego wolności. I choć jak sam przyznał, próbował ratować małżeństwo, które wspólnie budowali latami, w pewnym momencie poczuł, że nie ma to sensu. Widzowie stanęli po dwóch stronach barykady - jedni całą winą obarczyli Katarzynę Cichopek, drudzy zaś uważają, że Marcin Hakiel nie powinien "prać publicznie brudów". 

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
Mat. prasowe/TVN

Zobacz także: Katarzyna Cichopek jest wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela. Zadzwoniła do byłego partnera!

Widzowie "Pytania na Śniadanie" krytykują Katarzynę Cichopek. "Ile można oglądać osobę wokół której jest tyle afer"

W komentarzach pod wpisem Marcina Hakiela pojawiło się wiele słów wsparcia dla jego byłej partnerki. Jednak na oficjalnym fanpage "Pytania na Śniadanie" sekcja komentarzy nie była już dla Katarzyny Cichopek tak łaskawa. 

Widzowie śniadaniówki w dobitnych słowach przekazali, co myślą o zamieszaniu wokół prowadzącej. Fani nie ukrywają, że ich ulubienica mocno nadszarpnęła swój wizerunek. Inni zaś uważają, że na jakiś czas powinna zniknąć zarówno z anteny "Pytania na Śniadanie", jak i z serialu "M jak Miłość". 

- No ja po rozwodzie nie byłabym taka wesoła, nieważne z czyjej winy, bo jakby nie było, byli razem 17 lat i przez te lata chyba nie udawała miłości. Coś mi tu nie gra, albo udaje szczęśliwą, albo udawała dopóty dopóki jej to pasowało. Nic się nie dzieje nagle. 

- Bardzo panią lubię i szanuję, ale niestety po całym zajściu w pani życiu prywatnym, dużo pani straciła w moich oczach. Jestem osobą wierzącą i nie wyobrażam sobie rozwodu w małżeństwie, bo co Bóg złączył, niech człowiek nie rozłącza. Pani potrzebowała tylko wolności, a tej wolności było za mało, przez co woda sodowa uderzyła do głowy. Powinna pani zniknąć z mediów na jakiś czas i poukładać sobie swoje życie. 

- TVP proszę o zmianę! Ile można oglądać osobę wokół której jest tyle afer

- Zupełnie psuje obraz serialowej Kingi, jej życie prywatne. Powinna zniknąć chociaż na chwilę i z PNŚ i z Emki!  - twierdzą fani "Pytania na śniadanie".

A Wy, co o tym wszystkim myślicie?

Katarzyna Cichopek czeka na rozwód z mężem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek świętuje urodziny męża. Pokazała zdjęcia z dziećmi! Tak wyglądają Adam i Helena 
Katarzyna Cichopek rzadko pokazuje takie zdjęcia swoich dzieci. Ale urodziny męża to niezwykła okazja! Zobaczcie, jak dziś wyglądają Adam i Helena.

Marcin Hakiel 6 czerwca skończył 38 lat. Katarzyna Cichopek postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień w roku serią przepięknych rodzinnych zdjęć. Na pamiątkowych fotografiach pozują także dzieci pary: Helena i Adam. Do kogo są podobni? Odziedziczyli urodę po mamie czy po tacie? Zobaczcie te urocze kadry! Ile tam miłości!  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek zszokowała nowym zdjęciem! Fani jej nie poznali! "Coraz mniej podobna do siebie" Katarzyna Cichopek świętuje urodziny Marcina Hakiela  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka zakochała się nie tylko w tańcu ale również w swoim nauczycielu. Brawurowo sięgnęli po kryształową kulę, ale prawdziwą wygraną była dla nich miłość. Para długo nie czekała aby stanąć na ślubnym kobiercu, a w tym roku będą świętować już 13. rocznicę ślubu! Jednak nim to nastąpi, będzie kilka innych okazji do uczczenia. W niedzielę 4. czerwca Marcin Hakiel obchodził swoje 38. urodziny, z tej okazji Katarzyna Cichopek opublikowała serię rodzinnych zdjęć:  Wszystkiego najlepszego @marcinhakiel 🥳🎂 Życzymy Ci dużo zdrowia, radości z rzeczy małych i dużych, spełnienia marzeń. O dużo miłości, to już my zadbamy ❤️👨‍👩‍👧‍👦 Na zdjęciach pozują również dzieci Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, Adam Hakiel i Helena Hakiel. Aktorka raczej nie pokazuje twarzy swoich dzieci publicznie, jednak tym razem zrobiła wyjątek, a dzieci nieśmiało uśmiechają się do obiektywu. Cudownie patrzy się na taką pełną wsparcia rodzinę! Wszystkiego najlepszego!  Zobacz także:  Letnie sukienki w kwiaty Kasi Cichopek to hit lata 2021! Na promocji za 29,99 zł kupisz w Reserved, Sinsay i Mohito podobne Katarzyna Cichopek uczciła urodziny męża wyjątkowym zdjęciem...

Kasia Cichopek z mężem i dziećmi w okularach na wakacjach
Newsy
Tego jeszcze nie było! Katarzyna Cichopek pokazała twarze dzieci. Zobaczcie, do kogo są podobni
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokazali twarze dzieci na wakacjach.

Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel bardzo chronią swoja prywatność. Nie pokazują też zdjęć swoich dzieci na Instagramie bez przysłaniania im twarzy, albo bez okularów przeciwsłonecznych. Teraz podczas egzotycznych wakacji na Dominikanie wrzucili na luz i zrobili wyjątek. Pokazali całą swoją rodzinkę! Z publikacji wynika, że nastoletni syn Katarzyny – Adam bardzo jest podobny do jej męża Marcina Hakiela. Panowie noszą nawet podobne fryzury. Natomiast młodsza pociecha siedmioletnia Helenka to wykapana mama z kręconymi włosami i słodkim uśmiechem. Co piszą internauci?  Przystojniak rośnie 😍 Jak tata 😊 Cudowna rodzinka, a młodsza córka podobna jednak do taty! Miłego wypoczynku 😍😍 Jak Katarzyna Cichopek wychowuje dzieci? Nie wszyscy pamiętają, ale Katarzyna Cichopek z wykształcenia jest psychologiem, choć nigdy nie praktykowała w zawodzie.  Co mówi o wychowywaniu swoich dzieci? Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem - powiedziała w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia". Marcin Hakiel jest podobnego zdania, potwierdza, że oboje nie są typem rodziców, którzy siadają z dziećmi i "wygłaszają kazanie".  Nie chcemy, aby nasza relacja z nimi ograniczała się do tego, że wracamy z pracy, wygłaszamy kazanie, że trzeba tak i tak. Zwłaszcza z naszym 10-letnim synem nauka sprawdza się najlepiej podczas różnych aktywności. Wychodzimy pokopać piłkę i właśnie wtedy w naturalny sposób opowiadam mu o ważnych życiowych sprawach, odpowiadam na jego pytania - opowiadał Marcin Hakiel. Zobacz także: Kasia Cichopek w ogniu...

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dance Dance Dance
Newsy
Kasia Cichopek jeszcze nigdy nie powiedziała tyle o swoich dzieciach! Zaskakuje metodami wychowawczymi
Kasia Cichopek jeszcze nigdy nie powiedziała tyle o swoich dzieciach! Zaskakuje metodami wychowawczymi

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są rodzicami dwójki dzieci: 10-letniego Adama i 6-letniej Heleny.  Ich małżeństwo przechodziło przez różne kryzysy, ale wszystkie udało im się pokonać. Niedawno para świętowała 11. rocznicę ślubu. W spólnie występują też w programie "Czar par" i zdecydowali się na szczery wywiad dla magazynu "Dobry Tydzień", w którym po raz pierwszy powiedzieli tak dużo na temat wychowania swoich dzieci. Zobaczcie, jaki model rodzicielstwa wybrali! Jaką mamą jest Katarzyna Cichopek? Gwiazda " M jak miłość " zdradziła, że stara się być mamą, która jest blisko swoich dzieci i zawsze ich wspiera.  Dodała też, że jest zainteresowana ich życiem i stawia przede wszystkim na wspólnie spędzony czas i rozmowę. Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia". Marcin Hakiel potwierdził słowa Katarzyny Cichopek i dodał, że nie są typem rodziców, którzy siadają z dziećmi i "wygłaszają kazanie". Wręcz przeciwnie, stawiają na swobodną rozmowę przy okazji wspólnie spędzanego czasu. Bierzemy czynny udział w tym, co robią, czym się interesują. Nie chcemy, aby nasza relacja z nimi ograniczała się do tego, że wracamy z pracy, wygłaszamy kazanie, że trzeba tak i tak. Zwłaszcza z naszym 10-letnim synem nauka sprawdza się najlepiej podczas różnych aktywności. Wychodzimy pokopać piłkę i właśnie wtedy w naturalny sposób opowiadam mu o ważnych życiowych sprawach, odpowiadam na jego pytania. Cenimy też nasz wspólny...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik